Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: bry dzionek pany

Popcorn.gif

Ruks, nie założyłem. Czeka w kolejce. :grin:

Czy jakiś telefonista może mi przywieźć na spota jakiegoś kondona do LG L7 II? Pomarańczowy, ładny, cienki.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żeby można było się lewą nogą dohamować

Napis na pw o co dokładnie chodzi.

Opublikowano

Ma ktoś w B6 lub B7 klimatronik z czujnikiem jakości powietrza?

LENNOX

A założył go już? :)

Generalnie chciałem się dowiedzieć czy w trybie ECO też działa automatyczny obieg zamknięty?

"Jeżeli sprężarka jest wyłączona (np. w trybie pracy „Econ“), maksymalny czas trwania „automatycznego trybu obiegu zamkniętego“ jest ograniczony przez jednostkę obsługi i wskazań sterownika układu Climatronic do ok. 15 sek., aby nie doszło do zaparowania szyb.

Aby uniknąć częstego przełączania „klap zamkniętego obieg powietrza / świeżego powietrza“, przy małym wzroście stężenia substancji szkodliwych w powietrzu przełączenie nie następuje od razu (czujnik jakości powietrza nie wysyła polecenia do jednostki obsługi i wskazań sterownika układu Climatronic ). W takim przypadku wystarcza działanie filtra przeciwpyłkowego z wkładem z aktywnego węgla ."

Jednym słowem w trybie ECO uja ci daje układ jakości powietrza bo i tak się nie włączy na dłużej ni 15s.

Opublikowano

Żeby można było się lewą nogą dohamować

Napis na pw o co dokładnie chodzi.

kiedy wciskasz gaz i na zakręcie chcesz się "wspomóc" "lewą nogą" to naciskasz delikatnie hamulec jednocześnie wciskając gaz. Niestety w kopciuchach jest tak, że w momencie wciskania jednocześnie gazu i hamulca, komp odcina mieszankę i zamiast ładnie wejść boczkiem kierowca zaczyna się lekko stresować :grin: Jak się przesiadłem z Clio to prawie właśnie bym skasował Audi przez to.

Edytowane przez bodowp

Opublikowano

Żeby można było się lewą nogą dohamować

Napis na pw o co dokładnie chodzi.

żeby mógł przed zakrętem deptać lewą hampel a prawą gaz

Opublikowano

ino że ja jezdem z wsi więc otwarłem.

Opublikowano

Żeby można było się lewą nogą dohamować

Napis na pw o co dokładnie chodzi.

kiedy wciskasz gaz i na zakręcie chcesz się "wspomóc" "lewą nogą" to naciskasz delikatnie hamulec jednocześnie wciskając gaz. Niestety w kopciuchach jest tak, że w momencie wciskania jednocześnie gazu i hamulca, komp odcina mieszankę i zamiast ładnie wejść boczkiem kierowca zaczyna się lekko stresować :grin: Jak się przesiadłem z Clio to prawie właśnie bym skasował Audi przez to.

nie robiłem nigdy czegoś takiego i raczej nie podejmę się tego ;) Kuzyn też pierwsze słyszy a robi w tym już 13 lat :kox:

Opublikowano

Żeby można było się lewą nogą dohamować

Napis na pw o co dokładnie chodzi.

kiedy wciskasz gaz i na zakręcie chcesz się "wspomóc" "lewą nogą" to naciskasz delikatnie hamulec jednocześnie wciskając gaz. Niestety w kopciuchach jest tak, że w momencie wciskania jednocześnie gazu i hamulca, komp odcina mieszankę i zamiast ładnie wejść boczkiem kierowca zaczyna się lekko stresować :grin: Jak się przesiadłem z Clio to prawie właśnie bym skasował Audi przez to.

nie robiłem nigdy czegoś takiego i raczej nie podejmę się tego ;) Kuzyn też pierwsze słyszy a robi w tym już 13 lat :kox:

czesto tunerzy to robia opisujac jako "odblokowana lewa stopa" albo "lewa stopa"

https://www.facebook.com/RperformancePL/posts/784516051608044?comment_id=787866661272983&offset=0&total_comments=22

Opublikowano

Może troche jestem zacofany, ale jakoś nie moge zakumać sensu robienia tego moda :/ Jaka jest wartość dodana, zacieśnia wejście w zakręt?

Opublikowano

wciskajac na chwile hamulec powodujesz dociazenie przodu samochodu. jesli nie masz "odblokowanej lewej nogi" to wcisniecie hamulca powoduje odciecie paliwa a w samochodach z turbo (nie tylko w dieslach) jest pozniej chwilowy lag po zwolnieniu hamulca i wcisnieciu gazu


a w FWD wcisniecie hamulca i gazu jednoczesnie spowoduje zablokowanie tylu

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

Nie robilismy tego jeszcze, musiałbym najpierw przetestować to na swoim ECU;)

Opublikowano

Żeby można było się lewą nogą dohamować

Napis na pw o co dokładnie chodzi.

kiedy wciskasz gaz i na zakręcie chcesz się "wspomóc" "lewą nogą" to naciskasz delikatnie hamulec jednocześnie wciskając gaz. Niestety w kopciuchach jest tak, że w momencie wciskania jednocześnie gazu i hamulca, komp odcina mieszankę i zamiast ładnie wejść boczkiem kierowca zaczyna się lekko stresować :grin: Jak się przesiadłem z Clio to prawie właśnie bym skasował Audi przez to.

nie robiłem nigdy czegoś takiego i raczej nie podejmę się tego ;) Kuzyn też pierwsze słyszy a robi w tym już 13 lat :kox:
No właśnie problem w tym że nikt tego nie chce zrobić :/
Opublikowano

