Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[emoji14]olew: ...Ty doradzać to potrafisz :decayed::grin:

wysłane z lte

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze raz wielkie dzięki ;)

Kto reza???

Plug&Play

7787c1182e7857bb9083aa733e76268b.jpg

Trochę jakby remizą zalatuje ;)

wysłane z lte

do ramzesa jak znalazł

Opublikowano

Jeszcze raz wielkie dzięki ;)

Kto reza???

Plug&Play

7787c1182e7857bb9083aa733e76268b.jpg

Trochę jakby remizą zalatuje ;)

wysłane z lte

do ramzesa jak znalazł

Ramzes nie ma pakietu światło...

Opublikowano

Panowie ile jest pkt i jaka wartość mandatu za przejazd na czerwonym?

przyszedł papier ze sławkowskiej straży miejskiej :facepalm: droga 94 Olkusz - Kraków..

ale spodziewałem się..

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

6 i 500

Opublikowano

Panowie ile jest pkt i jaka wartość mandatu za przejazd na czerwonym?

przyszedł papier ze sławkowskiej straży miejskiej :facepalm: droga 94 Olkusz - Kraków..

ale spodziewałem się..

jesli sie nie myle to 6 pkt i 300 pln w gore, nie pamietam do ilu.

Opublikowano

A nie podwyzszyli tego juz na 10pk i 1000 zl?

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

dzwoniłem jeszcze raz do taty i przeczytał mi całość.. jest 350zł i 6pkt karnych

wyśle mi to na Kraków i jak otrzymam to zobacze co tam dokładnie nakreślili

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

Panowie ile jest pkt i jaka wartość mandatu za przejazd na czerwonym?

przyszedł papier ze sławkowskiej straży miejskiej :facepalm: droga 94 Olkusz - Kraków..

ale spodziewałem się..

dostales pismo do wypełnienia kto kierował?

Opublikowano

Panowie ile jest pkt i jaka wartość mandatu za przejazd na czerwonym?

przyszedł papier ze sławkowskiej straży miejskiej :facepalm: droga 94 Olkusz - Kraków..

ale spodziewałem się..

dostales pismo do wypełnienia kto kierował?

prawdopodobnie tak

w rękach będę to mieć po weekendzie

Opublikowano

Jak dostałeś taki papier nakazowy, gdzie masz do wyboru kilka opcji, to nie musisz nic płacić. Zgłoś się do mnie jak będziesz miał to pismo w ręce, powiesz mi co i jak, a ja wyślę Ci pismo które zaadresujesz do nich. Chyba że chcesz zwiększyć budżet SM to płać.

Opublikowano

Jak dostałeś taki papier nakazowy, gdzie masz do wyboru kilka opcji, to nie musisz nic płacić. Zgłoś się do mnie jak będziesz miał to pismo w ręce, powiesz mi co i jak, a ja wyślę Ci pismo które zaadresujesz do nich. Chyba że chcesz zwiększyć budżet SM to płać.

tato wysłał mi to dzisiaj na Kraków i pewnie dojdzie w pon/wtorek. zadzwonie do Ciebie jak już będę trzymał w rękach te pisma.a makulatry ponoć jest od ch.ja

i są opcje do wyboru

Opublikowano

@Kerczi, 100wa!

Ja nic na te formularze nie odsyłam tylko od razu do kosza.

b198ff8b2807e8ec3d460ade17209f97.jpg

3c5886b78342074180fb1bda47921fda.jpg

Nie tak dobrze jak myślałem. Zobaczymy jak będzie czysta.

Opublikowano

@Kerczi, 100wa!

Ja nic na te formularze nie odsyłam tylko od razu do kosza.

b198ff8b2807e8ec3d460ade17209f97.jpg

3c5886b78342074180fb1bda47921fda.jpg

Nie tak dobrze jak myślałem. Zobaczymy jak będzie czysta.

za duży balon..

Opublikowano

Im większy naciag tym gorzej do póki gwintu nie ma i nadkole nie zachodzi trochę na koło. Nic, zrobimy komplet, samochód na glanc i musi być.

Opublikowano

Im większy naciag tym gorzej do póki gwintu nie ma i nadkole nie zachodzi trochę na koło. Nic, zrobimy komplet, samochód na glanc i musi być.

no Panie mówiłem Ci. żeby wyglądało musi być naciąg i gleba bo bez tego to szkoda zachodu..

wyglądać bedzie jak 17tka

Opublikowano

Wysmalcuj opony, wpakuj gwint to już będzie lepiej ;-)

Koło jest dobre ;-) Jakie opony wpakowałeś ?

Edytowane przez OGr

Opublikowano

Im większy naciag tym gorzej do póki gwintu nie ma i nadkole nie zachodzi trochę na koło. Nic, zrobimy komplet, samochód na glanc i musi być.

no Panie mówiłem Ci. żeby wyglądało musi być naciąg i gleba bo bez tego to szkoda zachodu..

wyglądać bedzie jak 17tka

fanta dobrze goda.. polać mu... widać, że troszkę się na :decayed:

Ale fela sama w sobie :drool3:

BTW. fanta coś ostatnio dajesz zarobić na sobie :kwasny:

Opublikowano

proponuje uwazac na takie odsylanie pism do strazy miejskiej,
byla zmiana w przepisach i nie tak prosto sie zwolnic ze wskazania kto kierowal

Opublikowano

Wysmalcuj opony, wpakuj gwint to już będzie lepiej ;-)

Koło jest dobre ;-) Jakie opony wpakowałeś ?

Stare 235/40/18. Ile rozsądny gwint do B7 może mnie gotówki uszczuplić?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.