Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Juz jej dalem ma na lodówce

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

a to już wiem co to za nieznany numer dobija się od rana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Ktoś może się podzielić swoimi odczuciami po korzystaniu z telefonu z Windowsem ? bo obecnie się zastanawiam Windows czy Android?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ktoś może się podzielić swoimi odczuciami po korzystaniu z telefonu z Windowsem ? bo obecnie się zastanawiam Windows czy Android?

java najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tranzit poszukaj tych audi na tej stronie... Merole miód malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotlet

Bywają gorsze śmietniki :wink:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

:hi: Ktoś może się podzielić swoimi odczuciami po korzystaniu z telefonu z Windowsem ? bo obecnie się zastanawiam Windows czy Android?

Teraz tylko Antek o windzie w telefonie nie ma co nawet myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, jak nie masz jeszcze podłokietnika w bmw to tanim kosztem sobie strzelisz

123403963_1_644x461_sprzedam-opla-vectre-cdx-lpg-lomza_rev001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tranzit poszukaj tych audi na tej stronie... Merole miód malina

To właśnie Merole z "tej" strony... I w takich cenach jak pisałem... Więc moim zdaniem cena za Audice totalnie z d*py...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, jak nie masz jeszcze podłokietnika w bmw to tanim kosztem sobie strzelisz

http://img05.tablica.pl/images_tablicapl/123403963_1_644x461_sprzedam-opla-vectre-cdx-lpg-lomza_rev001.jpg

I to jest to co szukałem :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tranzit poszukaj tych audi na tej stronie... Merole miód malina

To właśnie Merole z "tej" strony... I w takich cenach jak pisałem... Więc moim zdaniem cena za Audice totalnie z d*py...

Tranzit cena mi nie wydaje się z d*py ,zreszta każdy sprzedaje za ile uważa ,nikt też takiego auta ci za darmo nie odda .Merce fajne ale jak myślisz że kupisz takiego Merca i nic nie dołożysz to jesteś w błędzie .Niestety takie auta troche kosztują w utrzymaniu ,oczywiście jeśli chcesz doprowadzić auto do stanu idealnego chyba że chcesz pojeździć chwilę i potem zezłomować jeśli nie traktujesz takiego auta jak klasyka.Mam też paru znajomych co mają takie auta i trochę kasy w nie włożyli .Możesz zapytać się Wąskiego czy SokolaNh ile w swoje wozy włożyli kasy to dowiesz sie prawdy ile to wszystko kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... Nie chce mi się chyba z Tobą na ten temat dyskutować bo ja o chlebie a Ty o niebie... Chociaż ostatni raz spróbuje:

Podaje ceny samochodów które mogą posłużyć jako baza do odbudowy. Gdyby to Audi juz było zrobione, albo chociaż byłoby bliskie skończenia to cena byłaby naprawde dobra. Ale baza do odbudowy za takie pieniądze to przesada. Mam nadzieje że w końcu pojąłeś o co mi chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... Nie chce mi się chyba z Tobą na ten temat dyskutować bo ja o chlebie a Ty o niebie... Chociaż ostatni raz spróbuje:

Podaje ceny samochodów które mogą posłużyć jako baza do odbudowy. Gdyby to Audi juz było zrobione, albo chociaż byłoby bliskie skończenia to cena byłaby naprawde dobra. Ale baza do odbudowy za takie pieniądze to przesada. Mam nadzieje że w końcu pojąłeś o co mi chodzi...

+1:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... Nie chce mi się chyba z Tobą na ten temat dyskutować bo ja o chlebie a Ty o niebie... Chociaż ostatni raz spróbuje:

Podaje ceny samochodów które mogą posłużyć jako baza do odbudowy. Gdyby to Audi juz było zrobione, albo chociaż byłoby bliskie skończenia to cena byłaby naprawde dobra. Ale baza do odbudowy za takie pieniądze to przesada. Mam nadzieje że w końcu pojąłeś o co mi chodzi...

Nie musisz mi tłumaczyć bo jak najbardziej rozumiem i wiem o co chodzi ,ale jak zwykle ty wszystko wiesz najlepiej.Słuchaj mnie gdyby to audi było zrobione to nie kosztowało by 15 tyś tylko 30 tyś zresztą zobacz sobie ceny tych modeli w niemczech to zobaczysz ile by to kosztowało .Dla Ciebie jest to dużo dla innego w sam raz napewno się kupiec znajdzie .Tyle na ten temat amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie kłócić sie... Nie jest to ani okazja ani tez mocno przesadzona cena. Niestety klasyki a raczej youngtimery z audi sa znacznie droższe Transitku od Mercedesa. Pytanie czy chcesz miec porostu klasyka czy klasyka audi. Czyli wracamy do tematu w którym jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki :) Mercedes przybiera na cenie dopiero z rocznika 196x... Gdzie audi praktycznie nie istniało... Biorąc pod uwagę ilośc modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechaj i tak będzie, że Ty wiesz lepiej :-)

Idźcie w pokoju Chrystusa

Ja nie uważam się za Bóg wie kogo .Każdy ma prawo do wyrażania tego co myśli więc po to mamy to forum.Kerczi dobrze napisał więc temat uważam za zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj może ktoś sprzeda takie za "czapke gruszek" w końcu są okazję jeden bedzie chciał 3 tyś inny 30 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie auta do odbudowy...nadającego sie do zrobienia stosunkowo niskim kosztem graniczy z cudem, a jeśli juz jest to trzeba miec farta i trafić na sztukę gdzie właściciel nie wie co sprzedaje albo poprostu trza duzo zapłacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie auta do odbudowy...nadającego sie do zrobienia stosunkowo niskim kosztem graniczy z cudem, a jeśli juz jest to trzeba miec farta i trafić na sztukę gdzie właściciel nie wie co sprzedaje albo poprostu trza duzo zapłacić...

albo po prostu mieć szczęście:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...