Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wysmalcuj opony, wpakuj gwint to już będzie lepiej ;-)

Koło jest dobre ;-) Jakie opony wpakowałeś ?

Stare 235/40/18. Ile rozsądny gwint do B7 może mnie gotówki uszczuplić?

za dobry używany gwint KW zapłacisz ok 1200zł :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmmm ;)

Opublikowano

b198ff8b2807e8ec3d460ade17209f97.jpg

3c5886b78342074180fb1bda47921fda.jpg

Nie tak dobrze jak myślałem. Zobaczymy jak będzie czysta.

Koło fajne jakie szerokie?

Opublikowano

@fantowski. Szybki zwiad i nie widać. Pamiętaj, ze quattro.

@d4nte 9.5"

Opublikowano

tygrysku najlepszego

Opublikowano

Dzięki Dziabongi

Opublikowano

uuu przepraszam zapomniałem dopisać :mellow:

KERCZI najlepszego :wink:

Opublikowano

stowka Karol ;)

Opublikowano

proponuje uwazac na takie odsylanie pism do strazy miejskiej,

byla zmiana w przepisach i nie tak prosto sie zwolnic ze wskazania kto kierowal

obawiam sie ze Gabriel ma racje zmieniły sie przepisy bo cwaniaków było dużo.....Nex ja zastosowałem Twoją metodę i.....fakt nie zapłąciłem 300 zł i 5 pkt ani 500 zł za niewskazanie lecz 200 zł same koszty postępowania sądowego. tylko ze to było kilka lat temu..... teraz zawsze dostaniesz na garba niestety nawet za niewskazanie......kiedyś jeszcze była opcja że Straze gminne nie mogły występowac na droge sądową jako oskarżyciel publiczny......teraz juz mają takie uprawnienia,ale fantowski walcz powodzenia

Edytowane przez boseron

Opublikowano

@Kerczi, 100wa!

Ja nic na te formularze nie odsyłam tylko od razu do kosza.

b198ff8b2807e8ec3d460ade17209f97.jpg

3c5886b78342074180fb1bda47921fda.jpg

Nie tak dobrze jak myślałem. Zobaczymy jak będzie czysta.

za duży balon..
Balon to jest dobry ...opona będzie przynajmniej amortyzować coś nierówności.....

Ja bym prześwit między oponą ,a błotnikiem zmniejszył...bo na razie to....zachodzi obawa ,że jak auto jest parkowane gdzieś pod blokiem lub w galerii to....:decayed: dzieci mogą wykorzystać sytuację i bawić się w sporej wnęce w chowanego :decayed:

wysłane z lte

Opublikowano

Zapatrzyłem sie na Boserona i wyrezalem :)))

67af002e292ad0fef989d9e8c41306c3.jpg

Opublikowano

:kox: zaje..a jest.

u mnie dziś wpadły moduły ledowe oświetlenia i powiem Wam ze w końcu jest jasno w samochodzie i bagażniku, a jak dojdzie pakiet oświetlenia to mam już przygotowane moduły do wszystkiego i wtedy bedzie kot, aha.....

wczoraj zakupiłem Navi MMI i bedzie rezanko :kox: szukam tylko wiązki do tego

Opublikowano

Karol 100weczka kolego. :thumbup1::drunk:

Ojciec wychodząc rano do pracy zwraca się do syna:
- Trzymaj się synek!
- A ja? - odzywa się z kuchni żona.
- A Ty się ku*wa nie puszczaj.

Opublikowano

:grin:


eeee a ja mam coś lepszego jak kierownica :)


20150213_182233.jpg

Tylko teraz będę musiał wysiadać na światłach prawda lennox? :decayed::grin:

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

A niby dlaczego? Bo ja nie w temacie

Opublikowano

Kogo B8 kr 770...?

Opublikowano

Nie moja :-/

ABG

Opublikowano

Zapatrzyłem sie na Boserona i wyrezalem :)))

67af002e292ad0fef989d9e8c41306c3.jpg

Przecież to nie twoje auto ja tez sobie mogę sciągnąć taka fotkę z neta

Opublikowano

:grin:

eeee a ja mam coś lepszego jak kierownica :)

20150213_182233.jpg

Tylko teraz będę musiał wysiadać na światłach prawda lennox? :decayed::grin:

a moze powiesz dzieki komu masz takie ładne lampki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kerczi , jako ze FB nie podpowiedział , na komórce się nie wyświetliło a Ja wpierd.... za dużo margaryny i mamm skleroze to teraz napisze :

Wszystkiego Najlepszego Stara dupo jedna :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.