Żeby można było się lewą nogą dohamować

Napis na pw o co dokładnie chodzi.

kiedy wciskasz gaz i na zakręcie chcesz się "wspomóc" "lewą nogą" to naciskasz delikatnie hamulec jednocześnie wciskając gaz. Niestety w kopciuchach jest tak, że w momencie wciskania jednocześnie gazu i hamulca, komp odcina mieszankę i zamiast ładnie wejść boczkiem kierowca zaczyna się lekko stresować :grin: Jak się przesiadłem z Clio to prawie właśnie bym skasował Audi przez to.

nie robiłem nigdy czegoś takiego i raczej nie podejmę się tego ;) Kuzyn też pierwsze słyszy a robi w tym już 13 lat :kox:
No właśnie problem w tym że nikt tego nie chce zrobić :/

Nie wiem jak w Krakowie ale Aligator to na 100% robi... tylko to za maly mod zeby jechac do Katowic tylko po to

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

Może troche jestem zacofany, ale jakoś nie moge zakumać sensu robienia tego moda :/ Jaka jest wartość dodana, zacieśnia wejście w zakręt?

Rajdowcy to mają w serii....chodzi o to by na pełnej mocy wyjść z łuku....auto wyhamowujesz ,a jednocześnie na wyjściu nie czekasz aż zacznie ładować w optymalnym zakresie.....tylko już to masz

wysłane z lte

Opublikowano

Poczytałem już o tym, ciekawa technika mysle że przydatna w rajdach itp ale na codzień chyba słabo, nie mówiąc o ryzyku ze na drodze popier..olą się pedały :D Nie miałem nigdy zapytania o to dlatego na początku wywaliłem gały.

Opublikowano

Żeby można było się lewą nogą dohamować

Napis na pw o co dokładnie chodzi.

kiedy wciskasz gaz i na zakręcie chcesz się "wspomóc" "lewą nogą" to naciskasz delikatnie hamulec jednocześnie wciskając gaz. Niestety w kopciuchach jest tak, że w momencie wciskania jednocześnie gazu i hamulca, komp odcina mieszankę i zamiast ładnie wejść boczkiem kierowca zaczyna się lekko stresować :grin: Jak się przesiadłem z Clio to prawie właśnie bym skasował Audi przez to.

nie robiłem nigdy czegoś takiego i raczej nie podejmę się tego ;) Kuzyn też pierwsze słyszy a robi w tym już 13 lat :kox:
No właśnie problem w tym że nikt tego nie chce zrobić :/

Nie wiem jak w Krakowie ale Aligator to na 100% robi... tylko to za maly mod zeby jechac do Katowic tylko po to

Masz do niego jakiś namiar?
Opublikowano

Poczytałem już o tym, ciekawa technika mysle że przydatna w rajdach itp ale na codzień chyba słabo, nie mówiąc o ryzyku ze na drodze popier..olą się pedały :D Nie miałem nigdy zapytania o to dlatego na początku wywaliłem gały.

Luz ;) ......co by sie miało popier....ć ? ...mam tylko 2 :grin:

wysłane z lte

Żeby można było się lewą nogą dohamować

Napis na pw o co dokładnie chodzi.

kiedy wciskasz gaz i na zakręcie chcesz się "wspomóc" "lewą nogą" to naciskasz delikatnie hamulec jednocześnie wciskając gaz. Niestety w kopciuchach jest tak, że w momencie wciskania jednocześnie gazu i hamulca, komp odcina mieszankę i zamiast ładnie wejść boczkiem kierowca zaczyna się lekko stresować :grin: Jak się przesiadłem z Clio to prawie właśnie bym skasował Audi przez to.

nie robiłem nigdy czegoś takiego i raczej nie podejmę się tego ;) Kuzyn też pierwsze słyszy a robi w tym już 13 lat :kox:
No właśnie problem w tym że nikt tego nie chce zrobić :/

Nie wiem jak w Krakowie ale Aligator to na 100% robi... tylko to za maly mod zeby jechac do Katowic tylko po to

Kompoty też ;)

wysłane z lte

Opublikowano

Żeby można było się lewą nogą dohamować

Napis na pw o co dokładnie chodzi.

kiedy wciskasz gaz i na zakręcie chcesz się "wspomóc" "lewą nogą" to naciskasz delikatnie hamulec jednocześnie wciskając gaz. Niestety w kopciuchach jest tak, że w momencie wciskania jednocześnie gazu i hamulca, komp odcina mieszankę i zamiast ładnie wejść boczkiem kierowca zaczyna się lekko stresować :grin: Jak się przesiadłem z Clio to prawie właśnie bym skasował Audi przez to.

nie robiłem nigdy czegoś takiego i raczej nie podejmę się tego ;) Kuzyn też pierwsze słyszy a robi w tym już 13 lat :kox:
No właśnie problem w tym że nikt tego nie chce zrobić :/

Nie wiem jak w Krakowie ale Aligator to na 100% robi... tylko to za maly mod zeby jechac do Katowic tylko po to

Masz do niego jakiś namiar?
W Compoście Ci powinni zrobic
Opublikowano

Nie wiem jak w Krakowie ale Aligator to na 100% robi... tylko to za maly mod zeby jechac do Katowic tylko po to
Masz do niego jakiś namiar?
DYNOSOFT Wojciech Gołąbek (Aligator) Katowice, ul. Józefowska 6 (dojazd ulicą Energetyków) Telefon: +48 606 34 11 44 (Pn - Pt 10-18)
Opublikowano

Powinni byli a nie zrobili. Dzięki Yoghurt za namiar :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.