Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać

Kompresor w B5 nie włącza się poniżej +5 stopni .

racja, to pamietam na stowe....

u mnie już , siedzi nowe koło, jak zwykle Miodzio ukłony :)

7f978d7980ef457368ddb460a9871e9a.jpg

A to dres, czy piżama ? ? ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NWPMBBR - Minimum RPM for acc pedal value lockout on brake operation

VWPMBBR - Minimum speed for acc pedal value lockout on brake operation

Tutaj macie mapy do hamowania lewa noga. krzysiek sobie odszuka i Wam zrobi

Opublikowano

Gdzie wszyscy są?

Opublikowano

cześć, jestem u Was nowy :hi:

zwracam się z pytaniem, czy moglibyście się podzielić jakimiś opiniami nt. komisów samochodowych na rybitwach (christo botewa)...

http://autokomisrybitwy.otomoto.pl/

Opublikowano

Dzieki za spota

Opublikowano

Powitać

Kompresor w B5 nie włącza się poniżej +5 stopni .

racja, to pamietam na stowe....

u mnie już , siedzi nowe koło, jak zwykle Miodzio ukłony :)

7f978d7980ef457368ddb460a9871e9a.jpg

A to dres, czy piżama ? ? ?
To garnitur ze studniówki :)

Thx za spota i darmowe sprawdzenie powłoki lakierniczej,zawsze byliście Kolegami ,wszystko za free rewelacja !

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

sorki koledzy ze tak pisze ale nie chce mi się wertować 5267 stron;p apropo spocików to gdzie się odbywają bo słyszałem o galerii kazimierz i pod Qserwis? co jest aktualne i kiedy i jakie godziny? byłem dwa razy pod QS ale cisza była?

Opublikowano
WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Parking pomarańczowy .

Opublikowano

sorki koledzy ze tak pisze ale nie chce mi się wertować 5267 stron;p apropo spocików to gdzie się odbywają bo słyszałem o galerii kazimierz i pod Qserwis? co jest aktualne i kiedy i jakie godziny? byłem dwa razy pod QS ale cisza była?

Nie trzeba wertować 5267 stron. Wystarczy przeczytać pierwszego posta :facepalm: W temacie też jest z resztą napisane...

ABG

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano

:hi: z rańca :)

Edit...przy melisce :grin:

wysłane z lte

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

:hi:

Już od rana stres że melise spożywasz? ;)

Opublikowano

Jakbyś wpadł do robo 30 minut później niż miałeś... wiedząc ,że szef czeka i chce zamienić kilka słów to....też by Ci meliska wystarczyła :grin:

wysłane z lte

Opublikowano

:siema::hi: Dzięki Panowie za spota no i za użyczenie na chwilkę "klubowego" miernika lakieru :naughty:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

do roboty a nie Siema bo szef patrzy !

Opublikowano

Ktos może polecić stoki narciarskie okolice Zakopanego i Słowacja...?

Opublikowano

ja od sześciu lat jeżdzę na Łomnicę

www.vt.sk

Warunki bez porównania lepsze niż Polska, mniej ludzi, 20km tras, ceny troche wyższe, ale można poczarować z karnetami troche;)

Opublikowano

ja od sześciu lat jeżdzę na Łomnicę

www.vt.sk

Warunki bez porównania lepsze niż Polska, mniej ludzi, 20km tras, ceny troche wyższe, ale można poczarować z karnetami troche;)

+ 10 :wink:

też polecam ten stok

jak nie chcesz na słowacji to jedź na Kotelnice (wczoraj byłem i jest dobrze przygotowany) Jurgów lub ew do nauki dobry jest Rusiński

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

Łomnica +10 tak samo...dodatkową atrakcją jest wyjazd na samą górę kolejką...widoki :slina:

wysłane z lte

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.