Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :hi:


:grin:


eeee a ja mam coś lepszego jak kierownica :)


20150213_182233.jpg

:kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

Nie potrzebuje ktoś drukarki atramentowej?

Epson SX445W z czytnikiem kart pamięci, Wi-Fi skanerem etc... Z nowym oryginalnym tonerem czarnym ? 100% sprawna mało używana?? :whistling:

$ ? :)

wysłane z lte

Opublikowano

ruks chyba Ci pare koni zdechło :D

Opublikowano

ktos cos na miescie, dzwonic

Opublikowano
  • Autor

ktos cos na miescie, dzwonic

ktoś coś w domu ..... :)

Opublikowano

Ja zaraz jade po siostrę na rynek

Opublikowano

Po co?!?

Opublikowano

Bo brat musi dbać o siostrę

Opublikowano

hej Dzieci, wstajemy ;)

Opublikowano

Juz nie śpimy. Szukałem cie Boseron na mieście ale cie nie znalazłem

Opublikowano

:hi: powitać

hej Dzieci, wstajemy ;)

spoko luz ...nie śpimy :)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi::drinks:

Opublikowano

Panowie potrzebuję na tydzień pozyczyć łańcuchów koła 225/45/17 :wink:

Mam takie coś jakby co, akurat awaryjnie do AWD :wink:

DSC00140.JPG

GDZIE TAKI "EQUIPMENT" -KUPIŁES ?

podpowiedz :)

Import prywatny z Frankenrajchu Do kompletu dodawali Renault 30 :grin:

ruks chyba Ci pare koni zdechło :D

Nie chciałem Cię spychać z drogi, poza tym nie spodziewałem się że będziesz uciekał :wink: Druga sprawa jakby Twoje ubogie auto miało tyle wyposażenia co u mnie to też zbierało by się wolniej :P Gdzie robiłeś program i ile wyszło?

Jak dostałeś taki papier nakazowy, gdzie masz do wyboru kilka opcji, to nie musisz nic płacić. Zgłoś się do mnie jak będziesz miał to pismo w ręce, powiesz mi co i jak, a ja wyślę Ci pismo które zaadresujesz do nich. Chyba że chcesz zwiększyć budżet SM to płać.

tato wysłał mi to dzisiaj na Kraków i pewnie dojdzie w pon/wtorek. zadzwonie do Ciebie jak już będę trzymał w rękach te pisma.a makulatry ponoć jest od ch.ja

i są opcje do wyboru

To może Ci się przydać: http://odwolaniemandatu.yanosik.pl/generator-wnioskow

Opublikowano

Juz nie śpimy. Szukałem cie Boseron na mieście ale cie nie znalazłem

jak miałeś 2 w żyle to pewnie ciezko nawet kibel odszukac
Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

:hi:

Robi ktoś zakupy w H&M ??? Mam bon podarunkowy na dowolny zakup w tym sklepie na kwotę 100zł Oddam za 80zł :wink:

Opublikowano

Panowie potrzebuję na tydzień pozyczyć łańcuchów koła 225/45/17 :wink:

Mam takie coś jakby co, akurat awaryjnie do AWD :wink:

DSC00140.JPG

GDZIE TAKI "EQUIPMENT" -KUPIŁES ?

podpowiedz :)

Import prywatny z Frankenrajchu Do kompletu dodawali Renault 30 :grin:

ruks chyba Ci pare koni zdechło :D

Nie chciałem Cię spychać z drogi, poza tym nie spodziewałem się że będziesz uciekał :wink: Druga sprawa jakby Twoje ubogie auto miało tyle wyposażenia co u mnie to też zbierało by się wolniej :P Gdzie robiłeś program i ile wyszło?

jak nie spodziewałeś się jak strzeliłeś ze sprzęgła :wink: no z tym spychaniem to chyba najpierw musiałbyś się zrównać ze mną a zostałeś o długość auta z tyłu :)

Opublikowano

ruks chyba Ci pare koni zdechło :D

Nie chciałem Cię spychać z drogi, poza tym nie spodziewałem się że będziesz uciekał :wink: Druga sprawa jakby Twoje ubogie auto miało tyle wyposażenia co u mnie to też zbierało by się wolniej :P Gdzie robiłeś program i ile wyszło?

jak nie spodziewałeś się jak strzeliłeś ze sprzęgła :wink: no z tym spychaniem to chyba najpierw musiałbyś się zrównać ze mną a zostałeś o długość auta z tyłu :)

Jak mogłeś widzieć co robiłem ze sprzęgłem skoro bez ostrzeżenia wypaliłeś do przodu :P Zrównać się nie dało bo jakbyś nie zauważył był ruch w okolicy :wink: Przyznaj się lepiej ile wykrzesałeś ze swojego tedeika?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.