Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miał w głowie tętniaka który pękł... Szkoda chłopaka... Niewiele starszy ode mnie... W piątek o 13:40 na Batowicach jest pogrzeb gdyby ktoś był zainteresowany.

ABG

O f*ck :/ Niestety nie dam rady :/

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pozdrowienia Krakusy

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

Witajcie :hi:

Opublikowano

Siema!

Dzięki za spota. [emoji4]

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie , ma ktos z was kompa i na spocie dalo by sie podlaczyc i zobaczyc na klime ze nie grzeje ? Podobno mozna jakas kalibracje zrobic itp ?

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kojarzysz z klubu A3.net Jurka (nick Warhammer)?


Pewnie gościa widziałem kiedyś na spocie tylko nie wiedziałem że to on a co ?
Zmarł w piątek. Na forum A3 jest temat ze wszelkimi informacjami. Smutna informacja, szczególnie że osobiście go poznałem :(

Też go znałem, równy facet, wygadany i życzliwy. Życie choć piękne tak kruche...

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Panowie , ma ktos z was kompa i na spocie dalo by sie podlaczyc i zobaczyc na klime ze nie grzeje ? Podobno mozna jakas kalibracje zrobic itp ?

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Wpadnij na spota, ktoś na pewno będzie mógł pomóc [emoji6]

Pozdrawiam, Łukasz

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

Panowie , ma ktos z was kompa i na spocie dalo by sie podlaczyc i zobaczyc na klime ze nie grzeje ? Podobno mozna jakas kalibracje zrobic itp ?

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Wpadnij na spota, ktoś na pewno będzie mógł pomóc [emoji6]

Pozdrawiam, Łukasz

Pisz tak dalej!! Będziemy mieć super frekwencje!! Jeszcze trzeba będzie poprosić Cubera żeby zmienił pierwszego posta z "Spoty Krakowskie" na "darmowy serwis dla wszystkich". Masz w ogóle jakąś pieczątke? Choćby z ziemniaka... Mógłbyś walić w książce serwisowej przeglądy zamiast ASO...

ABG

Opublikowano

Panowie , ma ktos z was kompa i na spocie dalo by sie podlaczyc i zobaczyc na klime ze nie grzeje ? Podobno mozna jakas kalibracje zrobic itp ?

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Wpadnij na spota, ktoś na pewno będzie mógł pomóc [emoji6]

Pozdrawiam, Łukasz

Pisz tak dalej!! Będziemy mieć super frekwencje!! Jeszcze trzeba będzie poprosić Cubera żeby zmienił pierwszego posta z "Spoty Krakowskie" na "darmowy serwis dla wszystkich". Masz w ogóle jakąś pieczątke? Choćby z ziemniaka... Mógłbyś walić w książce serwisowej przeglądy zamiast ASO...

ABG

Tranzit spokojnie, jak Lukasz komus klime zakoduje to Ci gwarantuje, ze ten gosc juz nie przyjedzie :P

Opublikowano

Gabryś... Tu nie chodzi o to, czy Łukasz (albo Ty) to naprawi czy jeszcze bardziej zepsuje... Można coś komuś pomóc, spróbować... Ale niech będzie ten ktoś przynajmniej kilka razy na spocie i niech da się poznać. A tak, to robimy z siebie Matke Terese z Kalkulatora a ktoś nie przywiezie nawet kubełka KFC, który kiedyś był obowiązkowy dla nowicjuszy...

ABG

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

no i audi sprzedana :wink:

Opublikowano

no i audi sprzedana :wink:

Co teraz kupujesz...??

Opublikowano

no i audi sprzedana :wink:

Co teraz kupujesz...??

sam w sumie nie wiem, napewno cos wiekszego

Opublikowano

Ale tez audi?

Opublikowano

poszla za Kraków czy zostaje w miescie?

Opublikowano

siemka :hi::kawa:

no i audi sprzedana :wink:

Gratulacje, jaki następny? :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.