Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ma ktoś znajomego jubilera w Krakowie?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ma ktoś znajomego jubilera w Krakowie?

a co potrzebujesz??

Nie mam w sumie znajomego jubilera, ale jak robiłem obrączki oraz pierścionek zaręczynowy to znalazłem sobie jubilera, który mi to wszystko zrobił w dobrej kasie (oczywiście na złoto i kamienie wystawia certyfikaty autentyczności), więc jak by co to mogę dać namiary.

Opublikowano

Potrzebuje pierścionek zaręczynowy...jak możesz to rzuć namiar dzieki za informacje

Ajfon srajfon

Opublikowano

Panowie,

potrzebuje kupic router 4G LTE (na karte sim), ktos moze ostatnio kupowal, wie co dobre, a czego unikac?

bede wdzieczny za pomoc

Tp-link mp7350 - kox

Jak cos to tanio sprzedam router huawei 3G

Opublikowano

Panowie,

potrzebuje kupic router 4G LTE (na karte sim), ktos moze ostatnio kupowal, wie co dobre, a czego unikac?

bede wdzieczny za pomoc

Tp-link mp7350 - kox

Jak cos to tanio sprzedam router huawei 3G

fajny ten tp link

tanio tzn, ze pewnie z 50zl bedziesz chcial :P

Opublikowano

Panowie,

potrzebuje kupic router 4G LTE (na karte sim), ktos moze ostatnio kupowal, wie co dobre, a czego unikac?

bede wdzieczny za pomoc

Tp-link mp7350 - kox

Jak cos to tanio sprzedam router huawei 3G

fajny ten tp link

tanio tzn, ze pewnie z 50zl bedziesz chcial :P

Tja - tylko ze 3 takie banknociki

Opublikowano

jaki masz ten router?

Opublikowano

Potrzebuje pierścionek zaręczynowy...jak możesz to rzuć namiar dzieki za informacje

Ajfon srajfon

podaj e-maila

Opublikowano

Nie pamietam, 587 chyba Huawei, 5 urządzeń sie do niego da podpiąć. Po wifi. Bateria koło 3h trzyma. Ma wyświetlacz z ilością pobranych danych, zasięgu itd

Opublikowano

Lukasz poszło PW do Ciebie

Ajfon srajfon

Opublikowano

Gruszka drugim razem nie ściemniaj ze jedziesz na obóz...tylko powiedz wprost ze ciężkie czasy nastały i ze musisz dorobić w Biedronce 77ad8d318c1303222547ed15b0a9ea3b.jpg

Opublikowano

Panowie ma ktoś znajomego jubilera w Krakowie?

Gruszka ma

Gruszka drugim razem nie ściemniaj ze jedziesz na obóz...tylko powiedz wprost ze ciężkie czasy nastały i ze musisz dorobić w Biedronce

hahhahhhah

Opublikowano

To poczekamy jak Pan Gruszka sie wypowie;)

Ajfon srajfon

Opublikowano

Musze was kiedys odwiedzic na spocie :-) Dante Ciebie to chyba z rok nie widzialem , urosles jeszcze ?:-D

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kox kawałek:

Kojarzysz z klubu A3.net Jurka (nick Warhammer)?

Pewnie gościa widziałem kiedyś na spocie tylko nie wiedziałem że to on a co ?

Zmarł w piątek. Na forum A3 jest temat ze wszelkimi informacjami. Smutna informacja, szczególnie że osobiście go poznałem :(

ABG

Opublikowano

dzieki Panowie za spota :)

Opublikowano

Również dziękuję :hi:

ABG

Opublikowano
Kox kawałek:
Kojarzysz z klubu A3.net Jurka (nick Warhammer)?

Pewnie gościa widziałem kiedyś na spocie tylko nie wiedziałem że to on a co ?

Zmarł w piątek. Na forum A3 jest temat ze wszelkimi informacjami. Smutna informacja, szczególnie że osobiście go poznałem :(

ABG

A co sie stalo?

Opublikowano

Kox kawałek:

Kojarzysz z klubu A3.net Jurka (nick Warhammer)?

Pewnie gościa widziałem kiedyś na spocie tylko nie wiedziałem że to on a co ?

Zmarł w piątek. Na forum A3 jest temat ze wszelkimi informacjami. Smutna informacja, szczególnie że osobiście go poznałem :(

ABG

O kurde smutna informacja :-( A co sie stało ?

Opublikowano

Miał w głowie tętniaka który pękł... Szkoda chłopaka... Niewiele starszy ode mnie... W piątek o 13:40 na Batowicach jest pogrzeb gdyby ktoś był zainteresowany.

ABG

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.