Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No...

Właśnie skończyłem rezanie tempomatu, niestety nie obeszło się bez wymiany modułu kierownicy i kliku problemów, ale w końcu udało się.

Podsumowując... mała rzecz a cieszy :decayed:

a po Ci to :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No...

Właśnie skończyłem rezanie tempomatu, niestety nie obeszło się bez wymiany modułu kierownicy i kliku problemów, ale w końcu udało się.

Podsumowując... mała rzecz a cieszy :decayed:

no jak ktoś jest minimalistą :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

No...

Właśnie skończyłem rezanie tempomatu, niestety nie obeszło się bez wymiany modułu kierownicy i kliku problemów, ale w końcu udało się.

Podsumowując... mała rzecz a cieszy :decayed:

no jak ktoś jest minimalistą :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: ciekawe

Opublikowano
No...

Właśnie skończyłem rezanie tempomatu, niestety nie obeszło się bez wymiany modułu kierownicy i kliku problemów, ale w końcu udało się.

Podsumowując... mała rzecz a cieszy

tytus jakie koszty bo tez sie zastanawiam.

Opublikowano

a po Ci to :gwizdanie

dla zabawy, dla satysfakcji samego montażu, raczej rzadko śmigam po autostradach :wink4:

no jak ktoś jest minimalistą :gwizdanie

no nie przesadzaj :decayed:

od razu nie będę się rzucał na RNS-E :cool1:

Opublikowano
No...

Właśnie skończyłem rezanie tempomatu, niestety nie obeszło się bez wymiany modułu kierownicy i kliku problemów, ale w końcu udało się.

Podsumowując... mała rzecz a cieszy

tytus jakie koszty bo tez sie zastanawiam.

830pln

Opublikowano

Tytus jeździsz z nami we wtorek :mysli:

Grześ mam już wszystko :good:

Opublikowano
No...

Właśnie skończyłem rezanie tempomatu, niestety nie obeszło się bez wymiany modułu kierownicy i kliku problemów, ale w końcu udało się.

Podsumowując... mała rzecz a cieszy

tytus jakie koszty bo tez sie zastanawiam.

830pln

a tam, wyrwałem przełącznik zespolony z modułem, taśma i kompletem manetek (kierunki, tempomat, FIS do sedana) za 300zł, potrzebna mi była tylko manetka tempomatu i moduł, stary moduł poskręcam z powrotem z resztą gratów i pchne dalej

Tytus jeździsz z nami we wtorek :mysli:

a wpadnę, ale raczej towarzysko :decayed: i śmignę sobie z wami raz

Grześ ma już wszystko

taaa... :tongue4:

Opublikowano
Cytat: Trzeniu Dzisiaj o 20:41

Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 20:40

Cytuj

No...

Właśnie skończyłem rezanie tempomatu, niestety nie obeszło się bez wymiany modułu kierownicy i kliku problemów, ale w końcu udało się.

Podsumowując... mała rzecz a cieszy

tytus jakie koszty bo tez sie zastanawiam.

830pln

a tam, wyrwałem przełącznik zespolony z modułem, taśma i kompletem manetek (kierunki, tempomat, FIS do sedana) za 300zł, potrzebna mi była tylko manetka tempomatu i moduł, stary moduł poskręcam z powrotem z resztą gratów i pchne dalej

dzieki musze sprawdzic jak to wygląda w b5

Opublikowano

Tytus jeździsz z nami we wtorek :mysli:

Grześ mam już wszystko :good:

:oklaski: poniedziałek 8.00 :cool1:
Opublikowano

:hi:

Trzeniu dzięki za odwiedziny :wink4:

Co do COD5 to jutro dam Ci cynka :naughty:

Opublikowano

ok :kox:

Opublikowano
  • Autor

Miłej nocki Panowie :hi:

ps. To nie tak jak myślisz...... zajefajna komedia :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Pablo a Ty nie przyjedziesz we wtorek :gwizdanie:

Opublikowano

Dzięki Panowie za mile spędzony dzień :hi:

ebd3d4e32c1098bf.jpg

Opublikowano

Fajna fotka , brakuje jeszcze trzech !!! Pozdrawiam :drunk:

Opublikowano

ps. To nie tak jak myślisz...... zajefajna komedia :gwizdanie:

potwierdzam , byłem dzisiaj i jest konkret :kox:

fajna fotka :good:, co to jakiś góralski spocik ? :evil:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 22:43_________________________________________________

Pablo a Ty nie przyjedziesz we wtorek :gwizdanie:

Dopiero będę o 22:00 w domu po pracy we Wtorek także odpadam chyba ze coś się wcześniej wyrwę :naughty:

Trzeniu jeśli chodzi o COD5 to jest :good::naughty:

Opublikowano

elo wstawać, już dzień, nie spać

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.