Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzis impreza nad jeziorem mazurskim.... za***isty klimat

7c41261b79fa253a3074c840276c26c8.jpg

09c8dde2bb53bdae965b31633e069e47.jpg

3b7312d44043e8e5c3bc8d69f0b76e66.jpg

c69e38b401bcbd6b2a75f87c3aa26531.jpg

szkoda ze Was tu nie ma Koledzy

smalec ogorki kiszone karczek i swojska wódka.....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yanosik Pany yanosik...

ja wiem czy szybko przyszło, 20 dni a kasa może pracować na siebie więc po co zwlekać ;)

Co do Yanosika to mam strasznie ostatnio mieszane odczucia......

Dwa razy mnie już wystawił do wiatru.....

Raz wracając z NS drugi raz dojeżdżając do Janek w jednym i drugim przypadku miałem o tyle farta że trzepali kogoś innego .....

Jednak co CB to CB

Normalka, ktoś musi pierwszy nadjechać i zgłosić. Mnie kiedyś zatrzymali a miałem i yanosika i cb.

TO BARDZO MOZLIWE....na tirowców jest mam mega uczulenie

I co Ci oni przeszkadzają?

Myślą ze sa królami szos podczas gdy większość z nich to margines człowieczeństwa, chamy i ignoranci...

Opublikowano

taaa.....

Opublikowano

Chyba Cie Karolu poniosło...

Więszkość jest dobrymi kierowcami a część jest marginesem.



Myślą ze sa królami szos podczas gdy większość z nich to margines człowieczeństwa, chamy i ignoranci...
Opublikowano

Nie mówię o umiejętnościach a o "portrecie psychologicznym" :)

Opublikowano

spokojnie

Edytowane przez boseron

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

dzien dobry

taka ciekawostka, w parku przy szkole groby poniemieckich żołnierzy..... zaniedbane

e5031a0fb6e72b6f89abe190f0b61208.jpg

73ee3f092639ba3483c16ae9db25666b.jpg

33e78510dc4b8bbf2e955d473deb2e2f.jpg

a po drugiej stronie parku radzieckich, tyle ze tamte w jeszcze gorszym stanie.

Opublikowano

BOSERON zabieram sie za książkę o Twoich kolegach :))

7535ac7d9d3c87e1f3cbc0513c3bf451.jpg

Opublikowano

dobra pozycja Karol, polecam bardzo

a ja dzis bylem pod ogrodzeniem byłego więzienia CIA w Starych Kiejkutach - jakies 5km od mojej jednostki . odrazu podjechał patrol.....

Opublikowano

Dobry, :hi:

Znowu zniknąłem na trochę, ale szykowałem rzeczy. Czy ktoś ze spotujących nie wozi może żaby w bagażniku? Trzeba gwint w dół kręcić. ;)


b150091ecb91a9402d61665864ee45e7.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano

:hi:

Wąski, Kerczi, pablo_ua4 bardzo Wam dziękuję :drunk:

Opublikowano

Dobry, :hi:

Znowu zniknąłem na trochę, ale szykowałem rzeczy. Czy ktoś ze spotujących nie wozi może żaby w bagażniku? Trzeba gwint w dół kręcić. ;)

b150091ecb91a9402d61665864ee45e7.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

proponuję dystans bo to kółko wygląda na bardzo małe-wczoraj LANS na Kazku :wink:

:hi:

Wąski, Kerczi, pablo_ua4 bardzo Wam dziękuję :drunk:

a za co :whistling:

Opublikowano

za wszystko

Werbel Wąski dobrze prawi...


Wąski zadzwoń proszę do kolegi z Tmobile

Opublikowano

no właśnie za co?

Opublikowano

za kobyle caco :grin::P:wink:


Panowie korzysta ktoś z Samsunga A3? jakieś opinie? a może coś innego wartego uwagi? :wink:

potrzebuje kupić 2 nowe telefony łącznie z abonamentem

Opublikowano

:hi::kawa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.