Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale gdzie ? Boski napisz mi esa :)

Pewnie u Boserona na chacie... Ale gdyby trzeba było - to można też u mnie... Tylko u Łukasza lepsze warunki będą bo u mnie pokój gościnny troche mały jest :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fifka? :wink:

Opublikowano

siema:hi:

ma ktos moze ETKE??

potrzebuje nr katalogowy Plastikowej koncówki do której wchodzi miarka oleju...??

oczywiscie b5 afn

Opublikowano

panowie co wchodzi w sklad zewnetrznego sline'a w b8 avant? zderzak przod, zderzak tyl, spojler na klape, dyfuzor tylnego zderzaka i co jeszcze?

Opublikowano
siema:hi:

ma ktos moze ETKE??

potrzebuje nr katalogowy Plastikowej koncówki do której wchodzi miarka oleju...??

oczywiscie b5 afn

View image: afn

chyba chodzi o czesc nr 18? tzw lejek...

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

panowie co wchodzi w sklad zewnetrznego sline'a w b8 avant? zderzak przod, zderzak tyl, spojler na klape, dyfuzor tylnego zderzaka i co jeszcze?

jeszcze listwy boczne

Opublikowano
panowie co wchodzi w sklad zewnetrznego sline'a w b8 avant? zderzak przod, zderzak tyl, spojler na klape, dyfuzor tylnego zderzaka i co jeszcze?

jeszcze listwy boczne

na drzwi czy na progi?

Opublikowano

na progi

Opublikowano
siema:hi:

ma ktos moze ETKE??

potrzebuje nr katalogowy Plastikowej koncówki do której wchodzi miarka oleju...??

oczywiscie b5 afn

View image: afn

chyba chodzi o czesc nr 18? tzw lejek...

dokładnie tak :wink: masz u mnie piwo

Opublikowano
si, wysłałem zapytanie i czekam na info co do ceny

senkju, a ta druga? ;)

Opublikowano
na progi

podziekowal

Opublikowano
siema:hi:

ma ktos moze ETKE??

potrzebuje nr katalogowy Plastikowej koncówki do której wchodzi miarka oleju...??

oczywiscie b5 afn

Na przyszłość... Masz tu ETKE ONLINE

IFI :: Free services

Klikasz w link, później CarProg2 i masz wszystko co Ci potrzebne

Opublikowano
ale gdzie ? Boski napisz mi esa :)

Pewnie u Boserona na chacie... Ale gdyby trzeba było - to można też u mnie... Tylko u Łukasza lepsze warunki będą bo u mnie pokój gościnny troche mały jest :kwasny:

póki co chętnych jest 3 osoby

Boseron, Cuber, Tranzit, ktoś jeszcze ?

co do miejscówki to dwa wybory u mnie lub Tranzita, jezeli u mnie to Moje Kobity muszę wyeksmitować do Teściowej dlatego czekam na odpowiedz :wink: tak czy siak widzimy sie dzić wieczorem przy dobrym trunku w doborowym towarzystwie :naughty:

Opublikowano
ale gdzie ? Boski napisz mi esa :)

Pewnie u Boserona na chacie... Ale gdyby trzeba było - to można też u mnie... Tylko u Łukasza lepsze warunki będą bo u mnie pokój gościnny troche mały jest :kwasny:

póki co chętnych jest 3 osoby

Boseron, Cuber, Tranzit, ktoś jeszcze ?

co do miejscówki to dwa wybory u mnie lub Tranzita, jezeli u mnie to Moje Kobity muszę wyeksmitować do Teściowej dlatego czekam na odpowiedz :wink: tak czy siak widzimy sie dzić wieczorem przy dobrym trunku w doborowym towarzystwie :naughty:

Amen

Opublikowano
si, wysłałem zapytanie i czekam na info co do ceny

senkju, a ta druga? ;)

sie pisze seńkiuł nieuku

Opublikowano

Witajcie,

Panowie czy możecie mi polecić w Krk jakiś serwis klimatyzacji, w którym regenerują sprężarki klimy??

Opublikowano

Pozdro z Krupówek, wiosna :)

Opublikowano
:hi: Jak ktoś coś z Bielska to PW :wink:
Opublikowano

Czy ktoś jest chętny na mapy 2014 do RNS-E. Dysponuje mapami West oraz East

Opublikowano
Czy ktoś jest chętny na mapy 2014 do RNS-E. Dysponuje mapami West oraz East

ja:wink: po ile

Opublikowano

Panowie, kiedy wrzucacie lato??? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.