Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W Krzeszowicach jest KMSI Kebab, nie jadłem nigdy lepszego Kebaba. Może ktoś miał okazję próbować. Nie wiem jaki tam mają utarg, ale ruch tam i kolejka jest zawsze.

https://www.facebook.com/KebabKmSi

Zawsze biorę mięsnego ostrego (samo mięso z sosami) - 10zł

hmmm, to może bym się wybrał przy sobocie ;-)

jak bywasz w tych rejonach to polecam :)

nie bywam ale ileż to roboty ;-)

kto bogatemu zabroni :decayed:

nikt Ci nie broni :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jol

Opublikowano

aloha :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

おはよう(ございます) :hi:

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

Wyścigi na Gokartach

Opublikowano

Bry Druzyna A

Opublikowano
  • Autor

hmmm po częsci gość ma rację Ar działki rolnej w tym miejscu ( 100 metrów dalej w stronę parku ) kosztuje 140 tyś zł czyli x3,5 Ara = 490 tyś zł rolnej! Pytanie jaka tam jest działka :)

Ale z kwotą 1,6 mln zł przesadził myśle ze 800 tyś to była by dobra propozycja :)

Opublikowano

szczerze mówiąc też myślę że chcą go wydymać

Opublikowano
szczerze mówiąc też myślę że chcą go wydymać

jak każdego w tym (chorym) kraju

Opublikowano

pytanie ile ma miesięcznie z tego dochodu.....

Opublikowano
pytanie ile ma miesięcznie z tego dochodu.....

a co to konia obchodzi że się wóz przewraca?

nieważne ile ma dochodu, bo nikt mu tego w ten sposób nie zrekompensuje, pytanie ile to jest warte, bo jak pisał Cuber na pewno nie 490tyś

Opublikowano

gosc sie glupio zachowuje. skoro prawo mowi, ze moze wziac 70% tego co mu proponuja i isc do sadu o wiecej kasy - to powinien tak zrobic. przeciez i tak predzej czy pozniej go wywlaszcza. jak sie nie dogadaja to sadownie ustala ile tej kasy ma byc. w tej chwili jego upor jedynie bedzie wk%^&* ludzi, ktorzy beda tamtedy jezdzili. podobna sytuacja byla przy przebudowie ronda ofiar katynia.

Opublikowano
gosc sie glupio zachowuje. skoro prawo mowi, ze moze wziac 70% tego co mu proponuja i isc do sadu o wiecej kasy - to powinien tak zrobic. przeciez i tak predzej czy pozniej go wywlaszcza. jak sie nie dogadaja to sadownie ustala ile tej kasy ma byc. w tej chwili jego upor jedynie bedzie wk%^&* ludzi, ktorzy beda tamtedy jezdzili. podobna sytuacja byla przy przebudowie ronda ofiar katynia.

ty się pojawisz po ten sterownik:whistling:

Opublikowano

Ja moge mu dać ze stówkę ;)

Opublikowano

Najlepsze są komentarze :decayed:

Opublikowano
gosc sie glupio zachowuje. skoro prawo mowi, ze moze wziac 70% tego co mu proponuja i isc do sadu o wiecej kasy - to powinien tak zrobic. przeciez i tak predzej czy pozniej go wywlaszcza. jak sie nie dogadaja to sadownie ustala ile tej kasy ma byc. w tej chwili jego upor jedynie bedzie wk%^&* ludzi, ktorzy beda tamtedy jezdzili. podobna sytuacja byla przy przebudowie ronda ofiar katynia.

ty się pojawisz po ten sterownik:whistling:

Sorry miodzio, pojawię się. Przeziebilem się I nie chce mi się grzebać w samochodzie ale ogólnie muszę ten temat ogarnac

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.