Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a gdzie ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a gdzie ?

W mieszkaniu

Opublikowano

Pieprzeni aptekarze z Kasztanowa....przekroczenie o 6km/h...<facepalm>

79916f33a852f087a6d057d6a631a11c.jpg

Stop wariatom drogowym
Opublikowano

Panowie potrzebuje ubezpieczyć mieszkanie, zna ktoś kogoś ? Pomijajac Gruszkę, bo nie chce mu głowy zawracać..

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Panowie potrzebuje ubezpieczyć mieszkanie, zna ktoś kogoś ? Pomijajac Gruszkę, bo nie chce mu głowy zawracać..

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Escaro Kamil vel Sokol :)

Opublikowano

Karolu toJa dostałem ze przekroczenie o 37 km/h tylko 50 euro :) w miejscowości Villach

Na miejscu czy fotka? Ostatnio mi też pstryknęło i zastanawiam się czy mam się spodziewać...

Ja pierwszy raz w życiu widziałem ponad 900 :-) wiec jak to zobaczyłem to stwierdziłem ze idę na rekord :-D W sumie nie wiem czy w B6 licznik jest w stanie pkazac więcej...

Fis "umie" pokazywać wartości ponad 1000km, zalej pod korek i przejdź się na trasie z równą prędkością 90km/h pare ładnych km a zobaczysz te magiczne 1000km

Pozdrawiam, Łukasz

Raczej więcej nie zobaczę skoro przez kilka lat użytkowania tego auta nie widziałem a teraz trochę się napracowałem żeby było tyle ile widać na zdjęciu :-) Rzadko kiedy na zbiorniku dojdę do 900 km mimo że na ecodrivingu akurat się znam tyle że nie mam ciśnienia żeby stosować ;-) poza tym auto ciężkie.

Dla rozładowania napięcia zobaczcie jaki zasięg na zbiorniku wczoraj mi komp pokazał :-D 5a00c9b92cfe73f0c8efce6c7834e3bd.jpg

Ja miewam takie magiczne liczby nawet w 2.5 TDi [emoji3]
A średnio jaki rezultat spalają Ci wychodzi?

jak masz quattro, to masz zbiornik o 7 litrów mniejszy, więc troszkę ciężej. Ale ja chyba doszedłem do 11XX, więc i na quattro jedynka z przodu możliwa :)

Słabo to widzę, musiałbym chyba ze średnim spalaniem zejść do takiego poziomu:

f65f3e1cb8f11f8633b300fb6f344720.jpg

Ale to już nie jazda tylko toczenie :->

W każdym bądź razie wydaje mi się że czyszczenie egr pomogło nieco i auto zaczęło spalać mniej chociaż dla potwierdzenia musze jeszcze przy okazji zrobić moja testowa trasę...

Opublikowano

1,9l/100 :kox::kox::kox::kox::kox:

Chciałbym tą trasę widzieć :grin::grin::grin:

5614_wpadki-pchanie-samochodu-na-pustyni

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

ja na pelnym baku 1040 km robie czyli Kraków Szczytno i spowrotem ale końcówka na oparach....

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Siemka all :hi:

Audiola się już ściemnia ;)

Opublikowano

gdzie i za ile jesli mozna wiedziec? ;)

tez sie zbieram do sciemy szyb

Opublikowano

Panowie potrzebuje ubezpieczyć mieszkanie, zna ktoś kogoś ? Pomijajac Gruszkę, bo nie chce mu głowy zawracać..

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Escaro Kamil vel Sokol :)

Dzięki za polecenie [emoji6]

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siema Wszystkim

Ten zakład od ściemy szyb w Borku funkcjonuje nadal czy juz nie bardzo? Próbuje dodzwonić sie któryś dzien ale nikt nie odbiera a komorka nie odpowiada:/

Cuber masz jakiś inny zakład od ściemy szybek?

Opublikowano
  • Autor

Chorzowska 6 :) Tam się dogadacie co do cen ;) o 15-stej jadę po audiole

ps. Robert Waski był u nich na reklamacji bo mu jakieś pęcherze wyszły co mnie troszkę zniesmaczyło ale grunt ze uznali reklamację....

Opublikowano

Mi za Paska wszystkie oprócz czolowej powiedzieli 490 zł a to jest good price:)

Edytowane przez Zemis

Opublikowano

sedan czy kombiak?

Opublikowano
  • Autor

b29a2ad33a957ffamed.jpg

Opublikowano

a czemu przodu nie sciemnileś?

Opublikowano
  • Autor

a czemu przodu nie sciemnileś?

za dużo podróżuje przez Czechy Słowację Austrię i Włochy aby później drapać folię z szyb niestety...........

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.