Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam taki z koszyczkiem. Nie góral ale za to można zakupy wozić

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam taki z koszyczkiem. Nie góral ale za to można zakupy wozić

Ej dobra

Opublikowano

Radziu... Ja swojego sprzedam Ci za trzy stówy... Nie pamiętam jak się nazywa, bo dawno na nim nie jeździłem, ale jest sprawny ;)

ABG

Opublikowano

No co nie każdego stać na rower za 5k a jak bardzo chce to taki z koszyczkiem ma za 1k

Opublikowano

Aaa dobra...

Opublikowano

Ej dobra... Idź stąd...

ABG

To było do koszyczka Ramzesa ;)

ABG

Opublikowano

Sam sobie idź gościu od organków

Opublikowano

Ja mam TREK 9.9 SSL na full XTR. W 2007r kosztował 27000zl...sprzedam za 4900zl

nie no szukam czegos tanszego od mojego auta :D

Radziu... Ja swojego sprzedam Ci za trzy stówy... Nie pamiętam jak się nazywa, bo dawno na nim nie jeździłem, ale jest sprawny ;)

ABG

jeden mi wylatuje z rowerem za 5k a drugi za 3 stowki, dobre herbatniki z was :decayed:

to moze sprecyzuje swoje oczekiwania, szukam czegos mniej wiecej w takiej specyfikacji

http://allegro.pl/rower-romet-mtb-rambler-8-0-gratis-i5207529167.html

http://allegro.pl/kross-grand-rock300-rower-gorski-aluminiowy-kola26-i5233207333.html

http://allegro.pl/rower-kross-hexagon-x3-kola-26-rama-l-21-i5188323811.html

http://allegro.pl/kross-grand-rock300-rower-gorski-aluminiowy-kola26-i5233207333.html

i jeszcze jedno pytanie - kiedys kupowaliscie w kilka osob z krakowskich rowery w jakims polecanym sklepie, podrzuci ktos namiary na nich?

Ja mam taki z koszyczkiem. Nie góral ale za to można zakupy wozić

No co nie każdego stać na rower za 5k a jak bardzo chce to taki z koszyczkiem ma za 1k

przekonales mnie, biere!

a przyjmiesz swojego japcoka w rozliczeniu? :decayed:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

TOMAR ul. klasztorną

Na a4-klub jest u nich 20% rabatu

A przynajmniej bylo

Opublikowano

TOMAR ul. klasztorną

Na a4-klub jest u nich 20% rabatu

A przynajmniej bylo

dzieki :hi:

Opublikowano

dalej jest, ptraj o Pawła

Opublikowano

ok, wlasnie mialem pytac do kogo sie udac z tym tematem bo pewnie nie wszyscy pracownicy beda ogarniac o co chodzi :)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

bry :hi:

ok, wlasnie mialem pytac do kogo sie udac z tym tematem bo pewnie nie wszyscy pracownicy beda ogarniac o co chodzi :)

Michał miał na imię i to jest nr do niego 511-130-555 :wink:

Opublikowano

Siemanko

W bielskim wątku pisze czasem Mariolini ...ogarnia temat rowerowy dość dobrze ;) ,ma kilka skkepów z rowerami na podbeskidziu ;).

Opublikowano

Bry Panowie :hi:

Opublikowano

:hi:

Radziu ja mam MTB na sell. wysłałem Ci foto :wink:


Shadow 100 lat ! Najlepszego :wink:

Opublikowano

BRY :kawa:

Opublikowano

Jeśli to quattro to rarytas. Może się okazać drogi ( jeśli ori) . A jak stoi w papierach?

W papierach bedzie ok Karol to dobry drukarz :)

Okazuje sie ze jest quattro, jaja straszne , wpecjalnym wózkiem sie udało podnieść auto ciut w gore i koła sie kręcą...

W papierach jest tylko AUDI 100 COUPÉ Q

Tak sobie teraz mysle ze moze Q jest wlasnie od quattro??

a gdzie -prawa autorskie ;)

odnosnie rowerow - nie ma ktos na sell jakiegos 'górala' ? :)

mam ale górala z gór płaskich -Wigry 3 pasi :whistling: a Ty esteś młody to możesz nie wiedzieć jak kiedys wyglądały górale :wink:

Opublikowano

Hehehe :D

Opublikowano

Kerczi oddaj paszę dla LEGA :)

P.s Dziękuję za wszystko :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.