Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty

Odezwał sie ten co sie modli każdego dnia żeby pod firma ktoś mu w auto wjechał...

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty

Poza tym życzę wszystkim żebyśmy tylko takie problemy mieli w zyciu...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty
Odezwał sie ten co sie modli każdego dnia żeby pod firma ktoś mu w auto wjechał...

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty

Poza tym życzę wszystkim żebyśmy tylko takie problemy mieli w zyciu...

Nie ktoś tylko ty!!!!!
Opublikowano

Zdrowie panowie a6120b118d1c866af90f0b336be4292e.jpg

Pozdrawiam, Łukasz

Opublikowano

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty

Odezwał sie ten co sie modli każdego dnia żeby pod firma ktoś mu w auto wjechał...

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty

Poza tym życzę wszystkim żebyśmy tylko takie problemy mieli w zyciu...

a więc właśnie :naughty:....oby gorszych nie było

Opublikowano

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty
Odezwał sie ten co sie modli każdego dnia żeby pod firma ktoś mu w auto wjechał...

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty
Poza tym życzę wszystkim żebyśmy tylko takie problemy mieli w zyciu...
Nie ktoś tylko ty!!!!!

Widze napięcia w K2 tech

Opublikowano

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty
Odezwał sie ten co sie modli każdego dnia żeby pod firma ktoś mu w auto wjechał...

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty
Poza tym życzę wszystkim żebyśmy tylko takie problemy mieli w zyciu...
Nie ktoś tylko ty!!!!!

Widze napięcia w K2 tech

To czas zmienić okulary
Opublikowano

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty
Odezwał sie ten co sie modli każdego dnia żeby pod firma ktoś mu w auto wjechał...

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty
Poza tym życzę wszystkim żebyśmy tylko takie problemy mieli w zyciu...
Nie ktoś tylko ty!!!!!

Widze napięcia w K2 tech

Tys widziol kiedys napięcie...

Opublikowano

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty
Odezwał sie ten co sie modli każdego dnia żeby pod firma ktoś mu w auto wjechał...

Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty
Poza tym życzę wszystkim żebyśmy tylko takie problemy mieli w zyciu...
Nie ktoś tylko ty!!!!!
Widze napięcia w K2 tech

Tys widziol kiedys napięcie...

.... Na baranich jajach
Opublikowano
Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty
Odezwał sie ten co sie modli każdego dnia żeby pod firma ktoś mu w auto wjechał...
Witam

Kurna człowiek przejedzie na urlopie 1000 km wróci do domu bez szwanku, a tu pod blokiem sąsiad wycofa hakiem w przedni zderzak!! Ehhh :/

Co sie martwisz, bedzie S-line
Nie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty
Poza tym życzę wszystkim żebyśmy tylko takie problemy mieli w zyciu...
Nie ktoś tylko ty!!!!!
Widze napięcia w K2 tech

Tys widziol kiedys napięcie...

.... Na baranich jajach

Jak sie wypiąłes to widzialem tylko bladą d*pę, na jaja nie zwróciłem uwagi

Edytowane przez gruszka

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: pozdro z Mielna... zdrówko ;-)

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Hi w ten niedzielny pracujacy poranek :-/

Wczoraj pelen zapalu chcialem zmienic tarcze z tylu i poleglem , nie wkrece tloczka a po zdjeciu klockow ukazala sie wyciagnieta guma oslaniajaca tloczek :-/ chociaz udalo sie olej zmienic bez problemow ^^

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hi w ten niedzielny pracujacy poranek :-/

Wczoraj pelen zapalu chcialem zmienic tarcze z tylu i poleglem , nie wkrece tloczka a po zdjeciu klockow ukazala sie wyciagnieta guma oslaniajaca tloczek :-/ chociaz udalo sie olej zmienic bez problemow ^^

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Mam zestaw do wkrecania tłoczków ale będę w krk dopiero jutro

Opublikowano

Pierwsze przymiarki

397e9041e6cb429217e1d4871c99cb2e.jpg

Opublikowano

Hi w ten niedzielny pracujacy poranek :-/

Wczoraj pelen zapalu chcialem zmienic tarcze z tylu i poleglem , nie wkrece tloczka a po zdjeciu klockow ukazala sie wyciagnieta guma oslaniajaca tloczek :-/ chociaz udalo sie olej zmienic bez problemow ^^

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Mam zestaw do wkrecania tłoczków ale będę w krk dopiero jutro
Zostawie zabawe mechanikowi zeby to rozebral wyczyscil itp bo ja az takich warunkow nie mam :-/ ciezko pod blokiem ^^ a tam cos sie pozapiekalo w srodku konkretnie , bo moglem ruszyc cylinderek z 2mm i na tym koniec , a guma ktora oslania cylinderek zdjeta jest w polowie jakims cudem :-/

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Vixen

Opublikowano

Bry :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hi w ten niedzielny pracujacy poranek :-/

Wczoraj pelen zapalu chcialem zmienic tarcze z tylu i poleglem , nie wkrece tloczka a po zdjeciu klockow ukazala sie wyciagnieta guma oslaniajaca tloczek :-/ chociaz udalo sie olej zmienic bez problemow ^^

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Mam zestaw do wkrecania tłoczków ale będę w krk dopiero jutro
Zostawie zabawe mechanikowi zeby to rozebral wyczyscil itp bo ja az takich warunkow nie mam :-/ ciezko pod blokiem ^^ a tam cos sie pozapiekalo w srodku konkretnie , bo moglem ruszyc cylinderek z 2mm i na tym koniec , a guma ktora oslania cylinderek zdjeta jest w polowie jakims cudem :-/

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Trzeba było pisać to byśmy ogarnęli ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.