Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musze go zobaczyć

kiedy rolujemy?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ile to trzeba by sie pozmieniało w życiu....:whistling:....

...tak filozoficznie z rana.....:wink:

"Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz" :wink:

boseron trzymamy trzymamy :wink: będzie dobrze

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

Pancie potrzebuje zakupić laptopa dla rodziców pod skypea i internet.. ktoś coś ?? :whistling::wink:

Szukasz używki czy czegoś nowego.. ?:wink:

Opublikowano
musze go zobaczyć

kiedy rolujemy?

nie ma problemu, mam go w domu ;-)

PS: Miałem do Ciebie dzwonić w tamtym tygodniu w sprawie tej rolki to oczywiście numer posiałem ze starym telefonem ale i tak mnie rozłożyło grypsko jakieś i dalej trzyma więc kicha. Pod blokiem chyba tego nie zrobisz :/ Nadkola też pewnie wypadałoby podciąć, nie ?

Opublikowano
Ile to trzeba by sie pozmieniało w życiu....:whistling:....

...tak filozoficznie z rana.....:wink:

"Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz" :wink:

boseron trzymamy trzymamy :wink: będzie dobrze

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

Pancie potrzebuje zakupić laptopa dla rodziców pod skypea i internet.. ktoś coś ?? :whistling::wink:

Szukasz używki czy czegoś nowego.. ?:wink:

ja bylbym za używką natomiast ojciec mówił, że wolałby nowego.. więc chyba kwestia stanu tech i ceny :wink:

Opublikowano
hej, szczegółowe badanie słuchu wykazało ze kompletnie nic nie słyszę na prawe ucho, dodatkowe badania dziś jeszcze trzymajcie kciuki,

Łukasz 3mam kciuki. Nie za dobrze temat wygląda z tego co widzę, ale na pewno będzie dobrze. :kwasny:

A tak półżartem, to teraz to już na pewno do BT nie pojedziesz. Bo i po co? Chociaż zawsze możesz potańczyć patrząc jak się inni ruszają :naughty:

I nawet nie musimy rozmawiać, z resztą w sumie to z Tobą i tak nigdy nie było o czym :decayed:

Opublikowano
musze go zobaczyć

kiedy rolujemy?

nie ma problemu, mam go w domu ;-)

PS: Miałem do Ciebie dzwonić w tamtym tygodniu w sprawie tej rolki to oczywiście numer posiałem ze starym telefonem ale i tak mnie rozłożyło grypsko jakieś i dalej trzyma więc kicha. Pod blokiem chyba tego nie zrobisz :/ Nadkola też pewnie wypadałoby podciąć, nie ?

nie wiem czy trzeba je podcinać.. wyjdzie w trakcie, ale szczerze nie myślałem o tym

Opublikowano
Ile to trzeba by sie pozmieniało w życiu....:whistling:....

...tak filozoficznie z rana.....:wink:

"Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz" :wink:

boseron trzymamy trzymamy :wink: będzie dobrze

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

Pancie potrzebuje zakupić laptopa dla rodziców pod skypea i internet.. ktoś coś ?? :whistling::wink:

Szukasz używki czy czegoś nowego.. ?:wink:

ja bylbym za używką natomiast ojciec mówił, że wolałby nowego.. więc chyba kwestia stanu tech i ceny :wink:

nowy np taki: ProBook 4540s H4R37ES w Morele.net

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

musze go zobaczyć

kiedy rolujemy?

nie ma problemu, mam go w domu ;-)

PS: Miałem do Ciebie dzwonić w tamtym tygodniu w sprawie tej rolki to oczywiście numer posiałem ze starym telefonem ale i tak mnie rozłożyło grypsko jakieś i dalej trzyma więc kicha. Pod blokiem chyba tego nie zrobisz :/ Nadkola też pewnie wypadałoby podciąć, nie ?

nie wiem czy trzeba je podcinać.. wyjdzie w trakcie, ale szczerze nie myślałem o tym

nie wiem jak jest u Ciebie ale u mnie na pewno bo inaczej i tak się zetrą ;-)

Opublikowano
Ile to trzeba by sie pozmieniało w życiu....:whistling:....

...tak filozoficznie z rana.....:wink:

"Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz" :wink:

boseron trzymamy trzymamy :wink: będzie dobrze

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

Pancie potrzebuje zakupić laptopa dla rodziców pod skypea i internet.. ktoś coś ?? :whistling::wink:

Szukasz używki czy czegoś nowego.. ?:wink:

ja bylbym za używką natomiast ojciec mówił, że wolałby nowego.. więc chyba kwestia stanu tech i ceny :wink:

Możliwe że będę miał coś w bardzo dobrej cenie ale muszę się rozejrzeć jak coś fajnego znajdę to Ci podeśle wieczorkiem.. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ramzes napisz mi na PW numer tf do Siebie :decayed:

Opublikowano

w środę tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, dokładnie w jednym dniu wali się wszystko, pozdrowienia dla Wszystkich

Opublikowano

Nie daj sobie robić obu badań z kontrastem w ciągu jednego dnia !

Opublikowano

boseron trzymaj się chłopie, wszystko będzie dobrze zobaczysz!

Opublikowano
w środę tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, dokładnie w jednym dniu wali się wszystko, pozdrowienia dla Wszystkich

bedzie dobrze Łukasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

michail55 kiedy?

Opublikowano

Siema wszystkim. Cuber masz nr na pw.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

bry :hi:

PILNE !

Panowie, przyznawac sie, ktory to mowil ze ma swojego "ludzia" do podbijania przegladu ?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Siema wszystkim. Cuber masz nr na pw.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

:hi:

Opublikowano

Gregfr ja miałem ale od kiedy założyli kamery to już tak łatwo nie jest.

Opublikowano

Greg swoje chcesz podbić?

Opublikowano

swoje

tzn moze inaczej.... czy na przegladzie wpisuja teraz ile CO2 wychodzi do atmosfery ? bo tylko o to mi chodzi, a moj diagnosta do ktorego jedzilem robi takie badania i wpisuje...:kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.