Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

...bez przesady to tylko 8,5zl za 800ml na litr paliwa.

:(

mówisz że to aż tyle :(

to muszę chybnąć po bańkę bo do domu nie wrócę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

...bez przesady to tylko 8,5zl za 800ml na litr paliwa.

:(

mówisz że to aż tyle :(

to muszę chybnąć po bańkę bo do domu nie wrócę :P

bierz w beczkach po 200l będzie taniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mam znajomości w Transbudzie...to Ci moge załatwić taniej olej :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bez przesady to tylko 8,5zl za 800ml na litr paliwa.

:(

mówisz że to aż tyle :(

to muszę chybnąć po bańkę bo do domu nie wrócę :P

bierz w beczkach po 200l będzie taniej :decayed:

a myślisz że jak robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Mnie też nie stać na klasyka dlatego go nie mam .Po prostu próbowałem wytłumaczyć to Tranzitowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO kupił trzy ;)

Zostały już dwie, poszła na handel za 20zł :decayed:

:siema: Krakusy i nie tylko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ktos mi powie jaki olej do frytek? Nie mam znajomosci ale kilku ziemniaków znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron Zemis pytał na poprzedniej stronie czym jeździsz, jak czytasz forum :decayed:

---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

Hej, ktos mi powie jaki olej do frytek? Nie mam znajomosci ale kilku ziemniaków znam

Zalej motula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ktos mi powie jaki olej do frytek? Nie mam znajomosci ale kilku ziemniaków znam

pytaj Profesora :wink:

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

Panowie dalej mam mieszkanie do wynajęcia 55m2 ładne urządzone możliwość garażu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie auta do odbudowy...nadającego sie do zrobienia stosunkowo niskim kosztem graniczy z cudem, a jeśli juz jest to trzeba miec farta i trafić na sztukę gdzie właściciel nie wie co sprzedaje albo poprostu trza duzo zapłacić...

Prosze. Oto auta do odbudowy marki Audi:

Audi 200 Typ43 -Technik Top- als Limousine in Beilngries

Cena 1800 euro czyli niecałe 8 tys zł...

Audi 200 - jetzt mit reduziertem Preis als Limousine in Amersfoort

Następny za 2000 euro, czyli niecałe 9 tys zł

Audi 200 typ 43 als Limousine in Heiligenberg

Ten za 1100 euro (czyli 5 tys zł) jest w najgorszym stanie, ale za różnice w cenie można sporo zrobić...

To są tylko trzy przykłady z brzegu żeby auto było identyczne. O Audi 80, 100 z lat 1978 - 1983 do tysiąca euro w przyzwoitym stanie nie wspomnę bo jest ich co najmniej kilkadziesiąt. Więc niech nikt (Gucio - o Tobie przede wszystkim myśle) mi tu nie pier**li że 15 tysięcy za baze to dobra cena, bo NIE JEST...

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ----------

Jeszcze jedno Audi:

Audi 100 LS IM GUTEM ZUSTAND BJ 1974 als Limousine in Witzenhausen

To jest dobra cena bazy do odbudowy. Szczególnie, że auto ma już 40 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział ze to dobra cena. Po pierwsze pokazujesz inne auto. Po 3 to auto nie ma quattro. Po 4 jak ja slysZe ze za różnice w cenie mozna sporo zrobić...lakieru nawet nie polozysz

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Po 5 gadamy o aucie na aukcji. Gdzie nie masz pojęcia jak wyglada podłoga... Ale chyba mamy inne pojęcie na temat DOPROWADZENIA DO STANU UZYWALNOSCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział ze to dobra cena. Po pierwsze pokazujesz inne auto. Po 3 to auto nie ma quattro. Po 4 jak ja slysZe ze za różnice w cenie mozna sporo zrobić...lakieru nawet nie polozysz

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Po 5 gadamy o aucie na aukcji. Gdzie nie masz pojęcia jak wyglada podłoga... Ale chyba mamy inne pojęcie na temat DOPROWADZENIA DO STANU UZYWALNOSCI

Kerczi... Jak to, pokazuje inne auto??

Przeczytaj sobie jeszcze raz ogłoszenie:

Audi 200 C2 Typ 43 rarytas Rzezawa ? Tablica.pl

1) Nadal twierdzisz ze wkleiłem inne auto (oprócz ostatniego co zrobiłem celowo)?

2) Gdzie masz w nim quattro? Zwróć uwage na to, że 4x el. szyby nie robią z auta quattro...

3) Zarówno w jednym nie wiem nic o stanie podłogi jak i w drugim i trzecim i każdym następnym - więc jest remis.

4) Skąd Ty wiesz cokolwiek na temat mojego "pojęcie na temat DOPROWADZENIA DO STANU UZYWALNOSCI"? Jakie to ma z resztą znaczenie? Porównujemy przecież ceny aut, które posłużą jako bazy do odbudowy a nie koszty ich odbudowania...

5) Jakiś argument musiał Ci umknąć, bo napisałeś " Po pierwsze pokazujesz inne auto. Po 3 to auto nie ma quattro". A gdzie jest "po drugie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę szczęścia i takie coś stoi w garażu pod kołderką :wink:

http://s14.postimg.org/5j8hbmmhp/20140130_151048.jpg

520i 1984r przejechane 120mil od pierwszego właściciela. Do końca 2010 serwisowana w ASO:shock3: Na całości trzy większe ogniska rdzy.

Tak swoją drogą do dzięki Transit za pomoc kolego:wink:

Piękna, może byś tak mi E30 znalazł w Iesie :naughty:

BTW doszło do Ciebie priv ode mnie o tych ustawach co rozmawialiśmy? Miał być @ ale Twój do mnie nie dotarł...

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

jak coś to mam znajomości w Transbudzie...to Ci moge załatwić taniej olej :polew::polew:

Na transbudzie to ja bym już na Twoim miejscu nic nie kupował :wink:

BTW Co z tą Twoją B7? Wiesz już coś konkretnego co padło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW doszło do Ciebie priv ode mnie o tych ustawach co rozmawialiśmy? Miał być @ ale Twój do mnie nie dotarł...

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

Tak tak dotarł teraz zagłębiam się w analizie:decayed: dziękuje Ci bardzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej po stłuczce kawałek kolektora wpadł do

układu i go zassalo :/ i on tak nawalal po tłoku a potem wszedł w cylinder dlatego stracił kompresje. Jak nic więcej nie wyjdzie to planowanie głowicy i po balu ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW doszło do Ciebie priv ode mnie o tych ustawach co rozmawialiśmy? Miał być @ ale Twój do mnie nie dotarł...

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

Tak tak dotarł teraz zagłębiam się w analizie:decayed: dziękuje Ci bardzo :wink:

Nie dziękuj tylko mi tego Iesa załatw :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...