Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

staram sie :decayed:

raczej klima przy tej temp mu sie nie wlaczy :)

Pewny jesteś ze b5 jest aż takie mądre??

Wysłane z VW

Jest.

Naciapane z kanalu...

Edytowane przez OGr

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

staram sie :decayed:

raczej klima przy tej temp mu sie nie wlaczy :)

Pewny jesteś ze b5 jest aż takie mądre??

Wysłane z VW

:yes2:;)

wysłane z lte

Opublikowano

moze sprzegielko alternatora?

Nie wiem szczerze co robi to sprzegiełko ;),

ale przy skrecie kierownicą w jedną i drugą strone pojawia się piszczenie, szczególnie jak dokręcam na maxa kierownicę. Podczas jazdy i lekkich skrętów nie zauważyłem takich zachowań.

Do pisków dochodzą też skoki w obrotach silnika.

Czyli to jednak pompa wspomagania
Opublikowano

:hi:

Boseron jeszcze multifunkcja i tempomat :wink:

Opublikowano

:hi:

Boseron jeszcze multifunkcja i tempomat :wink:

w sensie ze co? multi i temp. jest a navi nie rezam narazie, kolorowy fis jak najbardziej tak ;) zegary juz zamowione
Opublikowano

Siema :hi::kawa:

Opublikowano

No to może być alternatora

Wysłane z VW

zawsze można go wyłączyć :wink:

piszę całym zdaniem Karolku KOLEGA

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Ma ktoś w B6 lub B7 klimatronik z czujnikiem jakości powietrza?

Opublikowano

Ma ktoś w B6 lub B7 klimatronik z czujnikiem jakości powietrza?

LENNOX

No to może być alternatora

Wysłane z VW

zawsze można go wyłączyć :wink:

piszę całym zdaniem Karolku KOLEGA

Skończę zamówienia to oddzwonię, dzwoniłem wczoraj

Opublikowano

Ma ktoś w B6 lub B7 klimatronik z czujnikiem jakości powietrza?

LENNOX

A założył go już? :)

Generalnie chciałem się dowiedzieć czy w trybie ECO też działa automatyczny obieg zamknięty?

Opublikowano

fura u tunera :jerk:

Opublikowano

fura u tunera :jerk:

Widziałeś gdzieś tam moje A3 ;-) ?

Opublikowano

fura u tunera :jerk:

Widziałeś gdzieś tam moje A3 ;-) ?

tak :P

najpierw skoncza Twoja robic a pozniej zabieraja sie za moja :good:

Opublikowano

fura u tunera :jerk:

Widziałeś gdzieś tam moje A3 ;-) ?

tak :P

najpierw skoncza Twoja robic a pozniej zabieraja sie za moja :good:

Tak? Super bo pilnie jej potrzebujemy :/

Opublikowano

fura u tunera :jerk:

Miałes niewdzięczniku u mnie robic :facepalm: Poza tym zamiast do tunera to najpierw turbo ogarnąć, a nie moc robić!

Edytowane przez edraven

Opublikowano

no wiem :P

ale jak mi zmieniaja ten ecu i wszystko programuja to niech od razu zrobia korekte ;)

Opublikowano

fura u tunera :jerk:

Miałes niewdzięczniku u mnie robic :facepalm: Poza tym zamiast do tunera to najpierw turbo ogarnąć, a nie moc robić!

Edraven nie mów ze jestes tak krótko na forum żeby załapać jak tutaj ludzie działają?!? ;)

Btw. Potrzebuje zrobić program w VW t5 1.9 tdi i VW t4 2.5tdi

Do zrobienia?!?

Opublikowano

fura u tunera :jerk:

Miałes niewdzięczniku u mnie robic :facepalm: Poza tym zamiast do tunera to najpierw turbo ogarnąć, a nie moc robić!

Edraven nie mów ze jestes tak krótko na forum żeby załapać jak tutaj ludzie działają?!? ;)

Btw. Potrzebuje zrobić program w VW t5 1.9 tdi i VW t4 2.5tdi

Do zrobienia?!?

Nie martwcie się tak o jego auto. W dobrych rękach jest ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.