Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niestety ale lista już zamknięta :-(

W kolejności zgłoszeń był:

1.kolega Kercziego

2.D4NTE

Lista zamknięta:

Mła + Kerczi + Daniel + osoba/Kerczi + Lennox + Cuber + 3 x osoba/Cuber + D4NTE

Dziękuję, Tomek napisz mi na pw nr do Siebie to będę jutro dzwonił co gdzie i jak :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sorry ale są tylko 2 parametry dot światła... Światłosiła czyli przysłona np: 2.8 i światłoczułość czyli ISO np: 6400.

masz racje, ale powiedz mi w takim razie jak to jest że przy tym samym iso i parametrach obiektywu możesz robic zdjęcie z krótszym czasem naświetlania ? Porównywałem kiedyś dwa aparaty pod tym względem i takie są moje wnioski.

Opublikowano
W tym Lumixie gabaryty nie były też za bardzo a taki Soniak http://allegro.pl/apara-sony-dsc-hx50-16gb-torba-czytnik-akc-cz-i5269363679.html ?

To dobry aparat ale lepiej celuj w światło max 2.8 stałe. Ten ma tak jak w obiektywach w lustrach, zmienną przysłonę w zależności od ogniskowej...

Generalnie - szukaj dalej. :decayed:

http://sony.strefamarek.allegro.pl/sony-cyber-shot-dsc-rx100.html

lub

http://allegro.pl/aparat-nikon-1j4-10-30-mm-nikon-1-j4-wymienna-i5266526709.html

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
masz racje, ale powiedz mi w takim razie jak to jest że przy tym samym iso i parametrach obiektywu możesz robic zdjęcie z krótszym czasem naświetlania ? Porównywałem kiedyś dwa aparaty pod tym względem i takie są moje wnioski.

ISO to tak na prawdę procesor obrazu. Do tego na wartość ISO i możliwość jego użycia tak żeby kadr zdjęcia przypominał to co było fotografowane ma jeszcze kolosalne znaczenie sama fizyczna wielkość matrycy i ilość MP.

Im mniejsza matryca i więcej MP (tu niestety chwyt marketingowy daje radę) tym większe szumy czyli oddziaływanie jednego piksela na sąsiednie.

Porównywać się tego wprost nigdy nie da bo:

a) każdy producent ma inny prosesor

B) lustro i kompakt mają różne wielkości matryc

c) lustro i kompakt mają różne ilości MP

d) w kompaktach używalne ISO tzn takie żeby nie było ziarna jest na pewno niższe niż w lustrzance, powiedzmy w kompakcie jest 800 a w budżetowej lustrzance 1600 lub nawet 3200.

Dlatego też napisałem żeby obiektyw był jak najjaśniejszy bo głównie tym oprócz zakresu ogniskowych może konkurować z lustrzankami.

Przy budżetowych lustrzankach jakość zdjęć jest na prawdę bardzo porównywalna do zaawansowanych kompaktów.

______________________________________________________

A w PL budują 1km przez 2 lata... :facepalm:

Edytowane przez lennox

Opublikowano

witaj Krakowie na weekend, super :) 500 km 6h chyba niezle

Opublikowano

witaj Krakowie na weekend, super :) 500 km 6h chyba niezle

Witojcie ;-)

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

Panowie i Panie...może ktoś chce tłusty wóz???

Zobacz ofertę: AUDI A8L 3.0TDI 258KM MATRIX LED 2014 FV VAT23%

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5298628535

Opublikowano

Panowie i Panie...może ktoś chce tłusty wóz???

Zobacz ofertę: AUDI A8L 3.0TDI 258KM MATRIX LED 2014 FV VAT23%

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5298628535

Już kliknąłem na kup teraz
Opublikowano

To pamiętaj ze dla Ciebie jest rabat...dodatkowo może 5 razy nie wyłączyć serwera ;)

Opublikowano

No i fajnie

Opublikowano

A Ty czemu spać nie możesz???

Jeszcze taki Aurisek dla zainteresowanych

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36051919

generalnie teraz bedzie duzo autek na pełnej FAKTURZE VAT 23% gdyby coś...

gdyby ktos szukał...

to będzie A6 C7

czarny avant

dosyc mocno wyposazona

3.0 TDI - 245KM

80kkm

zewnetrzny s-line, wewnetrzny pakiet sport

2014 rocznik

bezwypadek

również na pełnej FVAT 23%

i póki co mam takie felgi 17" z nowej A6 z ET 39 za 1200zł - gdyby ktos chcial z oponami to + 500zł ale raczej do dojezdzenia ostatni sezon

felgi są w bdb stanie nie porysowane, na zdjeciach brudne

rocznik felg 2013

felgi_a6.JPG

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Ja juz się wyspałem

Opublikowano

17 sa dla mieczakow ;-)

Cuber, najlepszego ;-)))

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

CUBER 100 lat!!!

Opublikowano

Cuber kruwko ty moja sto lat i stogu siana za obrazkiem

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Cuber Najlepszego :hi:

Opublikowano

Grzesiu i Mareczku wszystkiego najlepszego 100 lat :)

Opublikowano

Powitać :hi:

Cuber najlepszego :wink:

Opublikowano

100 lat 100 lat niech żyją żyją nam :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.