Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::kawa: Prognozy zapowiadają jeszcze więcej białego gówna z nieba, a już teraz co poniektórzy mają mokre gacie jak mają wyjechać autem na miasto :facepalm: Powinny być na kursach obowiązkowe rolki albo maty, żeby nieco laicy śniegowi nabrali większego doświadczenia i wyobraźni.

Opublikowano

Od 2016 co nieco będzie. Jest zima to ma być śnieg :D

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

siema!

Opublikowano

Od 2016 co nieco będzie. Jest zima to ma być śnieg :D

tak jest ;)

Opublikowano

bry z rana

Opublikowano

Panowie mam a6 3.0 t benzyna quattro 2009 sedan czarna 1 wł salon polska, gyby ktos cos

Opublikowano

Panowie mam a6 3.0 t benzyna quattro 2009 sedan czarna 1 wł salon polska, gyby ktos cos

O fajne autko ale pewnie i nie tanie ;-)

Opublikowano

Panowie mam a6 3.0 t benzyna quattro 2009 sedan czarna 1 wł salon polska, gyby ktos cos

O fajne autko ale pewnie i nie tanie ;-)

Min 80tys trzeba położyć

Opublikowano

Panowie mam a6 3.0 t benzyna quattro 2009 sedan czarna 1 wł salon polska, gyby ktos cos

O fajne autko ale pewnie i nie tanie ;-)

Min 80tys trzeba położyć

Jak to mówią: nie dla psa kiełbasa ;-)

Opublikowano

Panowie mam a6 3.0 t benzyna quattro 2009 sedan czarna 1 wł salon polska, gyby ktos cos

O fajne autko ale pewnie i nie tanie ;-)

Min 80tys trzeba położyć

Jak to mówią: nie dla psa kiełbasa ;-)

noo :kwasny:

Opublikowano

Panowie mam a6 3.0 t benzyna quattro 2009 sedan czarna 1 wł salon polska, gyby ktos cos

O fajne autko ale pewnie i nie tanie ;-)

Min 80tys trzeba położyć

Jak to mówią: nie dla psa kiełbasa ;-)

od Psa to Ty sie wiesz.... ;)
Opublikowano

Panowie mam a6 3.0 t benzyna quattro 2009 sedan czarna 1 wł salon polska, gyby ktos cos

O fajne autko ale pewnie i nie tanie ;-)

Min 80tys trzeba położyć

Jak to mówią: nie dla psa kiełbasa ;-)

od Psa to Ty sie wiesz.... ;)

Ty to znajdziesz za 40 ;-)

Opublikowano

Panowie mam a6 3.0 t benzyna quattro 2009 sedan czarna 1 wł salon polska, gyby ktos cos

O fajne autko ale pewnie i nie tanie ;-)

Min 80tys trzeba położyć

Jak to mówią: nie dla psa kiełbasa ;-)

od Psa to Ty sie wiesz.... ;)

Ty to znajdziesz za 40 ;-)

W dodatku taką pancerną, że jako czołg w dowodzie :grin:

Opublikowano

Panowie do sprzedania Land Rover Freelander 2 2010r mojegi Ojca, 110 tys km czarny, pierwszy wl. salon Polska bezwypadkowy stan idealny, cena 62000 zl nowe zawieszenie, opony.

Opublikowano

Panowie potrzebuję stałą wtryskiwaczy do AHU... Pewnie KERCZI będzie wiedział :whistling:

Opublikowano

Panowie mam a6 3.0 t benzyna quattro 2009 sedan czarna 1 wł salon polska, gyby ktos cos

O fajne autko ale pewnie i nie tanie ;-)

Min 80tys trzeba położyć

Jak to mówią: nie dla psa kiełbasa ;-)

od Psa to Ty sie wiesz.... ;)

hyhy ....my o zgoła innej rzeczy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.