Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no spoko ale ja potrzebuje ustawic na liczniku przebieg bo byl zmieniany na nowy i jest 280tys a powinno byc faktycznym przebiegiem 230tys

Biahhahahahahhahahaahhaha

dokładnie jak to w byłym b7 Kercziego to powinno być 430 tyś bo on też naprawiał licznik

Opublikowano

:bry:

No to mamy Mistrza Świata w boksie :kox:

ABG

Opublikowano

no spoko ale ja potrzebuje ustawic na liczniku przebieg bo byl zmieniany na nowy i jest 280tys a powinno byc faktycznym przebiegiem 230tys

Biahhahahahahhahahaahhaha
dokładnie jak to w byłym b7 Kercziego to powinno być 430 tyś bo on też naprawiał licznik

430 tys to On miał w 2011 :)

Opublikowano

a teraz ma 280 tys :)

Opublikowano

a teraz ma 280 tys :)

I bedzie miał 190 tys

Opublikowano

fajne sa te Twoje auta, mozliwosc konfiguracji lepsza jak w bentleyu :)

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

a teraz ma 280 tys :)

I bedzie miał 190 tys

120tys bedzie mial bo jak nowka :banan:

Opublikowano

Panowie potrzebowałbym pożyczyć taka przejściówkę, tu konkretnie do Fabii I ale pewnie takie same są w Polo, Ibizie itp 3e2758cd81759877d6e862ec1d774cff.jpg

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Witka juz z PL ...3000km ciągłej drogi to lekka masakra jednak

Opublikowano

To po uj żeś tak daleko jechał?? :wink:

Opublikowano

To po uj żeś tak daleko jechał?? :wink:

A w sumie to nie wiem...;)

Opublikowano

Michal tu nikt nie ma takich kolegów, takie rzeczy są nie zgodne z prawem

mów za siebie ;)

Kerczi zrobiles 3 tysie za kółkiem??? na ilu kreskach koxu hahahaha

Wojtek, Daniel podziekowal za spontana ;)

Opublikowano

To chyba z morza barentsa był powrót ;-)

Opublikowano

:hi: Siemanko

Ponoć u Was znowu więcej wody na drogach niż w Wiśle było ....prawda to?

Opublikowano

Panowie potrzebowałbym pożyczyć taka przejściówkę, tu konkretnie do Fabii I ale pewnie takie same są w Polo, Ibizie itp 3e2758cd81759877d6e862ec1d774cff.jpg

Mam u siebie i w A3 ale czy na pewno będzie pasować to głowy Ci nie dam.

:hi: Siemanko

Ponoć u Was znowu więcej wody na drogach niż w Wiśle było ....prawda to?

Trochę nas podlało ;-)

Opublikowano

Panowie potrzebowałbym pożyczyć taka przejściówkę, tu konkretnie do Fabii I ale pewnie takie same są w Polo, Ibizie itp 3e2758cd81759877d6e862ec1d774cff.jpg

Mam u siebie i w A3 ale czy na pewno będzie pasować to głowy Ci nie dam.

Właśnie też nie mam pewności jak to będzie ale spróbować warto zanim zacznie się ciąć czy spawać. U mnie jest śruba na 13 zębów i średnica około 13 bez ząbków i 16 mm z ząbkami. Dasz rade sprawdzić u siebie?

:hi: Siemanko

Ponoć u Was znowu więcej wody na drogach niż w Wiśle było ....prawda to?

Kerczi przywiózł z dalekiej północy [emoji3]
Opublikowano

Panowie potrzebowałbym pożyczyć taka przejściówkę, tu konkretnie do Fabii I ale pewnie takie same są w Polo, Ibizie itp 3e2758cd81759877d6e862ec1d774cff.jpg

Mam u siebie i w A3 ale czy na pewno będzie pasować to głowy Ci nie dam.

Właśnie też nie mam pewności jak to będzie ale spróbować warto zanim zacznie się ciąć czy spawać. U mnie jest śruba na 13 zębów i średnica około 13 bez ząbków i 16 mm z ząbkami. Dasz rade sprawdzić u siebie?

Spoko, w przerwie podejdę do auta. Dzisiaj jestem ACZY w robocie ale w zapasie powinienem też to mieć, przynajmniej wypadałoby aby było ;-)

Opublikowano

Panowie potrzebowałbym pożyczyć taka przejściówkę, tu konkretnie do Fabii I ale pewnie takie same są w Polo, Ibizie itp 3e2758cd81759877d6e862ec1d774cff.jpg

Mam u siebie i w A3 ale czy na pewno będzie pasować to głowy Ci nie dam.

Właśnie też nie mam pewności jak to będzie ale spróbować warto zanim zacznie się ciąć czy spawać. U mnie jest śruba na 13 zębów i średnica około 13 bez ząbków i 16 mm z ząbkami. Dasz rade sprawdzić u siebie?

Spoko, w przerwie podejdę do auta. Dzisiaj jestem ACZY w robocie ale w zapasie powinienem też to mieć, przynajmniej wypadałoby aby było ;-)

To czekam na info :-)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.