Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ogr słabo z odzyskaniem telefonu, gdzie Ty na tą siłownie chodzisz ze t akie rzeczy sie dzieją ?

Toś mnie pocieszył.

Tutaj: http://www.energym.com.pl/

Generalnie kulturka i nie ma dresów itp. Szefostwo twierdzi że to pierwszy raz taka akcja, znajomi z portierni też. Ktoś ewidentnie wpadł na raz aby coś złowić. Albo się przemknął obok jak byli zajęci i wszedł do szatni, albo tak jak wszyscy musiał pokazać dowód itp ale też i dowód mógł nie być prawdziwy przecież, albo również skradziony :/

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siemka Krakowiacy :)

dziekiz a spota wczorajszego kebabem to teraz mi się odbija ale nie zmienia faktu ze był za***isty :kox:

dokładnie mam to samo

chyba z litr wody wypiłem przez noc bo tak mnie po nim suszyło.

Opublikowano
  • Autor

hahahah pewnie dodali coś od siebie :)

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

ps. Gruszka to nie o Tobie :whistling:

Opublikowano

W Krzeszowicach jest KMSI Kebab, nie jadłem nigdy lepszego Kebaba. Może ktoś miał okazję próbować. Nie wiem jaki tam mają utarg, ale ruch tam i kolejka jest zawsze.

https://www.facebook.com/KebabKmSi

Zawsze biorę mięsnego ostrego (samo mięso z sosami) - 10zł

Opublikowano
Opublikowano
W Krzeszowicach jest KMSI Kebab, nie jadłem nigdy lepszego Kebaba. Może ktoś miał okazję próbować. Nie wiem jaki tam mają utarg, ale ruch tam i kolejka jest zawsze.

https://www.facebook.com/KebabKmSi

Zawsze biorę mięsnego ostrego (samo mięso z sosami) - 10zł

hmmm, to może bym się wybrał przy sobocie ;-)

Opublikowano
W Krzeszowicach jest KMSI Kebab, nie jadłem nigdy lepszego Kebaba. Może ktoś miał okazję próbować. Nie wiem jaki tam mają utarg, ale ruch tam i kolejka jest zawsze.

https://www.facebook.com/KebabKmSi

Zawsze biorę mięsnego ostrego (samo mięso z sosami) - 10zł

hmmm, to może bym się wybrał przy sobocie ;-)

jak bywasz w tych rejonach to polecam :)

Opublikowano
Siemka Krakowiacy :)

dziekiz a spota wczorajszego kebabem to teraz mi się odbija ale nie zmienia faktu ze był za***isty :kox:

gdzie jedliscie? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

w GK

Opublikowano
W Krzeszowicach jest KMSI Kebab, nie jadłem nigdy lepszego Kebaba. Może ktoś miał okazję próbować. Nie wiem jaki tam mają utarg, ale ruch tam i kolejka jest zawsze.

https://www.facebook.com/KebabKmSi

Zawsze biorę mięsnego ostrego (samo mięso z sosami) - 10zł

hmmm, to może bym się wybrał przy sobocie ;-)

jak bywasz w tych rejonach to polecam :)

nie bywam ale ileż to roboty ;-)

Opublikowano

Wąski podaj ile chcesz za wynajęcie mieszkania jaka okolica cos więcej na ten temat , może być PW :wink: jaki układ mieszkania , kolega z pracy szuka czegos na gwałt

Opublikowano

Ogr w którym energym byłeś??

Bo są 2 w Krk.

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

Ok już wiem że na Wrocławskiej.

Opublikowano
kolega z pracy szuka czegos na gwałt

A to cwaniak..

Wynajmie, zgwalci i tyle go widzieli.

Opublikowano
:hi:Cuber ja mam tak zawsze jak zjem kebaba u Szwagra.... 1l wody przez noc to mało
Opublikowano
Ogr w którym energym byłeś??

Bo są 2 w Krk.

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

Ok już wiem że na Wrocławskiej.

tak, na Wrocławskiej. Prawdopodobnie to był ktoś z czech albo słowacji, generlanie obcjokrajowiec.

Opublikowano

tak, na Wrocławskiej. Prawdopodobnie to był ktoś z czech albo słowacji, generlanie obcjokrajowiec.

Skąd ta pewność?

W ogóle w tym klubie są kamery?

Opublikowano

tak, na Wrocławskiej. Prawdopodobnie to był ktoś z czech albo słowacji, generlanie obcjokrajowiec.

Skąd ta pewność?

W ogóle w tym klubie są kamery?

Z kamer właśnie i od portiera który z nim rozmawiał jak koleś wykupywał jedno wejście.

Opublikowano
W Krzeszowicach jest KMSI Kebab, nie jadłem nigdy lepszego Kebaba. Może ktoś miał okazję próbować. Nie wiem jaki tam mają utarg, ale ruch tam i kolejka jest zawsze.

https://www.facebook.com/KebabKmSi

Zawsze biorę mięsnego ostrego (samo mięso z sosami) - 10zł

hmmm, to może bym się wybrał przy sobocie ;-)

jak bywasz w tych rejonach to polecam :)

nie bywam ale ileż to roboty ;-)

kto bogatemu zabroni :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.