Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Cześć Wam

Haha... Nie ma to jak Akademia Policyjna... A Boseron jako Carey Mahoney :D

ABG

+1 :D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Buahahaha co to jest kur** ??

Zlot dzieci po chemioterapii ze kazdy łysy? Czy Ciechocinek?

:polew:

wp.pl widzieli? Część osób od nas założyło nowe forum...

Dante wszyscy już tam jesteśmy nie ma tylko ciebie

Kolega...

Boserona pewnie też nie ma...bo nie usłyszał... :grin:

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

www.wp.pl widzieli? Część osób od nas założyło nowe forum...

no i nie ma co sie dziwic ;)

a pozostala część jest na forum google.pl

Opublikowano

Panowie, ile moze kosztowac ekran z wymianą do LG FLEXa?

Opublikowano
  • Autor

no i nie ma co sie dziwic ;)

w jakim sensie ?

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Buahahaha co to jest kur** ??

Zlot dzieci po chemioterapii ze kazdy łysy? Czy Ciechocinek?

:polew:

www.wp.pl widzieli? Część osób od nas założyło nowe forum...

Dante wszyscy już tam jesteśmy nie ma tylko ciebie
MNIE nie ma i nie będzie :D
Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

www.wp.pl widzieli? Część osób od nas założyło nowe forum...

no i nie ma co sie dziwic ;)

a pozostala część jest na forum google.pl

O widzę ze juz jestes na tamtym forum. ;)

Ciekawe jak będziecie spoty robic ;)

Raz w roku w Warszawie??? :)))

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

www.wp.pl widzieli? Część osób od nas założyło nowe forum...

no i nie ma co sie dziwic ;)

a pozostala część jest na forum google.pl

O widzę ze juz jestes na tamtym forum. ;)

Ciekawe jak będziecie spoty robic ;)

Raz w roku w Warszawie??? :)))

tak jak EU :)
Opublikowano

Ciekawe kiedy zacznie sie kopiowanie naszych postów z technicznego ;)

Opublikowano
  • Autor

Kerczi nie pierwszy i nie ostatni taki "twór" powstaje, pamiętasz eu ? tak miało być pieknie I co się z nimi teraz stało ............ ? :wink:

Zresztą nie ma to znaczenia większego ;)

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

www.wp.pl widzieli? Część osób od nas założyło nowe forum...

no i nie ma co sie dziwic ;)

a pozostala część jest na forum google.pl

O widzę ze juz jestes na tamtym forum. ;)

Ciekawe jak będziecie spoty robic ;)

Raz w roku w Warszawie??? :)))

tak jak EU :)

To moze połączą siły?

Całe forum bedzie moze miało wtedy z polowe krakowskich...

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe kiedy zacznie sie kopiowanie naszych postów z technicznego ;)

myślę ze już trwa ;)

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

www.wp.pl widzieli? Część osób od nas założyło nowe forum...

no i nie ma co sie dziwic ;)

a pozostala część jest na forum google.pl

O widzę ze juz jestes na tamtym forum. ;)

Ciekawe jak będziecie spoty robic ;)

Raz w roku w Warszawie??? :)))

tak jak EU :)

A kto to jest ??? ;)))

Kerczi nie pierwszy i nie ostatni taki "twór" powstaje, pamiętasz eu ? tak miało być pieknie I co się z nimi teraz stało ............ ? :wink:

Zresztą nie ma to znaczenia większego ;)

Ja powiem ze wręcz lepiej, sami sie eksmitowali ;)

Problem tylko taki ze wczesniej czy pozniej wrócą...

Szkoda ze jest taka możliwość...

Opublikowano

tylko tak piszecie, a tak naprawde zazdroscicie chlopakom organizacji!!! :P

Opublikowano

tylko tak piszecie, a tak naprawde zazdroscicie chlopakom organizacji!!! :P

True GABRIEL ...raczej zazdrościmy siły porwania sie z motyka na słońce ;)

Opublikowano
tak jak EU :)

A kto to jest ??? ;)))

Kerczi nie pierwszy i nie ostatni taki "twór"

FORUM EU

Opublikowano
tak jak EU :)
A kto to jest ??? ;)))

Kerczi nie pierwszy i nie ostatni taki "twór"

FORUM EU

Nie znam gościa ;))))

Opublikowano
tak jak EU :)
A kto to jest ??? ;)))

Kerczi nie pierwszy i nie ostatni taki "twór"

FORUM EU

Nie znam gościa ;))))

Kerczi nie pierwszy i nie ostatni taki "twór" powstaje, pamiętasz eu ? :wink:

Edytowane przez Wąski

Opublikowano

Ty No plaza....przeciez wiem o co chodzi ;)))

Ale oni sa takimi forumowiczami na EU jak ja alpinista...

Bedziesz po wózek?

Opublikowano

tak ale popołudniu bo mi znów fura padła :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.