Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
CTRL+R , wpisujesz CMD, otwiera się czarne okno, wpisujesz : format c:

Nie działa [emoji12]

bo to mial byc klawisz Windows+R, sprawdz teraz ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

dzisiaj wziąłem lapka do pracy,......:whistling:

Miałem wrażenie że chcieliście jeszcze dzisiaj...wróóóóóć wczoraj... dobić do 100000 postów :decayed:
Spokojnie... Pabla koledzy jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa :polew:

ABG

by być online z dyskują :decayed:

.....telefon nie odświeża tak szybko :grin:

Opublikowano

:hi:

ja jebe... jaki nalot..

a ja powiem tak: to sprawa między Karolem a Pawłem i reszta NIE POWINNA wperdalać się między wódkę a zakąskę

żenujące są teksty "ja bym Ci przyjebał" - za takie coś należy się ban albo upomnienie :hi:

Opublikowano

:hi:dzien dobry wszystkim

dzisiaj krotszy spot z powodu meczu, czy ogladamy gdzies wspolnie? :wink:

Opublikowano
:hi:dzien dobry wszystkim

dzisiaj krotszy spot z powodu meczu, czy ogladamy gdzies wspolnie? :wink:

można wspólnie :wink:

Opublikowano
:hi:dzien dobry wszystkim

dzisiaj krotszy spot z powodu meczu, czy ogladamy gdzies wspolnie? :wink:

można wspólnie :wink:

Laptop rzutnik net i można oglądać na spocie [emoji10]

Opublikowano

genialnie, pozostaje tylko internet :wink:

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

ja moge zabrac internet

Opublikowano

tylko teraz kto ma rzutnik? :grin:

Opublikowano
:hi:

ja jebe... jaki nalot..

a ja powiem tak: to sprawa między Karolem a Pawłem i reszta NIE POWINNA wperdalać się między wódkę a zakąskę

żenujące są teksty "ja bym Ci przyjebał" - za takie coś należy się ban albo upomnienie :hi:

Możesz sobie upominać... Do bólu... W uju to mam te Twoje upomnienia... Z resztą napisałem wyraźnie że daleki od tego jestem bo sprawa mnie nie dotyczy. No ale czytać ze zrozumieniem trzeba się nauczyć a nie wyciągać pojedynczych wyrazów wyrwanych z kontekstu...

Poza tym co? Znowu zaczęły się osobiste wycieczki do mnie? Chwila spokoju była i znowu zaczynasz? Już kiedyś pisałem, że nie życzę sobie komentowania ŻADNEGO z moich postów przez Twoją osobe. Ani teraz ani w przyszłości.

ABG

Opublikowano
:hi:

ja jebe... jaki nalot..

a ja powiem tak: to sprawa między Karolem a Pawłem i reszta NIE POWINNA wperdalać się między wódkę a zakąskę

żenujące są teksty "ja bym Ci przyjebał" - za takie coś należy się ban albo upomnienie :hi:

Możesz sobie upominać... Do bólu... W uju to mam te upomnienia... Z resztą napisałem wyraźnie że daleki od tego jestem bo sprawa mnie nie dotyczy. No ale czytać ze zrozumieniem trzeba się nauczyć a nie wyciągać pojedynczych wyrazów wyrwanych z kontekstu...

Poza tym co? Znowu zaczęły się osobiste wycieczki do mnie? Chwila spokoju była i znowu zaczynasz? Już kiedyś pisałem, że nie życzę sobie komentowania ŻADNEGO z moich postów przez Twoją osobe. Ani teraz ani w przyszłości.

ABG

a ja nie zamierzam czytać Twoich brudnych wypocin pod adresem niektórych osób

skoro sprawa Cię nie dotyczy to po uj się udzielasz? chcesz się przypodobać?

Opublikowano

Nie musze... Nie wchodze w dupe bez wazeliny jak Ty niektórym na forum :facepalm:

ABG

Opublikowano
Nie musze... Nie wchodze w dupe bez wazeliny jak Ty niektórym na forum :facepalm:

ABG

tak? niby komu? nie ośmieszaj się:facepalm: nie musisz a to robisz albo już nie raz zrobiłeś

Opublikowano

KERCZI nie będę komentować tego posta co napisałeś bo bym Ci odpisał na całą stronę ale szkoda klawiatury, w niektórych zdaniach zachowałeś się jak hipokryta i tyle, więcej nie poruszam tego tematu bo szkoda się wk***iać przed kompem :hi:

Opublikowano

No i ciach bajera, bo sie każdy z każdym pokłóci o kawałek pedalskiej ramki :-]

ABG

Opublikowano

na spota z maczetami się wybieracie dziś :naughty:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.