Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany od jutra forum ma wolne przez 2 dni także jak coś macie do poszukania albo z kimś sie chcecie skontaktować/umówić to .....biegusiem bo czas sie kończy !!!!!![/b] :wink:

wysłane z htc

co ja będę w pracy jutro robił jak forum nie będzie działać :grin:

Weźmiesz się w końcu za robotę :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem......sam nie wiem jak córka zareaguje ,że tata ma tyle wolnego :doh::grin:

wysłane z htc

Opublikowano
Pancie dobry znajomy jest na kupnie audi A5 sport back w białym kolorze min. 2011 rok... Gdyby ktoś coś to dajcie cyne :wink:

Ta mu się podoba:

A5 SPORTBACK 2.0TDI *S-LINE* BIXENON*SKÓRA* F23% (4469829016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ta ma pedalską ramkę więc odpada :wink:

Opublikowano
Klasyk Audi potrzebny od zaraz dla Ogra... tylko cena miażdży :)

Audi UrQuatrro Pełna dokumentacja , Opłaty , Oryginał !!! Wysogotowo

Dobra cena jak na URa

o czym Ty mówisz :decayed:

:shock3: Ty żyjesz.. co Ci na spocie nie było :whistling:

Opublikowano
Klasyk Audi potrzebny od zaraz dla Ogra... tylko cena miażdży :)

Audi UrQuatrro Pełna dokumentacja , Opłaty , Oryginał !!! Wysogotowo

Dobra cena jak na URa

o czym Ty mówisz :decayed:

:shock3: Ty żyjesz.. co Ci na spocie nie było :whistling:

byłem na spocie ale nie w galerii :wink: moje zdanie na ten temat znasz

Opublikowano
Deszcz pada już trzeci dzień.

Teściowa ma chyba depresję... ciągle patrzy w okno.

Jeżeli jutro nie przestanie, chyba będę musiał wpuścić ją do domu.

:wink:

Opublikowano
Deszcz pada już trzeci dzień.

Teściowa ma chyba depresję... ciągle patrzy w okno.

Jeżeli jutro nie przestanie, chyba będę musiał wpuścić ją do domu.

:wink:

:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Deszcz pada już trzeci dzień.

Teściowa ma chyba depresję... ciągle patrzy w okno.

Jeżeli jutro nie przestanie, chyba będę musiał wpuścić ją do domu.

:wink:

:polew: :polew: :polew: :polew: poplułem telefon :doh::grin:

Opublikowano
Facet dzień w dzień przychodził po pracy zalany w trupa.

Żona rozmawia z koleżanką i żali się w związku z tym problemem:

-Mój stary po pracy dzień w dzień pije z kolegami i przychodzi do domu zalany w trupa.

- Jak przyjdzie do domu pijany i będzie spał rozbierz go i delikatnie wsuń mu na palcu prezerwatywę w du...ę, ale tak żeby trochę wystaało.

- I co - to pomoże??

-Zobaczysz.

Mąż przyszedł jak zwykle zalany i żona zrobiła tak jak koleżanka proponowała.

Na drugi dzień kilka minut po skończonej pracy mąż wraca trzeźwy do domu i siada do obiadu.

Żona zszokowana mówi:

-A coTty dzisiaj tak wcześnie i w ogóle trzeźwy? Koledzy Cię olali?

- JA NIE MAM ŻADNYCH KOLEGÓW!!!!:

:decayed:

Opublikowano

:decayed:

wysłane z htc

Opublikowano
Facet dzień w dzień przychodził po pracy zalany w trupa.

Żona rozmawia z koleżanką i żali się w związku z tym problemem:

-Mój stary po pracy dzień w dzień pije z kolegami i przychodzi do domu zalany w trupa.

- Jak przyjdzie do domu pijany i będzie spał rozbierz go i delikatnie wsuń mu na palcu prezerwatywę w du...ę, ale tak żeby trochę wystaało.

- I co - to pomoże??

-Zobaczysz.

Mąż przyszedł jak zwykle zalany i żona zrobiła tak jak koleżanka proponowała.

Na drugi dzień kilka minut po skończonej pracy mąż wraca trzeźwy do domu i siada do obiadu.

Żona zszokowana mówi:

-A coTty dzisiaj tak wcześnie i w ogóle trzeźwy? Koledzy Cię olali?

- JA NIE MAM ŻADNYCH KOLEGÓW!!!!:

:decayed:

:polew:

Deszcz pada już trzeci dzień.

Teściowa ma chyba depresję... ciągle patrzy w okno.

Jeżeli jutro nie przestanie, chyba będę musiał wpuścić ją do domu.

:wink:

:decayed::decayed:

Opublikowano

Kto chętny na grilla dziś w ogrodzie u mnie zapraszam

Opublikowano
Wtedy jak tego używałem to korzystałem z Nokii E51 z zewnętrznym gps nie pamiętam jakim

pytam bo rozbierznosci moga byc spore, mam cos zblizonego do RACELOGICA (10Hz GPS ) wiec dosc dokladnie to pokazuje . @nex Twoje czasy do 0-100 i do 140 porownywalne z A42.0TDI po chipie (po 100 zacznie CI troche odjezdzac) .

Opublikowano

ale dziwnie tu :unsure:

Opublikowano

:hi:

wysłane z htc

Opublikowano

:siema: na nowym forum :hi::naughty:

Opublikowano

:hi: łooooo panie ale tu dziko :co: ​ gdzie ten pasek co można zawsze kliknąć w swoje posty albo tematy w których się pisało ?


coś znalazłem ale nie da się przejść do swojego postu w temacie tylko wywala na początek wątku :thumbdown: zawsze tak sobie patrzyłem co nowego w temacie po moim wpisie. Grzebie dalej może gdzieś znajdę jeszcze.

Opublikowano

Bogdan masz wszystko w profilu na dole w kolumnie, później jak wejdziesz w temat lub posty to dajesz na szare tło jak pisze np spoty Krakowskie i Cię przekierowuje :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.