Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam ,jakby ktos chcial pomierzyc sobie czasy przyspieszen ( 0-100 , 100-200 itp itd) to jestem w posiadaniu fajnego gadzetu ktory zrobi to z dokladnoscia do 0.1 s .

tylko co tu mierzyć :facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed: nie wiem moze sa jakies wmiare szybkie auta, albo ktos poprostu jest ciekaw / zrobil program np . Czasy na 1/4 czy 1km tez mozna mierzyc .
Opublikowano
witam ,jakby ktos chcial pomierzyc sobie czasy przyspieszen ( 0-100 , 100-200 itp itd) to jestem w posiadaniu fajnego gadzetu ktory zrobi to z dokladnoscia do 0.1 s .

ja i bez tego urządzonka wiem ile mój ma między 100 a 200 :naughty:

.....hotdog ze statoila jest możliwy do ogarnięcia w tym czasie

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
witam ,jakby ktos chcial pomierzyc sobie czasy przyspieszen ( 0-100 , 100-200 itp itd) to jestem w posiadaniu fajnego gadzetu ktory zrobi to z dokladnoscia do 0.1 s .

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/wyniki-przyspieszenia-tempes-gtx-symbian-242980/#post2983817

Opublikowano

@nex :thumbup1: , jakim GPsem dysponuje Twoja komorka? albo z jakiego zew modulu korzystales? Ile Hz ?

Opublikowano

Wtedy jak tego używałem to korzystałem z Nokii E51 z zewnętrznym gps nie pamiętam jakim

Opublikowano

Pancie dobry znajomy jest na kupnie audi A5 sport back w białym kolorze min. 2011 rok... Gdyby ktoś coś to dajcie cyne :wink:

Ta mu się podoba:

http://allegro.pl/a5-sportback-2-0tdi-s-line-bixenon-skora-f23-i4469829016.html

Opublikowano

niech do mirona zadzwoni...może mu się znudziło jego już :decayed:

Opublikowano

Ze zdjeć sie wydaje na uderzona z przodu ale to tylko sucha spekulacja.i sline jest jedynie wewnętrzny. I przebieg pewnie duży...

Na jego miejscu podzedlbym raczej w benzynę jesli nie ma przeciwwskazań

Opublikowano

Właśnie pytał się mnie jaki silnik itp itd ma być biała sportback na wypasie :-) benzyna lepsza? Jaki motor?

Opublikowano

Najlepiej 2.0 tfsi

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Najlepiej 2.0 tfsi

Wtedy moze sie trafić nawet quattro

Opublikowano

Nie ma żaden znajomy do sprzedania? :-)

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4435665216

Godna uwagi? Czy 1.8 nie warto zawracać glowy?

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:12 ----------

1337012282_by_braciaR_600.jpg

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: przy kawusi również :wink:

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

Pany od jutra forum ma wolne przez 2 dni także jak coś macie do poszukania albo z kimś sie chcecie skontaktować/umówić to .....biegusiem bo czas sie kończy !!!!!! :wink:

wysłane z htc

Opublikowano
Pany od jutra forum ma wolne przez 2 dni także jak coś macie do poszukania albo z kimś sie chcecie skontaktować/umówić to .....biegusiem bo czas sie kończy !!!!!![/b] :wink:

wysłane z htc

co ja będę w pracy jutro robił jak forum nie będzie działać :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.