Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lista jest dluga :P

Z wazniejszych turbo awx, kolektor awx, dolot szerszy z nierdzewki, map sensor 3 barowy, wywalony egr i kat (kat juz wczesniej wyciety) korekta programu. Beda jeszcze w najblizszym czasie wtryski 216.

A miałeś sprzedawać ;-) Mocy doszło a męskie hample i zawias to kolega zrobi ;-)?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zrobi zrobi :P

Opublikowano

Zrobi zrobi :P

Jak coś to mam jedną zwrotnicę w garażu ;-)

Opublikowano

Witam, chciałbym spytać czy te spoty są nadal aktualne ?

Opublikowano

Dzieki za spota :)

Opublikowano

Też dziękuję za spota :-)

Opublikowano

Dzięki za spota :hi: i oczywiście :siema:

Opublikowano

:siema:

miłego dnia :hi:

Opublikowano

Witam, chciałbym spytać czy te spoty są nadal aktualne ?

a kolega czytać umie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Witam, chciałbym spytać czy te spoty są nadal aktualne ?

Jasne ze tak ;) Czytaj :)

ps. Boseronek mało jeszcze wiesz..... :wink:

nie no musiał.... bo by sie udusił ;) czy zawsze musisz miec ostatnie zdanie Cuberku elemelku

idze idze w kukurydze

:decayed::decayed::decayed:

ps. dzieki za wczorajszego Spota :hi:

Opublikowano

Witam, chciałbym spytać czy te spoty są nadal aktualne ?

Jasne ze tak ;) Czytaj :)

ps. Boseronek mało jeszcze wiesz..... :wink:

nie no musiał.... bo by sie udusił ;) czy zawsze musisz miec ostatnie zdanie Cuberku elemelku

idze idze w kukurydze

:decayed::decayed::decayed:

ps. dzieki za wczorajszego Spota :hi:

Proszę :wink:

Opublikowano

Dzięki za spota :hi: i oczywiście :siema:

ogarneliscie w koncu te lusterka?

Opublikowano

Dzięki za spota :hi: i oczywiście :siema:

ogarneliscie w koncu te lusterka?

Panie, przecież pojechałem przed Tobą ;) aczkolwiek mam info od Gabriela, że działają

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

Dzięki za spota :hi: i oczywiście :siema:

ogarneliscie w koncu te lusterka?

Panie, przecież pojechałem przed Tobą ;)

aha :decayed:

aczkolwiek mam info od Gabriela, że działają

to dopsz :)

http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,18739637,skandaliczne-wystapienie-korwin-mikkego-o-uchodzcach-niedowierzanie.html

huehue

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Nie nawołuj do nienawiści na tle rasowym :wink:

ABG

Opublikowano

Nie nawołuj do nienawiści na tle rasowym :wink:

ABG

Jaka nienawiść. To tylko prawda

Edytowane przez gruszka

Opublikowano

Dzięki za spota :hi: i oczywiście :siema:

ogarneliscie w koncu te lusterka?

Panie, przecież pojechałem przed Tobą ;) aczkolwiek mam info od Gabriela, że działają

wszystko było poprawnie, tylko mechanizm pewnie brudny i stawia za duży opór silnikowi :)

Opublikowano

Nie nawołuj do nienawiści na tle rasowym :wink:

ABG

Jaka nienawiść. To tylko prawda

1769509.jpg

Nie no, dobrze gosciu gada, akurat w tej sprawie popieram go :)

On by im pokazal gdzie ich miejsce.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Lusterka działają muszę tylko rozebrać i wyczyścić mechanizm bo się blokuje mam nadzieję że to pomoże. Dzięki za spota oraz pomoc wszystkim

Opublikowano

BOSERON znajomy ma do sprzedania...bierz...3.0tdi w full s-line

b0f263ec1d5980ec8de385be4dcda524.jpg

8533f4180f0a0efb1c4397b1e48b1ceb.jpg

485ea2af0709b3ca5d3ecbd8c95b07b8.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.