Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry.

Panowie gdzie w Krakowie kupię najlepiej pocięte deski długości 270cm ? Myślałem że nie będzie z tym problemu a w Castoramie maja max 250cm.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siemka All :)

Ja też jeszcze na lecie śmigam i jakoś mi nie spieszno do zmiany :P ale ale może się ogarnę jakoś w tygodniu

Opublikowano

a chodzicie już w kalesonach bo nie wiem czy wyciągać z szafy czy jeszcze poczekać

Opublikowano

Kalisraki zostaw :P

Opublikowano

Bry.

Panowie gdzie w Krakowie kupię najlepiej pocięte deski długości 270cm ? Myślałem że nie będzie z tym problemu a w Castoramie maja max 250cm.

Na tartaku ale gdzie masz blisko to nie wiem, ja mam w okolicy kilka :)

Opublikowano

Oczywiście ze tak....nawet CUBER założył... ;) wiec nie masz wyjścia....musisz....a tak poważnie to nie szkoda Ci opon letnich?

Dlaczego miałoby być szkoda? :wink:

Opublikowano

Jeśli Ci się spieszy, to ostatni zestaw jest przyzwoity choć osobiście za plastikowymi Szajsungami nie przepadam i w życiu nie wziąłbym telefonu tej firmy. Ale jeśli nie masz ciśnienia, to poczekaj w okolice Świąt / Nowego Roku. Wtedy będą lepsze promocje.

Opublikowano

Ogr zajrzyj tutaj:

Anga. Skład drewna, więźby dachowe, wyroby z drewna

Władysława Łokietka 128

Kraków

Tel. 12 415 95 77

Opublikowano

Fanta jak widziałem po fotce gruszki też jeszcze na lecie...

to było ostatnie mycie letnich :wink:już mam zime założoną..

leszcz :decayed:

:ssij: ciekawe czy w podlaskie pojechałbyś na letnich :wink:

Bry.

Panowie gdzie w Krakowie kupię najlepiej pocięte deski długości 270cm ? Myślałem że nie będzie z tym problemu a w Castoramie maja max 250cm.

jedź w stronę Olkusza 94, dojedziesz do Wielkiej Wsi, tam masz Luskar i w nim deski różnej szerokości :wink:

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

siemka :hi::kawa:

zima założona na aucie... :naughty:

Opublikowano

270cm A4 przecież nie przewiozę, no chyba że wytargam przedni fotel, dlatego wolałem blisko. Dzięki chłopaki za pomoc.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

herb%20Krakowa.gif

SPOTY

KRAKOWSKIE

p1110437b.jpg

GALERIA KAZIMIERZ parking kolor POMARAŃCZOWY :)

w każdy WTOREK godz.20-sta

Parking podziemny!

Naczelny przodownik spotów Krakowskich PABLO

info >>PW<< tel: 727654667

Hej będziesz dziś na spocie?

Zmiana parkingu?

Opublikowano

niebieski przemalowali na pomarańczowo ;p

no chyba że coś znaczy słowo 'podziemny' ?!? :decayed:

Opublikowano

270cm A4 przecież nie przewiozę, no chyba że wytargam przedni fotel, dlatego wolałem blisko. Dzięki chłopaki za pomoc.

Swoja A4 nie dasz rady przetransportować takich desek ale od czego masz kolegów z forum :) ja moge ci taka usługę zaproponować... Ile tych desek potrzebujesz przewieź- ile kubików?

Opublikowano

270cm A4 przecież nie przewiozę, no chyba że wytargam przedni fotel, dlatego wolałem blisko. Dzięki chłopaki za pomoc.

Swoja A4 nie dasz rady przetransportować takich desek ale od czego masz kolegów z forum :) ja moge ci taka usługę zaproponować... Ile tych desek potrzebujesz przewieź- ile kubików?

Bez przesady, 2, max 3 deski ;-)

Opublikowano

Jak mi się uda dziś to was odwiedzę na galerii :)

Opublikowano
  • Autor

Siemka wszystkim :hi:

Ja też już wrzuciłem dziś setup zimowy do siebie ;P

Widzimy się wieczorem......

Opublikowano

270cm A4 przecież nie przewiozę, no chyba że wytargam przedni fotel, dlatego wolałem blisko. Dzięki chłopaki za pomoc.

Swoja A4 nie dasz rady przetransportować takich desek ale od czego masz kolegów z forum :) ja moge ci taka usługę zaproponować... Ile tych desek potrzebujesz przewieź- ile kubików?

Bez przesady, 2, max 3 deski ;-)

Jesli masz (jeszcze) relingi to mam na sprzedaż belki do bagaznika dachowego :) spokojnie przewieziesz 2-3 deski na dachu...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.