Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

Potrzebuje namiar do kogos kto ogarnie mi temat MMI 3GHigh - update'u softu i wgrania najnowszych map 2015 - w normalnej cenie na terenie Krakowa /okolic. Mozecie kogos polecic ?

+48 533 531 635

Powiedz ze dzwonisz od Karola z Krakowa. Gość jest co tydzien w Krakowie, czasem dwa razy w tygodniu. Ceny przez pol z krakowskich cen.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Bry :)

Wreszcie chlodniej..

Opublikowano

Siema:)

Panowie szukam kawalerki dla dwóch osób na terenie Krakowa. Jakby ktoś cos wiedział ciekawego i w miarę rozsądnych pieniądzach to zapraszam:):) pozdrawiam

Opublikowano

:hi:


Pany Jak coś to mam kierę do sprzedania S-line multifukcja ;) tylko bez łopatek ;)

47e1c7d4a59cd4bdmed.jpg

:slina:

Opublikowano
  • Autor

Siemka :)

Dzięki za spota :hi:

Opublikowano

f8d5a24cd6b326a698c121a9117d7841.jpg

Takie cudo stoi od trzech dni pod moim oknem

Opublikowano

zawsze mi sie te astry podobaly :wink:

Opublikowano

zawsze mi sie te astry podobaly :wink:

hahahaha, dobre ;-)

Opublikowano

PABLO nie lansuj sie tak pod M1 :)

PABLO nie lansuj sie tak pod M1 :)

I zrób wtryski !!!!

Opublikowano

Koledzy jestem z Lublina obecnie auto jest w krakowie u mechanika zmieniam turbo na AWX w moim BKE chciałbym zmienic program aby w pełni wykorzystac potencjał turbiny czy ktoś z krakowa zajmuje sie robieniem map?

Opublikowano

Ttc, compsport i pewnie cos tam jeszcze znajdziesz

Opublikowano

Siema,

Potrzebuje namiar do kogos kto ogarnie mi temat MMI 3GHigh - update'u softu i wgrania najnowszych map 2015 - w normalnej cenie na terenie Krakowa /okolic. Mozecie kogos polecic ?

+48 533 531 635

Powiedz ze dzwonisz od Karola z Krakowa. Gość jest co tydzien w Krakowie, czasem dwa razy w tygodniu. Ceny przez pol z krakowskich cen.

wielkie dzieki tylko ...

"Abonent wybranego numeru nie przyjmuje polaczen przychodzacych" dawno temu do niego dzwoniles?

Opublikowano

Pierwsze przymiarki

aa teraz mi wpadło do głowy że na B2 też będzie ładnie wyglądało.całe dwa boki są dla Ciebie :wink:

A ja leżę w łóżku chory.

Chyba na zawory...
Kac tez choroba ☺

Panowie gdzie wyspawam tip'a w normalnych pieniadzach ? U mickey garage boje sie ile mi krzyknie

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

609 370 005 :wink:
Pod tym nr do kogo sie dodzwonie , imie , firma jakies dokladniejsze info ?:-)

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pierwsze przymiarki

aa teraz mi wpadło do głowy że na B2 też będzie ładnie wyglądało.całe dwa boki są dla Ciebie :wink:

A ja leżę w łóżku chory.

Chyba na zawory...
Kac tez choroba ☺

Panowie gdzie wyspawam tip'a w normalnych pieniadzach ? U mickey garage boje sie ile mi krzyknie

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

609 370 005 :wink:
Pod tym nr do kogo sie dodzwonie , imie , firma jakies dokladniejsze info ?:-)

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/114424-tlumiki/?hl=609370005

Opublikowano

Siema,

Potrzebuje namiar do kogos kto ogarnie mi temat MMI 3GHigh - update'u softu i wgrania najnowszych map 2015 - w normalnej cenie na terenie Krakowa /okolic. Mozecie kogos polecic ?

+48 533 531 635

Powiedz ze dzwonisz od Karola z Krakowa. Gość jest co tydzien w Krakowie, czasem dwa razy w tygodniu. Ceny przez pol z krakowskich cen.

wielkie dzieki tylko ...

"Abonent wybranego numeru nie przyjmuje polaczen przychodzacych" dawno temu do niego dzwoniles?

Może dzwonisz z zastrzeżonego numeru...

Opublikowano

siemka :hi::kawa:

ładna ta A6 :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.