Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany wolałbym słyszeć i mieć 80 procent

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
W końcu ciepło i znowu wolne...chyba muszę sobie znaleźć jakaś prace ...ma ktos cos?!? :P

Audi B8 do wypolerowania jest :naughty:

Piszesz się ?

Opublikowano

Dawaj, ale mam papier 250...bedzie?

Opublikowano
  • Autor

Jak jesteś dobrze ubezpieczony to moze byc i 50 tka :)

Opublikowano

Panowie, jestem w szpitalu Żeromskiego, zostaje w trybie pilnym na oddziale, diagnoza nagła całkowita gluchota ucha, będą ratować słuch ale bez obietnic :-(

Opublikowano

O f*ck :/

Trzymaj sie Boseron, bedzie dobrze. Jestesmy z Toba.

Opublikowano

Boseron 3maj się.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

siemanko :hi:

W końcu ciepło i znowu wolne...chyba muszę sobie znaleźć jakaś prace ...ma ktos cos?!? :P

Audi B8 do wypolerowania jest :naughty:

Piszesz się ?

Dawaj, ale mam papier 250...bedzie?

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

KERCZI....powiem Ci ryzykowne.... :decayed:......nie dość ,że mógłbyś mieć zakwasy w nogach od spie.....a ....to jeszcze problem z zalogowaniem na forum :decayed:

boseron trzymaj się..... :wink:

Opublikowano

Łukasz zdrowia ode mnie i Zuzi

Opublikowano

Trzym się Łukasz

Opublikowano

PABLO , masz link do KSW26?

Opublikowano

Dziękuję trzeba być dobrej myśli

Opublikowano

Dante dzięki za pomoc.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dziękuję trzeba być dobrej myśli

Będzie dobrze. Zdrowiej Łukasz

Dante dzięki za pomoc.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nie ma sprawy, to ja dziękuję za pomoc

Opublikowano

człowiek nie zdaje sobie sprawy jak jest zdrowy co ma, nie wiedziałem że w szpitalu tv jest na pieniądze. :o toż to zdzierstwo, 2zl godzina, i masz chciałem przyoszczedzic na parkingu to oddam na tv ;-)

Opublikowano

A to Łukasz co się stało? Coś z robota czy jak?

ZDROWIEJ I POWODZENIA!!!

Opublikowano
człowiek nie zdaje sobie sprawy jak jest zdrowy co ma, nie wiedziałem że w szpitalu tv jest na pieniądze. :o toż to zdzierstwo, 2zl godzina, i masz chciałem przyoszczedzic na parkingu to oddam na tv ;-)

To ja Ci zdradzę myk na TV w szpitalu :decayed: Telewizor podłączony jest kablem do gniazdka (puszki na ścianie) z limitem na żetony. W dużej ilości telewizorów kabel zasilający jest osobno włączany w telewizorze (tak jak w monitorze). Więc trzeba przynieść swój kabel i podłączyć do telewizora i innego gniazdka. Ot taki mod na nielimitowane minuty NFZ :grin::grin:

Opublikowano

dzięki Miodzio na to bym nie wpadł ;-)

Zemis nic z robota bardziej powikłania po grypie, biorę dozylnie sterydy ale gwarancji nie ma, obumarcie komórek nerwowych w uchu, może wrócić słuch ale nie musi :-\

Opublikowano

witam :) boseron zycze szybkiego powrotu do zdrowia :)

Mam pytanko do was wymienial ktos moze wahacz na ul Fatimska 4c-Auto Service Janusz Nowak. Kolega mi go polecil ze dobre ceny ma a niewiem czy ten spec zalozy z glowa wahacz bo rozne opinie poczytalem tu na forum ze polowe mechanikow zle zaklada a tego chcialbym uniknac. Mam nadzieje ze pomozecie :)

Pozdrawiam :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.