Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyjedź na spota to pogadamy :decayed:

Pany orientujecie się czy fotele co sprzedają na alledrogo są przeważnie z anglików one podchodzą do do naszych eu :audi: czy trzeba coś kombinować, w ogóle jak poznać czy to fotele eu czy eng :disgust:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano
ja tez chce pilke!! :wink:

Gabriel będziesz na spocie? Prosił bym cie o skasowanie serwisu.

bede na spocie, ale nie bede jechal z domu i nie bede mial kompa - jak ktos zabierze ze soba, to nie ma sprawy :wink:

Opublikowano
ja tez chce pilke!! :wink:

Gabriel będziesz na spocie? Prosił bym cie o skasowanie serwisu.

bede na spocie, ale nie bede jechal z domu i nie bede mial kompa - jak ktos zabierze ze soba, to nie ma sprawy :wink:

JA wezmę swoją błyskawicę :grin:

Opublikowano

Super dzieki wielkie

Opublikowano

chyba wyraznie napisalem - KOMPA!

eh... to niech ktos wezmie jeszcze przedluzacz :grin:

Opublikowano
Super dzieki wielkie

oj stary... nie wiesz za co dziekujesz :decayed:

Opublikowano
ja tez chce pilke!! :wink:

Gabriel będziesz na spocie? Prosił bym cie o skasowanie serwisu.

bede na spocie, ale nie bede jechal z domu i nie bede mial kompa - jak ktos zabierze ze soba, to nie ma sprawy :wink:

JA wezmę swoją błyskawicę :grin:

Miodzio to może już włączaj powoli :D

Opublikowano

spokoje ... błyskawica rozgrzewa się na słońcu w trybie awaryjnym więc będzie dobrze ... :decayed:

Opublikowano

Pany orientujecie się czy fotele co sprzedają na alledrogo są przeważnie z anglików one podchodzą do do naszych eu :audi: czy trzeba coś kombinować, w ogóle jak poznać czy to fotele eu czy eng :disgust:

Naleśniki, sporty i s-line są identyczne gb/eu

Opublikowano
chyba bede w przyszlym miesiacu gwintu szukac :bag:

:decayed: super ! :wink:

Opublikowano

Pany orientujecie się czy fotele co sprzedają na alledrogo są przeważnie z anglików one podchodzą do do naszych eu :audi: czy trzeba coś kombinować, w ogóle jak poznać czy to fotele eu czy eng :disgust:

Naleśniki, sporty i s-line są identyczne gb/eu

Kolor mocowanie etc.. jest to samo. Nie wiem jak jest z matą zajęcia fotela czy w B6 B7 jest tylko w fotelu pasażera czy w obu.

Na pewno w komplecie z GB będzie bardziej zniszczony fotel kierowcy (czyli po przełożeniu fotel pasażera).

Opublikowano

Bo chodzą mi takie jedne skórzane sporty po głowie :whistling:

Opublikowano
Bo chodzą mi takie jedne skórzane sporty po głowie :whistling:

Ty pisz czy kierownice przekładamy na spocie a nie...sporty :decayed:

Opublikowano
Bo chodzą mi takie jedne skórzane sporty po głowie :whistling:

Ty pisz czy kierownice przekładamy na spocie a nie...sporty :decayed:

To przywieź :decayed:

Opublikowano

Będzie rezanie :kox::dancing:

Opublikowano
chyba bede w przyszlym miesiacu gwintu szukac :bag:

:decayed: super ! :wink:

nie super bo mialo byc tylko ogarniecie auta do stanu sprzed stluczki a tu juz lampy tyl polift zalozone, przod polift soczewy czekaja, spryski mgielkowe zalozone, dekory eS beda na dniach, grill rs tez wpadnie lada chwila i juz sie rozgladam za felga, gwintem i zderzakiem S + cupra :tongue:

to wciaga..

aktualnie auto jest u jednego ze spotowiczow ktory ogarnia ta belke, drzwi i prog :wink:

Opublikowano
chyba bede w przyszlym miesiacu gwintu szukac :bag:

:decayed: super ! :wink:

nie super bo mialo byc tylko ogarniecie auta do stanu sprzed stluczki a tu juz lampy tyl polift zalozone, przod polift soczewy czekaja, spryski mgielkowe zalozone, dekory eS beda na dniach, grill rs tez wpadnie lada chwila i juz sie rozgladam za felga, gwintem i zderzakiem S + cupra :tongue:

to wciaga..

aktualnie auto jest u jednego ze spotowiczow ktory ogarnia ta belke, drzwi i prog :wink:

no i zajesuperfantastycznie :decayed:

Opublikowano

Ori gril od RS4 dorwałeś?

Jarek od S4 B5 srebrnej w avancie niektórzy go pamiętają, miał kiedyś odłożony za 200zł taki grill dla mnie..

Opublikowano

nie ori, w tej chwili sa tylko 2 szt ori na allegro, za 450 i 650 :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.