Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może się coś zmieni jeszcze, w co wątpię. Pogadamy jutro :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale grasz

Opublikowano

Witojcie Paniska. Mam pytanko z innej beczki: jaka nazwę na forum ma pixie co byl ostatnio A8L ??

Opublikowano

Tx didi

Opublikowano
  • Autor

pixi dixi :)

ps. Lennox mnie jutro moze nie byc na spocie niestety:kwasny:

Opublikowano

Tixi dixi pixi i wiadomo o kogo chodzi :grin:

---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:33 ----------

Ja jade między 12 a 13 bo mam już 16 punktów więc mnie dogonicie :decayed:

Opublikowano

Panowie szukam mapy polski teleatlas DX 2014 z pl lektorem do MCD vw. MA ktoś???

Opublikowano

witojcie, milego dnia

Opublikowano
witojcie, milego dnia

:hi:siemka jak tam Łukasz?

Opublikowano

bez zmian :-\

Opublikowano
Panowie szukam mapy polski teleatlas DX 2014 z pl lektorem do MCD vw. MA ktoś???

jak to to samo co do MFD to mam te mapy na dysku ale moja nagrywarka tego nie ogarnia niestety

Opublikowano

Z pl lektorem?

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

Chyba to samo

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

Trzeba zmieniać soft? Czy sie wgrywa po wliczeniu płyty?

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

*wlozeniu

Opublikowano

Z PL Lektorem mam Cz-PL 2013-2014. 3 spakowane pliki 2x101mb i 1x33mb. Normalnie działa po włożeniu płyty, tylko tak jak pisałem nie nagrałem tego sobie bo moja nagrywarka tego nie ogarnia, płytę wypala ale jej nie widzi nawi. Tylko niektóre nagrywarki potrafią to nagrać, to loteria

Opublikowano
bez zmian :-\

O której masz te tomografie i inne?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

lenox jutro

Opublikowano
Z PL Lektorem mam Cz-PL 2013-2014. 3 spakowane pliki 2x101mb i 1x33mb. Normalnie działa po włożeniu płyty, tylko tak jak pisałem nie nagrałem tego sobie bo moja nagrywarka tego nie ogarnia, płytę wypala ale jej nie widzi nawi. Tylko niektóre nagrywarki potrafią to nagrać, to loteria

A próbowałeś nagrywać z najniższą prędkością nagrywania?

Opublikowano
  • Autor

siemka :hi:

Opublikowano
Z PL Lektorem mam Cz-PL 2013-2014. 3 spakowane pliki 2x101mb i 1x33mb. Normalnie działa po włożeniu płyty, tylko tak jak pisałem nie nagrałem tego sobie bo moja nagrywarka tego nie ogarnia, płytę wypala ale jej nie widzi nawi. Tylko niektóre nagrywarki potrafią to nagrać, to loteria

A próbowałeś nagrywać z najniższą prędkością nagrywania?

clonecd najniższa prędkość, odpowiedni profil, tak jak pisałem, musi być odpowiednia nagrywarka a to loteria. Jest mnóstwo informacji na ten temat na forach

Opublikowano

nex pijacka parówo przyjedź dziś na spota :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.