Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: mogę się pochwalić B6 ma nowego właściciela :banan::banan: kolega z Krakowa i powiedział że będzie wpadał na spoty :wink:Pablo podobno Cię zna :whistling:

:shock3:

...czyli ze starej gwardii zostala juz chyba tylko moja B6-tka... czuje sie stary.

:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: mogę się pochwalić B6 ma nowego właściciela :banan::banan: kolega z Krakowa i powiedział że będzie wpadał na spoty :wink:Pablo podobno Cię zna :whistling:

:shock3:

...czyli ze starej gwardii zostala juz chyba tylko moja B6-tka... czuje sie stary.

:decayed:

Będziesz sprzedawał w podobnej cenie jak Wąski ? :kox:

Opublikowano

Panowie mam do sprzedania B8 3.0 TDI AVANT - w bdb cenie...58 000zł

Opublikowano
Panowie mam do sprzedania B8 3.0 TDI AVANT - w bdb cenie...58 000zł

Już tam poleciały w dół B8 ?

Opublikowano
:hi: mogę się pochwalić B6 ma nowego właściciela :banan::banan: kolega z Krakowa i powiedział że będzie wpadał na spoty :wink:Pablo podobno Cię zna :whistling:

:shock3:

...czyli ze starej gwardii zostala juz chyba tylko moja B6-tka... czuje sie stary.

:decayed:

Będziesz sprzedawał w podobnej cenie jak Wąski ? :kox:

za ile poszla Waskiego?

B8 3.0 Avant 58k?! jezu...

Opublikowano

nie poleciały...ale ja tak mam :) wszystko działa, nie bita..pdc przod plus tył, składane lustra,bixenon,

2009rok

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: mogę się pochwalić B6 ma nowego właściciela :banan::banan: kolega z Krakowa i powiedział że będzie wpadał na spoty :wink:Pablo podobno Cię zna :whistling:

Czemu nie krzyczałeś że sprzedajesz - mam kupca poważnego :wink:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

BTW :hi:

nie pytałeś :wink:

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

:hi: mogę się pochwalić B6 ma nowego właściciela :banan::banan: kolega z Krakowa i powiedział że będzie wpadał na spoty :wink:Pablo podobno Cię zna :whistling:

:shock3:

...czyli ze starej gwardii zostala juz chyba tylko moja B6-tka... czuje sie stary.

:decayed:

co takie oczy :shock3: kiedyś musiał być ten dzień :wink:

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

nie poleciały...ale ja tak mam :) wszystko działa, nie bita..pdc przod plus tył, składane lustra,bixenon,

2009rok

aaaa to co innego :decayed:

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

a i jeszcze mam Kadetta do sprzedania jak by co :naughty: TRANSIT OFERTA DLA CIEBIE !!!!!!!!!

Opublikowano

no pewnie, pochwal się Wąski nową padliną :wink:

Opublikowano
:hi: mogę się pochwalić B6 ma nowego właściciela :banan::banan: kolega z Krakowa i powiedział że będzie wpadał na spoty :wink:Pablo podobno Cię zna :whistling:

Czemu nie krzyczałeś że sprzedajesz - mam kupca poważnego :wink:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

BTW :hi:

łajzy dziś jest 1 kwetnia

Opublikowano
no pewnie, pochwal się Wąski nową padliną :wink:

nie ma czym ,auto jak auto

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

:hi: mogę się pochwalić B6 ma nowego właściciela :banan::banan: kolega z Krakowa i powiedział że będzie wpadał na spoty :wink:Pablo podobno Cię zna :whistling:

Czemu nie krzyczałeś że sprzedajesz - mam kupca poważnego :wink:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

BTW :hi:

łajzy dziś jest 1 kwetnia

i ?
Opublikowano
Opublikowano

9y4upu9y.jpg

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Czyszczenie wozu waskiego przed spotem :)

Opublikowano
:hi: mogę się pochwalić B6 ma nowego właściciela :banan::banan: kolega z Krakowa i powiedział że będzie wpadał na spoty :wink:Pablo podobno Cię zna :whistling:

:shock3:

...czyli ze starej gwardii zostala juz chyba tylko moja B6-tka... czuje sie stary.

:decayed:

Będziesz sprzedawał w podobnej cenie jak Wąski ? :kox:

za ile poszla Waskiego?

B8 3.0 Avant 58k?! jezu...

Nie wiem....:decayed:...ale Twoją można by brać w podobnej cenie....jakby Ci miała stać i sie kurzyć :decayed: ....przeboleję ,że benzyniak :naughty::decayed:

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/04/01/9y4upu9y.jpg

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Czyszczenie wozu waskiego przed spotem :)

kto Cie prosił łajzo :kwasny:

Opublikowano

Żarty się Was trzymają, nie ma co.

Opublikowano

aha, to zeby była jasność moja oferta nie jest prima aprilisowa...

Opublikowano
aha, to zeby była jasność moja oferta nie jest prima aprilisowa...

a kogo jest ?

Opublikowano
aha, to zeby była jasność moja oferta nie jest prima aprilisowa...

a kogo jest?

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

ujynubuv.jpg

I frontem

Opublikowano

pokaż teraz tego potwora pod maską :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.