Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Panowie wywaliło mi błąd:

Fault Found:

17965 - Charge Pressure Control

P1557 - 35-00 - Positive Deviation

oczywiście przyczyn może byc kilka: N75, walnięty któryś z przewodów lub zapieczone łopatki w turbo lub kto wie co jeszcze. Czy ktoś z forum robił kiedyś logi statyczne i dynamiczne? Podobno analiza logów może mocno podpowiedzieć co się dzieje i w którym miejscu. Jeżeli ma ktoś jakieś propozycje piszcie chciałbym cos więcej wiedzieć zanim oddam auto do mechanika. Z góry dzięki.

brudne turbo/kierownice. pojezdzij dynamicznie to sie przeczyszczą. to częsty problem i tego typu tematów w analiza vag itp jest mnóstwo. Do logów też jest instrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi::kawa:

Dancioch 100lat

:drinks:

Dante 100 lat

:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dante Najlepszego i bezawaryjności Ci życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sto lat Solenizant :drunk:

Solenizant obchodzi imieniny a Jubilat obchodzi urodziny :wink:

Zatem STO LAT JUBILACIE :drinks:

ABG

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś jeszcze obchodzi imieniny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solenizant obchodzi imieniny a Jubilat obchodzi urodziny

http://sjp.pl/solenizant

Według słownika języka polskiego PWN z 2002 roku (w wersji papierowej z kilkumilionowym nakładem - a nie jakieś elektroniczne niewiadomo co) jest tak jak napisałem. Ale że nasz ojczysty język cały czas ulega procesowi ewoluacji - zmieniło się nieco. Nie oznacza to jednak, że moja forma jest niepoprawna. Mimo tego, że się przedawniła/zmieniła - to i tak jest mi bliższa i będę ją stosował :hi:

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według słownika języka polskiego PWN z 2002 roku (w wersji papierowej z kilkumilionowym nakładem - a nie jakieś elektroniczne niewiadomo co) jest tak jak napisałem. Ale że nasz ojczysty język cały czas ulega procesowi ewoluacji - zmieniło się nieco. Nie oznacza to jednak, że moja forma jest niepoprawna. Mimo tego, że się przedawniła/zmieniła - to i tak jest mi bliższa i będę ją stosował

nie ma problemu - jesli akceptujesz tylko PWN, prosze bardzo -> http://sjp.pwn.pl/sjp/solenizant;2575789.html

btw - bardzo podoba mi sie Twoj komentarz na temat sjp.pl - "elektroniczne niewiadomo co". przypominam sobie, ze rowniez pietnowales bledy ortograficzne tutaj pare razy, pwn ma dla Ciebie kolejnego hint'a:

http://sjp.pwn.pl/so/nie-wiadomo-co;4474774.html

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jutro wybiera się na spota?

Chętnych na ramki klubowe, smyczki i naklejki 3D zapraszam jutro na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie wywaliło mi błąd:

Fault Found:

17965 - Charge Pressure Control

P1557 - 35-00 - Positive Deviation

oczywiście przyczyn może byc kilka: N75, walnięty któryś z przewodów lub zapieczone łopatki w turbo lub kto wie co jeszcze. Czy ktoś z forum robił kiedyś logi statyczne i dynamiczne? Podobno analiza logów może mocno podpowiedzieć co się dzieje i w którym miejscu. Jeżeli ma ktoś jakieś propozycje piszcie chciałbym cos więcej wiedzieć zanim oddam auto do mechanika. Z góry dzięki.

brudne turbo/kierownice. pojezdzij dynamicznie to sie przeczyszczą. to częsty problem i tego typu tematów w analiza vag itp jest mnóstwo. Do logów też jest instrukcja

Sprawdziliśmy dzisiaj ze znajomym po kolei przewody i na szczęście okazało się że jeden był nieszczelny wymieniłem przegoniłem auto i narazie jest ok. Turbo wróciło diagnoza - nieszczelny przewód podcisnienia. Edytowane przez Marcin_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...