Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W Kauflandzie mają błąd przy cenie i linka holownicza do 3000kg która normalnie kosztuje 29zł, jest za 2,39zł wziąłem 3 szt :decayed:

PABLO, Ty to jesteś, teraz się wyspowiadaj

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
D4NTE - patrz drugim razem dobrze na numer rej :) nie miała czasem?!? KR 088xx

Strasznie była brudna ale 088 bym po kojarzył ;-) aha kobieta nią prowadziła :wink:

Opublikowano

za 29 zł dobrej linki tez nie kupisz :)

Podobna bajka jak z kablami do odpalania.

Szajs.Jak Ci sie zerwie i tylną szybę ro***bie nie miej żalu.

Kolega raz tak miał :polew:

Chytry dwa razy traci.

Opublikowano

:hi: z wieczora znajomy ma do sprzedania Audi fajny klasyk jakby ktoś chciał

Audi 200 C2 Typ 43 rarytas Rzezawa ? Tablica.pl

Opublikowano

Ponioslo go trochę z ceną

Opublikowano

czy ja wiem Boseron zobacz sobie na mobile.de po ile te auta stoją tym bardziej że może tego modelu zostało parę sztuk .A jak to auto było by zrobione to już wogóle by kozak wyglądało .Nie oszukujmy się jest to już klasyk jak ktoś nie ma kasy żeby zrobić takie auto to nie kupuje ,bo wiadomo że wszystko kosztuje

Opublikowano
za 29 zł dobrej linki tez nie kupisz :)

Podobna bajka jak z kablami do odpalania.

Szajs.Jak Ci sie zerwie i tylną szybę ro***bie nie miej żalu.

Kolega raz tak miał :polew:

Chytry dwa razy traci.

ja swoją brałem za jakieś punkty na bp....5 złotych bym za nią nie dał....tak wyglądała niepozornie...a kilka furek z rowu dzięki niej wyciągnąłem...,a nie wyglada na taką mocną :wink:

---------- Post dopisany 02-02-2014 at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 23:25 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Te gokarty dzisiaj aktualne?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Te gokarty dzisiaj aktualne?

Ja będę z młodzieżą.

Opublikowano

Zabrałem się za sprzątanie w piwnicy i ... nie zdążę :( - bawcie się dobrze

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Zabrałem się za sprzątanie w piwnicy i ... nie zdążę :( - bawcie się dobrze

pamiętaj aby dzień święty święcić :grin:

Opublikowano

a skąd wiesz, że nie święciłem?:P no fakt nie miałem czy zakropić... sok malinowy tylko był

Zabrałem się za sprzątanie w piwnicy i ... nie zdążę :( - bawcie się dobrze

pamiętaj aby dzień święty święcić :grin:

Opublikowano
czy ja wiem Boseron zobacz sobie na mobile.de po ile te auta stoją tym bardziej że może tego modelu zostało parę sztuk .A jak to auto było by zrobione to już wogóle by kozak wyglądało .Nie oszukujmy się jest to już klasyk jak ktoś nie ma kasy żeby zrobić takie auto to nie kupuje ,bo wiadomo że wszystko kosztuje

Gucio... Naprawde go poniosło z ceną :whistling: Ostatnio też zachorowałem na klasyka i powiem Ci, że można kupić pięknego Merca z 1981 roku za 600 euro...

get_aspx.jpg

get_aspx.jpg

get_aspx.jpg

get_aspx.jpg

Opublikowano

Witajcie, idę jutro do szpitala na operację. Niby nic poważnego ale stres jest...

Opublikowano

Albo takiego za 1200 euro (1978rok)

get_aspx.jpg

get_aspx.jpg

Opublikowano
za 29 zł dobrej linki tez nie kupisz :)

Podobna bajka jak z kablami do odpalania.

Szajs.Jak Ci sie zerwie i tylną szybę ro***bie nie miej żalu.

Kolega raz tak miał :polew:

Chytry dwa razy traci.

ja swoją brałem za jakieś punkty na bp....5 złotych bym za nią nie dał....tak wyglądała niepozornie...a kilka furek z rowu dzięki niej wyciągnąłem...,a nie wyglada na taką mocną :wink:

:hi:

on dlatego kupił trzy bo będzie wszystkie na raz zapinał

Zabrałem się za sprzątanie w piwnicy i ... nie zdążę :( - bawcie się dobrze

pamiętaj aby dzień święty święcić :grin:

jako dobry chrześcijanin zmienił dziewczętom wodę w wiadrze i zniósł kolorowy telewizor co by nie siedziały po ciemku.

Opublikowano

Albo taki za 800 euro (1981r)

get_aspx.jpg

get_aspx.jpg

get_aspx.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.