Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Transit miałem takiego merca S500 z 89r, starszy kupił w 93r.

100l bak lpg i 80l Pb pamiętam że z bagażami i 4 osobami na pokładzie zrobiła się dobra gleba :grin:

Objechalo się nad morze i z powrotem i jeszcze zostało paliwo, ogolnie dobrze wspominamy ''eske'' w 95r brat jechał nią do ślubu :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ogolnie dobrze wspominamy ''eske'' w 95r brat jechał nią do ślubu :decayed:

który brat?? ten z taxi? czy masz jeszcze innych braci :naughty:

Opublikowano

Tak ten z taxi a czemu pytasz :naughty:

Opublikowano

Siema krakowskie dupeczki jade dzisiaj do warszawy i siedzę tam do środy jak cos to pisac

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pablo odbierz tel

:wink:

Opublikowano

Tranzit to jak ceny takich merców masz to nic tylko brać ,bo u nas w polsce za ładnego merca klasyka musisz troszkę dać ,co do ceny Audi znajomego myślę że jest dobra ,bo za super stan musisz dać 2 razy tyle ,prędzej czy później kupiec sie zawsze znajduje na takie auta .

Opublikowano

LENOX dzięki za karty

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

kotlet
Opublikowano
LENOX dzięki za karty

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

kotlet

fajnie Wam że mogliście pojeździć

odsmażyłbym tego kotleta.. zresztą wiesz bo Ci mówiłem

jeszcze z 2 godzinki i powrót na krk

Opublikowano
LENOX dzięki za karty

Rowniez dzieki. Ciezko sie jezdzi jak sie nie ma konkurencji w swojej klasie :)

Hehe

Opublikowano
Siema krakowskie dupeczki jade dzisiaj do warszawy i siedzę tam do środy jak cos to pisac

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Kobita to ma kiepsko z Toba Ramzesik :)

Jakby potrzebowala pomocy jak Cie nie bedzie to daj Jej do mnie numer :polew:

Opublikowano

Juz jej dalem ma na lodówce

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Juz jej dalem ma na lodówce

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

a to już wiem co to za nieznany numer dobija się od rana ;)

Opublikowano
:hi: Ktoś może się podzielić swoimi odczuciami po korzystaniu z telefonu z Windowsem ? bo obecnie się zastanawiam Windows czy Android?
Opublikowano
:hi: Ktoś może się podzielić swoimi odczuciami po korzystaniu z telefonu z Windowsem ? bo obecnie się zastanawiam Windows czy Android?

java najlepsza

Opublikowano

Nie bo symbian.

Opublikowano

Tranzit poszukaj tych audi na tej stronie... Merole miód malina

Opublikowano

kotlet

Bywają gorsze śmietniki :wink:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

:hi: Ktoś może się podzielić swoimi odczuciami po korzystaniu z telefonu z Windowsem ? bo obecnie się zastanawiam Windows czy Android?

Teraz tylko Antek o windzie w telefonie nie ma co nawet myśleć

Opublikowano

PABLO, jak nie masz jeszcze podłokietnika w bmw to tanim kosztem sobie strzelisz

123403963_1_644x461_sprzedam-opla-vectre-cdx-lpg-lomza_rev001.jpg

Opublikowano
Tranzit poszukaj tych audi na tej stronie... Merole miód malina

To właśnie Merole z "tej" strony... I w takich cenach jak pisałem... Więc moim zdaniem cena za Audice totalnie z d*py...

Opublikowano
PABLO, jak nie masz jeszcze podłokietnika w bmw to tanim kosztem sobie strzelisz

http://img05.tablica.pl/images_tablicapl/123403963_1_644x461_sprzedam-opla-vectre-cdx-lpg-lomza_rev001.jpg

I to jest to co szukałem :kox::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.