Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wąski dziękuje za pomoc :hi::wink:

:wink: pincet się należy

łycha może być? :naughty: ale musisz ze mną wypić :decayed:

w sobotę ??

:whistling:

:naughty: maybe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

oj Chopaki Chopaki...lepiej dac spokoj i nie psuć sobie krwi o takie głupoty...lepiej wypijcie za to ze moj silnik zyje :)

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Karolku... Otóż przepisy celne określają samochody na pewne grupy. Jedną z nich są pojazdy zabytkowe(niższy vat, zero akcyzy). Ale o tym napiszę szerzej jutro, chyba że sam się przygotujesz do rozmowy :wink:

Trazit ale to nie są te mietki które linkowałeś tylko auta zwykle w podobnej cenie jak ich aktualnie produkowane odpowiedniki. Generalnie można kupić klasyka za grosze (padło do kompletnej odbudowy) za w miarę normalną kasę np jak te merole co wrzucałeś(auto użytkowane przez kogoś i utrzymywane w stanie do jazdy czyli zwykle buda do renowacji, reszta mechaniki to różnie) i za wydawało by się sporą kasę jak ta Audiczka lub droższe (w pełni odbudowane auto po remoncie budy i mechaniki. To tak w uproszczeniu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym chętny ale zobaczymy czy ten weekend nie będzie się koligował z wakacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to orientuj się i dawaj znać bo trzeba by było bilety organizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy już kiedyś budowali V-klase I potem II ponoć Londyńczycy już się martwią co jest ustawione w navi jako koniec trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to orientuj się i dawaj znać bo trzeba by było bilety organizować

po co na miejscu kupisz bez problemu :wink:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

Znamy listę gier, które trafią do Biedronki w ramach promocji CDP.pl :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakie platformy beda te gry?

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

:facepalm: o rany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michail ja po 10zł to chyba nie na ps3/x360...

PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padła mi właśnie drukarka w tym momencie a mam kufa faktury do wydrukowania :kwasny:

co polecacie z atramentówek w kombajnie ze skanerem i tak żeby nie płacić potem za tusze dwa razy tyle co warta drukarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urzadzenie wielofuncyjne za 400zl z tonerem(1000stron do druku) -cena tonera okolo 120zl

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

np TOMASZU takie cuś

Brother DCP-1512E albo DCP-7055

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale ja muszę mieć kolor bo ma trochę takich dokumentów w które raczej muszę drukować w kolorze. Laser kolor raczej odpada bo ceny są z kosmosu dlatego wolałbym atrament. Nie drukuję dużych ilości ale nie które drukarki mają ceny tuszy z pupy wyjęte (tanie pudełko a potem drogie tusze). Teraz miałem HP K209a ale zaczęła wydawać odgłosy jak z pepeszy i zdechła :thumbdown:

A ma ktoś coś takiego Brother DCP-J152?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale ja muszę mieć kolor bo ma trochę takich dokumentów w które raczej muszę drukować w kolorze. Laser kolor raczej odpada bo ceny są z kosmosu dlatego wolałbym atrament. Nie drukuję dużych ilości ale nie które drukarki mają ceny tuszy z pupy wyjęte (tanie pudełko a potem drogie tusze). Teraz miałem HP K209a ale zaczęła wydawać odgłosy jak z pepeszy i zdechła :thumbdown:

A ma ktoś coś takiego Brother DCP-J152?

Tomek, polecam HP Officejet Pro 8100 (około 300zł). Zamienniki każdego z 4 tuszy są po około 50zł. Wydajność czarnego około 2000 stron, koloru około 1000.

Jeśli laser to wszystko x2 :)

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

Oczywiście oprócz wydajności, chodziło o cenny x2. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakie platformy beda te gry?

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

:facepalm: o rany

o ja pier......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

byłby ktoś chętny na wyjazd na F1 GP Węgier?:wink:

Kiedy to? Jaka cena?

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

no to orientuj się i dawaj znać bo trzeba by było bilety organizować

Znamy listę gier, które trafią do Biedronki w ramach promocji CDP.pl :naughty:

Chyba wezmę sobie symulator kamieniołomu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies plany kulinarne na dzisiejszego spota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...