Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Oszalałem jakie ostrzeżenie pokazało mi sie w peugeocie

http://img.tapatalk.com/d/14/01/31/e6udubyr.jpg

Ale kogo to interesuje

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Oszalałem jakie ostrzeżenie pokazało mi sie w peugeocie

http://img.tapatalk.com/d/14/01/31/e6udubyr.jpg

Ale kogo to interesuje

a pokazać wszystkim jaki żółty komunikat pokazują Twoje wozidła???

Opublikowano
cza mieć jaja :wink: traktory dają radę :naughty:

Najdziwniejsze sporty motorowe świata

dają radę ale ja mam inny plan :naughty: ale o tym na PW

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie znacie jakąś inną dobrą firmę poza COLOREX-em która pomizia zaciski i jarzma proszkowo? oczywiście w KRK

Opublikowano

Szykuje się nowy spotowicz panowie z B6 :wink:

Opublikowano
Szykuje się nowy spotowicz panowie z B6 :wink:

az tak glodny jestes?:wink:

Opublikowano

Głodny nowych spotowiczów gabriel trzeba powiększać grono :wink:

Opublikowano

Witam wszystkich :wink:

Jestem szklara i mam zamiar niedługo was odwiedzić :decayed: Słyszałem coś o tradycji pierwszego przyjazdu i zaczynam się bać :decayed: ktoś mi powie o co chodzi :D?

Opublikowano
Witam wszystkich :wink:

Jestem szklara i mam zamiar niedługo was odwiedzić :decayed: Słyszałem coś o tradycji pierwszego przyjazdu i zaczynam się bać :decayed: ktoś mi powie o co chodzi :D?

Kubeł KFC dla elity:banan::banan:

Opublikowano

Kubeł XL

Opublikowano
Oszalałem jakie ostrzeżenie pokazało mi sie w peugeocie

http://img.tapatalk.com/d/14/01/31/e6udubyr.jpg

A mógł Robert jechać Monte francuzem to by go ostrzegł :wink:

Ale przez tą zimę rośnie zużycie paliwa:

IMG_1477.JPG

Opublikowano
Kubeł XL

Wystarczy classic :grin:

Opublikowano

Da się zrobić :decayed:

Opublikowano
Kubeł XL

Wystarczy classic :grin:

Swoim mówisz Classic, a obcych zawsze obowiązuje XL :eusathink:

Opublikowano
:hi: piątunio :naughty:
Opublikowano
Swoim mówisz Classic, a obcych zawsze obowiązuje XL :eusathink:

Że co? :grin:

Krumak nowy kolega nie jest ode mnie i go nie znam, jak większość zaprosiłem do uczęszczania na spoty Krakowskie a jak mówimy o kubełkach to nigdy nie było powiedziane czy ten większy czy mniejszy, ja na pewno nigdy nie mówiłem o rozmiarze kubełka :grin:

fceb22381d69a4509d0e58d39393d0b4.jpg

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

:hi: piątunio :naughty:

Yo :hi:

Opublikowano

stranger thx :wink:

Opublikowano
Swoim mówisz Classic, a obcych zawsze obowiązuje XL :eusathink:

Że co? :grin:

Krumak nowy kolega nie jest ode mnie i go nie znam, jak większość zaprosiłem do uczęszczania na spoty Krakowskie a jak mówimy o kubełkach to nigdy nie było powiedziane czy ten większy czy mniejszy, ja na pewno nigdy nie mówiłem o rozmiarze kubełka :grin:

http://img.wiocha.pl/images/f/c/fceb22381d69a4509d0e58d39393d0b4.jpg

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

:hi: piątunio :naughty:

Yo :hi:

Pablo wyluzuj bo Ci żyłka pęknie. To był tylko joke ;)

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.