Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry przepis, niech wyłapią szaleńców :grin:

Tez jestem za, najgorsze sa wioski w nocy bez zabudowan, ale teren zabudowany jest.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry przepis, niech wyłapią szaleńców :grin:

PIS wygra wybory i zrobi z nimi porządek :wink:

Opublikowano

Ja tylko jestem zachwycony tym jak nasza wspaniala policja dba teraz o nasze bezpieczeństwo, tak jakby wcześniej szybka jazda po miescie byla bezpieczna.

I bardzo mi sie podoba jak wciaz chowają sie po krzkach, oczywiscie wszystko w imię bezpieczeństwa.

Opublikowano
c41ee335b85136b769264f1454c413cc.jpg
Opublikowano

Ja tylko jestem zachwycony tym jak nasza wspaniala policja dba teraz o nasze bezpieczeństwo, tak jakby wcześniej szybka jazda po miescie byla bezpieczna.

I bardzo mi sie podoba jak wciaz chowają sie po krzkach, oczywiscie wszystko w imię bezpieczeństwa.

statystyki ;)

Opublikowano

Cracoviacy dzisiaj spotuja czy ida na mecz? :)

Opublikowano
  • Autor

Cracoviacy dzisiaj spotuja czy ida na mecz? :)

Ida na mecz :)

Opublikowano

prawda jest taka ze niestety nowe przepisy ostudzą co po niektórych kierowców, byc moze wplynie to na bezpieczeństwo, niestety jestesmy spoleczenstwem kija i marchewki, jak nas sie nie kara surowo nie potrafimy sami sie zdyscyplinowac, dlaczego Polak przejezdzajacy granice z Niemcami jedzie przepisowo zawsze..... bo wie ze jak go złapią to zaplaci krocie,

Opublikowano

a jest w ogóle spot dzisiaj pomimo braku cracoviaków ?

Opublikowano

i to nie kwestia panstwa policyjnego, na zachodzie juz dawno są takie sankcje ale tam widac kulture jazdy i do tego to zmierza u Nas, wyrobic świadomość w spoleczenstwie, co przyniesie efekty za nascie lat.

Narodowy Program poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym zaklada zmniejszenie ilosci zabitych o 50 % i ciezko rannych o 40 % do 2020 roku, bo nasze statystyki plasują nas na koncu Europy

Opublikowano

ja wpadne ;)

Opublikowano

i to nie kwestia panstwa policyjnego, na zachodzie juz dawno są takie sankcje ale tam widac kulture jazdy i do tego to zmierza u Nas, wyrobic świadomość w spoleczenstwie, co przyniesie efekty za nascie lat.

Narodowy Program poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym zaklada zmniejszenie ilosci zabitych o 50 % i ciezko rannych o 40 % do 2020 roku, bo nasze statystyki plasują nas na koncu Europy

prawo powinne być równe dla wszystkich a nie immunitety itd

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-karambol-w-krakowie-tir-taranowal-wszystko-co-bylo-na-drodze,nId,1736212

Opublikowano

to ja może tez się zjawię, będziemy szukać gdzie mi skrzypi kanapa z tyłu :D

Opublikowano

i to nie kwestia panstwa policyjnego, na zachodzie juz dawno są takie sankcje ale tam widac kulture jazdy i do tego to zmierza u Nas, wyrobic świadomość w spoleczenstwie, co przyniesie efekty za nascie lat.

Narodowy Program poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym zaklada zmniejszenie ilosci zabitych o 50 % i ciezko rannych o 40 % do 2020 roku, bo nasze statystyki plasują nas na koncu Europy

Paczku róży wbrew temu co mówią Wam na odprawach, w wiekszości wypadków głównym problemem są nasze drogi lub ich brak.

Powiedz mi ile wypadków śmiertelnych było w polsce w zeszłym roku na autostradach.

I jak juz tak sie porownujemy do zachodu, to strasznie bym chcial by w Polsce tak jak u naszych zachodnich sąsiadów policja nie łamała przepisów i przestała być bezkarnaz

No chyba, że dzielimi się na tych co mogą i na tych na których się poluje.

Opublikowano

i to nie kwestia panstwa policyjnego, na zachodzie juz dawno są takie sankcje ale tam widac kulture jazdy i do tego to zmierza u Nas, wyrobic świadomość w spoleczenstwie, co przyniesie efekty za nascie lat.

Narodowy Program poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym zaklada zmniejszenie ilosci zabitych o 50 % i ciezko rannych o 40 % do 2020 roku, bo nasze statystyki plasują nas na koncu Europy

Paczku róży wbrew temu co mówią Wam na odprawach, w wiekszości wypadków głównym problemem są nasze drogi lub ich brak.

Powiedz mi ile wypadków śmiertelnych było w polsce w zeszłym roku na autostradach.

I jak juz tak sie porownujemy do zachodu, to strasznie bym chcial by w Polsce tak jak u naszych zachodnich sąsiadów policja nie łamała przepisów i przestała być bezkarnaz

No chyba, że dzielimi się na tych co mogą i na tych na których się poluje.

czego mogę Panu polać bo Pan bardzo dobrze prawi

Opublikowano

boseron,

ale tylko u nas policja stoi w przyslowiowych "krzakach"
nie ma kompletnej wiedzy nt pomiarow, czesto pakujac goscia na mine(do sadu) i potem mowiac, ze sie nie pamieta.

gdbyby tak zaczac egzekwowac te nowe przepisy, to okazaloby sie, ze przez 3 miesiace policja na interwencje bedzie jezdzic rowerami

Opublikowano

stan drog zgadzam sie, ale i stan techniczny pojazdów, zlomow sciaganych zza zachodniej granicy... nadmiernej predkosci, infrastruktory, swiadonosci pieszych tez,

odnosnie immunitetow tez sie zgadzam ze powinni podlegać przepisom na zasadach ogolnych.

Opublikowano

i to nie kwestia panstwa policyjnego, na zachodzie juz dawno są takie sankcje ale tam widac kulture jazdy i do tego to zmierza u Nas, wyrobic świadomość w spoleczenstwie, co przyniesie efekty za nascie lat.

Narodowy Program poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym zaklada zmniejszenie ilosci zabitych o 50 % i ciezko rannych o 40 % do 2020 roku, bo nasze statystyki plasują nas na koncu Europy

ja pamietam jak pierwszy raz pojechalem do niemiec. kilkaset kilometrow grzalem autostrada a pozniej zjechalem z "autobahn'a" i 14 kilometrow dojechalem do miejsca docelowego przez wioski - oczywiscie rowno trzymajac sie limitu predkosci. w weekend pojechalem odwiedzic rodzicow - smignalem A4 do rzeszowa (pomimo tego, ze rodzicow mam w stalowej woli czyli troche nie w tym kierunku) jadac w okolicach 140-160, pozniej zjechalem na S19 i przejechalem nia cale 7 kilometrow a pozniej sie skonczyla bo tyle wybudowali drogi rzeszow-lublin. nastepnie tluklem sie 60 km wiochami i gdybym mial jechac cala ta droge 50 km/h to by mnie ku%^&*ica strzelila.

fajnie ze panowie na wiejskiej w wawie uchwalili nowe przepisy, szkoda tylko ze w tym samym czasie zapomnieli zniesc dla siebie imunitet od mandatow drogowych (bo z jakiej racji one sa?). gdyby jednemu i drugiemu pare razy zabrali prawko to sie ogarneli - a tak - te przepisy sa dla wszystkich tylko nie dla panow poslow

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.