Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i dzionek udany, słoneczko wykorzystane.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to odebrałem BMW, po remoncie silnika kapitalnym, po regeneracji wtryski turbo, szlif wału nowe panewki korbowody uszczelki wszystkie miski głowicy dekla, nowe pierścienie, głowica planowana nowe uszczelniacze zaworowe, zaslepiony kolektor ssący, wsio... no i teraz to jakoś jedzie, po 2 tyskm robie program i będziemy śmigać, nie pytajcie o koszty :-(

Opublikowano

policjanta stać :decayed:, pewno z 7 kloców zostawiłeś ??

Opublikowano

nie dużo się pomyliles

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

nex wolałbym to wydać na wakacje

Opublikowano
no to odebrałem BMW, po remoncie silnika kapitalnym, po regeneracji wtryski turbo, szlif wału nowe panewki korbowody uszczelki wszystkie miski głowicy dekla, nowe pierścienie, głowica planowana nowe uszczelniacze zaworowe, zaslepiony kolektor ssący, wsio... no i teraz to jakoś jedzie, po 2 tyskm robie program i będziemy śmigać, nie pytajcie o koszty :-(

B-edziesz M-ial W-ydatki:wink:

Opublikowano

Boseron to powoli czas na sprzedaż...

Opublikowano

Dziwie się że jeszcze nie jest na allegro

Opublikowano
:decayed: Koledzy
Opublikowano

boseron jeździj tym parchem teraz bo szkoda sprzedawać albo daj wyższą kwotę by Ci się koszty zwróciły.

Opublikowano

PABLO...powiedz Ty mi kiedy ,komuś się koszty takich napraw zwróciły ??

Opublikowano

No to 200zl na wygrana Gebelsow poszły sie paść...co za łajzy...

Opublikowano

zostawiam narazie dla siebie, zmienie maske i zderzak na polifta do tego xenon i fajna felga.......wiem co mam

---------- Post dopisany at 03:18 ---------- Poprzedni post napisany at 03:16 ----------

[h=2]Deutschland, deutschland liberales![/h]niemcy.jpg

---------- Post dopisany at 03:22 ---------- Poprzedni post napisany at 03:18 ----------

Boseron to powoli czas na sprzedaż...

a wiesz ze myslałem o tym, tylko kto mi uwierzy w remont silnika nawet mając faktury

Opublikowano

:hi:

boseron to już najlepiej zajeździć dziada na śmierć bo kasy wsadzonej nie odzyskasz. Sprzedasz za drobne, a kupiec przez lata nie dołoży nawet zł. Oczywiście nie obiecuje, że jak zostawisz to czy za 1-2 miesiące zaś nie będziesz musiał dokładać :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć Pany

Opublikowano

:hi:

wysłane z htc

Opublikowano

Wlasnie nie ma sie co dac zwariować, nigdy tej kasy nie odzyska, ale czy ma jeździć tym autem juz zawsze? Wychodząc z takich założeń nie sprzedalibysmy samochodów nigdy. Każdy na forum dokłada duże pieniądze do furmanki...

Opublikowano
Wlasnie nie ma sie co dac zwariować, nigdy tej kasy nie odzyska, ale czy ma jeździć tym autem juz zawsze? Wychodząc z takich założeń nie sprzedalibysmy samochodów nigdy. Każdy na forum dokłada duże pieniądze do furmanki...

fakt ale sprzedawanie zaraz po kapitalnym remoncie i takim wkładzie finansowym chyba lepiej trochę pojeździć.

Opublikowano
Wlasnie nie ma sie co dac zwariować, nigdy tej kasy nie odzyska, ale czy ma jeździć tym autem juz zawsze? Wychodząc z takich założeń nie sprzedalibysmy samochodów nigdy. Każdy na forum dokłada duże pieniądze do furmanki...

ja nie dokładam :wink:

Opublikowano
Wlasnie nie ma sie co dac zwariować, nigdy tej kasy nie odzyska, ale czy ma jeździć tym autem juz zawsze? Wychodząc z takich założeń nie sprzedalibysmy samochodów nigdy. Każdy na forum dokłada duże pieniądze do furmanki...

ja nie dokładam :wink:

toś kupił od kogoś kto przygotował auto dla następnego właściciela jak.... boseron ...a tak serio to nie trzymał bym długo takiej furmanki......albo jeździł puki nie zgnije :whistling:

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

Miałem ze swoim to samo.....

I trzymam...

I to jest mój błąd :facepalm:

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

Niestety ...koszty remontu mogą wynieść 10-20 % wartości auta...potem to nie ma sensu.....

wysłane z htc

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.