Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

I co tu lepszego że ma więcej otworów na śruby czy plastik który dodaje 10KM do serii? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo wypukła napisy na ramce poprawiają aerodynamikę i docisk tylnej osi. Szczególnie będzie to odczuwalne w samochodach z RWD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co tu lepszego że ma więcej otworów na śruby czy plastik który dodaje 10KM do serii? :wink:

te diler z bagażnika

te ramki dużo lepiej wyglądają i takie bym zapiął i dał bym te cztery dychy bo te nasze to szczerze mówiąc wyglądają badziewnie

Może namierzyć kto takie robi i sprawdzić cenę i zrobić II wersję i dać opcję po taniości (to co macie teraz) i na bogato :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 klub = gówniane forum jak u nas A4 club.eu, w ich przypadku jest odwrotnie i znaczna część ludzi przeszła i założyła A6 club, w poniedziałki mają zawsze spoty o 20:00 pod Krokusem na Bora Komorowskiego, sprawdzę czy mają tego samego typu ramki jak już chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: ale prawde mówiąc to sam bym się skusił na takie ramki z wypukłymi napisami:grin:

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

Bo w sumie to nasze takie klasyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje jeszcze dołożyć jakiś klasyczny neon, tak żeby się świeciło jak psu jajka... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje jeszcze dołożyć jakiś klasyczny neon, tak żeby się świeciło jak psu jajka... :facepalm:

Może od razu logo A4KLUB.POLSKA podświetlane :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do posiadaczy B8 , da sie calkiem wylaczyc trakcje ? .

Z tego co kojarze to OOOO dalo ciala i nie ma takiej opcji , mowa oczywiscie o B8/A4 a nie B8/S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje jeszcze dołożyć jakiś klasyczny neon, tak żeby się świeciło jak psu jajka... :facepalm:

nie mówię że ma być całość w chromie ja bym to widział całe bez chromu tylko sam znaczek oooo a reszta czarna dyskretna wypukła do odczytania tylko z bliska

I zapodać do calibry :wink:

A ty pablo nie cfaniakuj bo jeszcze nie dawo miałeś zajebiszcze dywaniki z alumynum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...