Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na jakie platformy beda te gry?

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

:facepalm: o rany

Opublikowano

michail ja po 10zł to chyba nie na ps3/x360...

PC

Opublikowano

padła mi właśnie drukarka w tym momencie a mam kufa faktury do wydrukowania :kwasny:

co polecacie z atramentówek w kombajnie ze skanerem i tak żeby nie płacić potem za tusze dwa razy tyle co warta drukarka

Opublikowano

urzadzenie wielofuncyjne za 400zl z tonerem(1000stron do druku) -cena tonera okolo 120zl

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

np TOMASZU takie cuś

Brother DCP-1512E albo DCP-7055

Opublikowano

dzięki ale ja muszę mieć kolor bo ma trochę takich dokumentów w które raczej muszę drukować w kolorze. Laser kolor raczej odpada bo ceny są z kosmosu dlatego wolałbym atrament. Nie drukuję dużych ilości ale nie które drukarki mają ceny tuszy z pupy wyjęte (tanie pudełko a potem drogie tusze). Teraz miałem HP K209a ale zaczęła wydawać odgłosy jak z pepeszy i zdechła :thumbdown:

A ma ktoś coś takiego Brother DCP-J152?

Opublikowano
dzięki ale ja muszę mieć kolor bo ma trochę takich dokumentów w które raczej muszę drukować w kolorze. Laser kolor raczej odpada bo ceny są z kosmosu dlatego wolałbym atrament. Nie drukuję dużych ilości ale nie które drukarki mają ceny tuszy z pupy wyjęte (tanie pudełko a potem drogie tusze). Teraz miałem HP K209a ale zaczęła wydawać odgłosy jak z pepeszy i zdechła :thumbdown:

A ma ktoś coś takiego Brother DCP-J152?

Tomek, polecam HP Officejet Pro 8100 (około 300zł). Zamienniki każdego z 4 tuszy są po około 50zł. Wydajność czarnego około 2000 stron, koloru około 1000.

Jeśli laser to wszystko x2 :)

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

Oczywiście oprócz wydajności, chodziło o cenny x2. :)

Opublikowano
  • Autor
na jakie platformy beda te gry?

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

:facepalm: o rany

o ja pier......

Opublikowano
:hi:

byłby ktoś chętny na wyjazd na F1 GP Węgier?:wink:

Kiedy to? Jaka cena?

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

no to orientuj się i dawaj znać bo trzeba by było bilety organizować

Znamy listę gier, które trafią do Biedronki w ramach promocji CDP.pl :naughty:

Chyba wezmę sobie symulator kamieniołomu :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jakies plany kulinarne na dzisiejszego spota ?

Opublikowano

pizza dominium

Opublikowano
  • Autor

hahahah a Jest w GK pizza dominium ?

Opublikowano

bry :hi:

z okazji dlugiego urlopu zjawie sie wreszcie na spocie!

przy okazji, jezeli mialby ktos na zbyciu piny to byloby super. chce podlaczyc juz do konca Bose, a brakuje mi malych pinow do kabli sygnalowych w kostce C w RNS-E oraz duzych pinow do przednich glosnikow w kostce w zmacniaczu....

Opublikowano
Jakies plany kulinarne na dzisiejszego spota ?

Może kiełbaski pod halą, tragedii nie ma z pogodą :wink:

Opublikowano

łups... nie ma... a wydawało mi się ostatnio, że na górze jest dominium

Opublikowano
  • Autor

chyba nie w tej Galerii :)

Opublikowano
hahahah a Jest w GK pizza dominium ?

Ni uja :arrow2:Restauracje Kraków na PizzaPortal.pl - Zamów online z dostawą!

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

łups... nie ma... a wydawało mi się ostatnio, że na górze jest dominium

W Krokusie (dawny Geant) :wink:

Opublikowano

w bonarce... zawsze możemy się rozgościć w kazimierz zamawiając pizze z bonarki :) - bądź z rynku

Opublikowano
  • Autor

pizze w sumie zawsze mozna zamówić hehehehe

Opublikowano

-Gdzie pan zamawia pizze?

-

GALERIA KAZIMIERZ

PARKING-POZIOM NIEBIESKI

w każdy WTOREK godz.20-sta

Na hasło PABLO - będą oliwki w gratisie :polew::polew::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.