Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale z kreski Fanta Ruks by Cie objechał....... oska ze startu nie ma szans do Q , dalej skoro Ty masz program to pewnie byś Go doszedł i objechał skoro masz jakies 100 Nm wiecej

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale z kreski Fanta Ruks by Cie objechał....... oska ze startu nie ma szans do Q , dalej skoro Ty masz program to pewnie byś Go doszedł i objechał skoro masz jakies 100 Nm wiecej

no nie wiem

Opublikowano

czego nie wiesz....


ośka przy strzale ze sprzęgła bedzie sie slizgać a 4 buty ruszą błyskawicznie , wiem bo stanąlem kiedyś na kresce z Q moc była taka sama a jednak Q od razu o długośc samochodu odjechało

Opublikowano

Ściganty ,czemu Wy jeszcze nie śpicie ? :)

wysłane z lte

Opublikowano

czego nie wiesz....

ośka przy strzale ze sprzęgła bedzie sie slizgać a 4 buty ruszą błyskawicznie , wiem bo stanąlem kiedyś na kresce z Q moc była taka sama a jednak Q od razu o długośc samochodu odjechało

A jednak i masa inna.

Naciapane z kanalu...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Pół godziny przed otwarciem rejestracji w przychodni i trzydziesty w kolejce byłem :facepalm: Jak ja nie lubie zimy...

ABG

Opublikowano

ale z kreski Fanta Ruks by Cie objechał....... oska ze startu nie ma szans do Q , dalej skoro Ty masz program to pewnie byś Go doszedł i objechał skoro masz jakies 100 Nm wiecej

Przy tej samej mocy na suchym ośka będzie szybsza bo jest lżejsza. Moja audiczka w tej dyscyplinie będzie raczej słaba bo jest bardzo ciężka i nie przyzwyczajona do drag rejs :decayed: W zasadzie to był jej pierwszy raz :grin: Zresztą szkoda mi sprzęgła na takie zabawy, jak już to prędzej wolałbym porównać elastyczność np rozpędzając od 40 km/h :)

czego nie wiesz....

ośka przy strzale ze sprzęgła bedzie sie slizgać a 4 buty ruszą błyskawicznie , wiem bo stanąlem kiedyś na kresce z Q moc była taka sama a jednak Q od razu o długośc samochodu odjechało

Trzeba było nie strzelać ze sprzęgła tylko ruszyć płynnie z naprężonego napędu ale w dieslu to dość trudne i niestety też nie oszczędza sprzęgła bo duży moment jest już na lekko podniesionych obrotach ;)

Opublikowano

:hi::kawa: Kurna wczoraj troszkę pogoniłem padlinę i muszę zrobić cały dolot bo czarno z rury :decayed: EGR do czyszczenia, wąż dolotu do wymiany bo pęknięty, obudowa filta do wymiany, turbo do uszczelnienia/regeneracji/wymiany bo rzyga olejem ale luzu na ośce nie ma. Moja to już ma mnie dość tylko części gromadzę w pokoju ale w taką pogodę maski nie otwieram :grin: Przydałby się ogrzewany garaż to by się fajnie przy piwku w weekend dłubało :kwasny:

Opublikowano

ale z kreski Fanta Ruks by Cie objechał....... oska ze startu nie ma szans do Q , dalej skoro Ty masz program to pewnie byś Go doszedł i objechał skoro masz jakies 100 Nm wiecej

no jakoś nie objechał z tej kreski.. CIebie też objadę :grin:

ale z kreski Fanta Ruks by Cie objechał....... oska ze startu nie ma szans do Q , dalej skoro Ty masz program to pewnie byś Go doszedł i objechał skoro masz jakies 100 Nm wiecej

no jakoś była kreska i nie objechał mnie. btw CIebie też objadę :grin:

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

przyjmuje wyzwanie :evil:


oglądał ktoś w nocy mecz Wschód - Zachód All Star Game :kox:

Amerykanie to sie umieją bawić , i like this game ....... :naughty:

Opublikowano

ale z kreski Fanta Ruks by Cie objechał....... oska ze startu nie ma szans do Q , dalej skoro Ty masz program to pewnie byś Go doszedł i objechał skoro masz jakies 100 Nm wiecej

no jakoś nie objechał z tej kreski.. CIebie też objadę :grin:

ale z kreski Fanta Ruks by Cie objechał....... oska ze startu nie ma szans do Q , dalej skoro Ty masz program to pewnie byś Go doszedł i objechał skoro masz jakies 100 Nm wiecej

no jakoś była kreska i nie objechał mnie. btw CIebie też objadę :grin:

05cb64eabf0c1bacc504f9c956bc22d2.jpg

Opublikowano

ale z kreski Fanta Ruks by Cie objechał....... oska ze startu nie ma szans do Q , dalej skoro Ty masz program to pewnie byś Go doszedł i objechał skoro masz jakies 100 Nm wiecej

no jakoś była kreska i nie objechał mnie. btw CIebie też objadę :grin:

Bo to nie mój sport, zapraszam na jakiś oes :D Przyznasz się w końcu ile wycisnąłeś kunia i niutona? ;) Najlepiej dałbyś wykres, pasuje porównać :)

Opublikowano
  • Autor

Siemka Panowie :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

ale z kreski Fanta Ruks by Cie objechał....... oska ze startu nie ma szans do Q , dalej skoro Ty masz program to pewnie byś Go doszedł i objechał skoro masz jakies 100 Nm wiecej

no jakoś nie objechał z tej kreski.. CIebie też objadę :grin:

ale z kreski Fanta Ruks by Cie objechał....... oska ze startu nie ma szans do Q , dalej skoro Ty masz program to pewnie byś Go doszedł i objechał skoro masz jakies 100 Nm wiecej

no jakoś była kreska i nie objechał mnie. btw CIebie też objadę :grin:

05cb64eabf0c1bacc504f9c956bc22d2.jpg

[emoji108]

Opublikowano

ale z kreski Fanta Ruks by Cie objechał....... oska ze startu nie ma szans do Q , dalej skoro Ty masz program to pewnie byś Go doszedł i objechał skoro masz jakies 100 Nm wiecej

no jakoś nie objechał z tej kreski.. CIebie też objadę :grin:

ale z kreski Fanta Ruks by Cie objechał....... oska ze startu nie ma szans do Q , dalej skoro Ty masz program to pewnie byś Go doszedł i objechał skoro masz jakies 100 Nm wiecej

no jakoś była kreska i nie objechał mnie. btw CIebie też objadę :grin:

05cb64eabf0c1bacc504f9c956bc22d2.jpg

ada1286994_nazwalam_jamnika_ramzes.jpg

Opublikowano

hehe

Opublikowano

10986920_1024927390855462_13636483641481

W sumie poza perfumami i kolejnością to by się zgadzało :grin:


Magicy kupują i spawają z dwóch lub trzech jedno ale za tą cenę to chyba trzeba by być popierd... Toż może z tysiąc warte jest

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.