Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A masz namiar? To wole od niego

A juz znalazłem, jakieś 250 zł drozej

http://tuning.olsztyn.pl/vidi/

tylko nie wiem czy on ma monochromatyczny a u producenta mozna kupic dwu-kolorowy. teraz $ jest drogi wiec roznica nie jest taka duza. ja sie nie zdecydowalem bo zauwazylem, ze jak normalnie trzymam dlonie na kierownicy to idealnie zaslaniam sobie ta kratke

Yyy... To ile Ty masz dłoni?? Bo w jednej komórka, w drugiej papieros... Chyba że kolanem sobie zasłaniasz, tak jak ja?

ABG

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Volkswagen Passat Variant Highl.4M.BMT2.0TDI AHK,Navi,Leder als Kombi in Cham

Trzeba mieć nierówno pod deklem żeby dać za zwykłego Passata w kombiku 270K PLN.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Volkswagen Passat Variant Highl.4M.BMT2.0TDI AHK,Navi,Leder als Kombi in Cham

Trzeba mieć nierówno pod deklem żeby dać za zwykłego Passata w kombiku 270K PLN.

Jeśli on jest dla Ciebie zwykły to nie wiem co jeszcze byś chciał upchać w samochodzie?!?

Opublikowano

siemka :hi::kawa:

pasek miażdży wyglądem i ceną :decayed:

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

Nie jest zwykły, ale prestiżu wartego 270K nie daje. To tylko Passat. Zobacz sobie zdjęcia bagaznika, tak wygląda auto za 270K...słabizna

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano
  • Autor

Siemka All :hi:

Opublikowano

do teo silnika trzeba lać ad blue - oprócz zwykłego dpfa

Opublikowano

pasek bardzo ladny ale za 270k wolalbym a6 w slinie

Opublikowano

Witam,

panowie jestem zmuszony kupić dywaniki gumowe do b7, za często wsiadam ubłocony. Nie wiecie czy idzie w okolicach Krk kupić jakieś ciekawe? Na alledrogo podobają mi się trochę gumowo-tekstylne, ale pasowało by najpierw przymierzyć i ocenić. http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-audi-a4-b6-b7-2000-2008-nowosc-i5091900410.html

Znacie jakiś sklep w Krakowie?

Edytowane przez Coralgol85

Opublikowano

pasek bardzo ladny ale za 270k wolalbym a6 w slinie

znając Twoje szczęście do okazji to kupiłbyś 4 a6 w slinie :lol::wink:

Opublikowano

Witam,

panowie jestem zmuszony kupić dywaniki gumowe do b7, za często wsiadam ubłocony. Nie wiecie czy idzie w okolicach Krk kupić jakieś ciekawe? Na alledrogo podobają mi się trochę gumowo-tekstylne, ale pasowało by najpierw przymierzyć i ocenić. http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-audi-a4-b6-b7-2000-2008-nowosc-i5091900410.html

Znacie jakiś sklep w Krakowie?

petex-a sobie kup i będziesz zadowolony. Napisz do Ramzesa może mają możliwość zamówienia...

Opublikowano

Witam,

panowie jestem zmuszony kupić dywaniki gumowe do b7, za często wsiadam ubłocony. Nie wiecie czy idzie w okolicach Krk kupić jakieś ciekawe? Na alledrogo podobają mi się trochę gumowo-tekstylne, ale pasowało by najpierw przymierzyć i ocenić. http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-audi-a4-b6-b7-2000-2008-nowosc-i5091900410.html

Znacie jakiś sklep w Krakowie?

petex-a sobie kup i będziesz zadowolony. Napisz do Ramzesa może mają możliwość zamówienia...

no ramzes to na pewno jest specjalistą od dywaników :lol:

Opublikowano

ok dzięki za Ramzesa, zapytam go, ale zwykłe czarne słabo widzę u siebie..

Opublikowano

a4 oddana do. mechanika, zaklada sie navi i kolorowy fis, w sobote odbiór

fanta okazje to moja specjalnosc

Opublikowano

Witam,

panowie jestem zmuszony kupić dywaniki gumowe do b7, za często wsiadam ubłocony. Nie wiecie czy idzie w okolicach Krk kupić jakieś ciekawe? Na alledrogo podobają mi się trochę gumowo-tekstylne, ale pasowało by najpierw przymierzyć i ocenić. http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-audi-a4-b6-b7-2000-2008-nowosc-i5091900410.html

Znacie jakiś sklep w Krakowie?

petex-a sobie kup i będziesz zadowolony. Napisz do Ramzesa może mają możliwość zamówienia...

no ramzes to na pewno jest specjalistą od dywaników :lol:

Znalazł sie specjalista od specjalistów

Opublikowano

Ha... Umyłem dziada za piątkę :-D

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Opublikowano

Ma ktoś możliwość sprawdzenia historii Mitasubiszi?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.