Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezienie auta do odbudowy...nadającego sie do zrobienia stosunkowo niskim kosztem graniczy z cudem, a jeśli juz jest to trzeba miec farta i trafić na sztukę gdzie właściciel nie wie co sprzedaje albo poprostu trza duzo zapłacić...

Dokładnie święte słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

trochę szczęścia i takie coś stoi w garażu pod kołderką :wink:

20140130_151048.jpg

520i 1984r przejechane 120mil od pierwszego właściciela. Do końca 2010 serwisowana w ASO:shock3: Na całości trzy większe ogniska rdzy.

Tak swoją drogą do dzięki Transit za pomoc kolego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

How much Miodek?

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ----------

No i Anglik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto rejestrowane jako zabytek nie potrzebuje przekładki:wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super E28 znajomy też ma taką tylko 524 td , zostawiasz to miodzio dla siebie czy na handel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze nie musi ale wolałbym jednak kiere mieć po swojej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze nie musi ale wolałbym jednak kiere mieć po swojej stronie

Sama przeróbka nie jest ani kosztowna ani trudna. Wszystkie otwory technologiczne są przygotowane do wersji europejskiej. Nic nie trzeba rzeźbić.

Co będzie z autem na dzień dzisiejszy nie wiem a puki co nie jest do sprzedania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jednak wolałbym takiego merola z 81 roku za 600 Euro jako baze do modów niż takie audi 200 za 15 koła :whistling:

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z rejestracją aut po przerobce z angola bo wiem ze kiedys nie chcieli tego rejestrować

BTW Cześć Drużyna A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z rejestracją aut po przerobce z angola bo wiem ze kiedys nie chcieli tego rejestrować

BTW Cześć Drużyna A

Jak masz zrobiony przegląd to nie ma najmniejszego problemu :wink:

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Boseron czym Ty teraz jezdzisz? Bo juz sie pogubilem...

A ja sobie kupilem moze nie stare ale do odbudowy...VW Polo G40.:D

Jak ktos jezdzil to wie o czym mowie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam i widzę że upaliliście się na te odbudowy niczym arab na kurs pilotażu :) Bez urazy ale jakie macie pojęcie o robieniu blacharki lakieru elektryki i mechaniki ? no chyba że stać was na to żeby za to płacić i bawić się w takie hobby.

Na takiego klasyka jakbym chciał to mnie niestać a jakieś strucle z przed 30 lat mnie nie jarają bo nie mam czasu bo muszę cały czas olej do swojego dolewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sam sobie odpowiedziałeś...jakbyś kupił 30letniego strucla to przynajmniej nie musialbys dolewac oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sam sobie odpowiedziałeś...jakbyś kupił 30letniego strucla to przynajmniej nie musialbys dolewac oleju

bo jak napisał poeta jeden lubi ogórki a drugi lać olej do jego córki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

czytam i czytam i widzę że upaliliście się na te odbudowy niczym arab na kurs pilotażu :) Bez urazy ale jakie macie pojęcie o robieniu blacharki lakieru elektryki i mechaniki ? no chyba że stać was na to żeby za to płacić i bawić się w takie hobby.

Na takiego klasyka jakbym chciał to mnie niestać a jakieś strucle z przed 30 lat mnie nie jarają bo nie mam czasu bo muszę cały czas olej do swojego dolewać

:polew::polew::polew:....a mi sie ta Twoja padlina tak podoba....., a to z tego co piszesz pije olej jak paliwo :decayed: .....

.ehhh....trzeba będzie szukać znowu diesla :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. Tomek jest częściej w hurtowni po olej niz na stacji po wahe, ale przecież bez przesady to tylko 8,5zl za 800ml na litr paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam do sprzedania KLASYKA w dobrej cenie :decayed: idealna baza do odbudowy 1973 rok co prawda to Opel ale :naughty: są chętni ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a mi sie ta Twoja padlina tak podoba....., a to z tego co piszesz pije olej jak paliwo :decayed: .....

.ehhh....trzeba będzie szukać znowu diesla :doh:

no niestety tak mi mówią że mam bo inni tak mają więc ja też tak muszę mieć więc lepiej przyznać że tak jest dla świętego spokoju że też tak mam dlatego patrząc na to z punktu widzenia że ponieważ aczkolwiek nie chce odbiegać od ogółu bo wiadomo że ogół ma zawsze racie więc nie chcem ale muszem lać ten olej i wtedy jest mi z tym lepiej bo czuje że należe do normalnego społeczeństwa a nie do tych co kręcą że nie leją

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

Zdecydowanie. Tomek jest częściej w hurtowni po olej niz na stacji po wahe, ale przecież bez przesady to tylko 8,5zl za 800ml na litr paliwa.

i dlatego nie stać mnie na klasyka bo wszystko idzie na olej ale chociaż tyle że nie muszę inwestować w line holowniczą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam diesla i tez nie inwestuje w liny. Mam od tego ludzi. PABLO kupił trzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...