Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siema,

może wpadnę dziś na spota jak sie wyrobię.

Nie wpadaj tylko przyjedź ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurna mnie już też dawno nie było :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Łukasz co się spinasz ?

Być może Twoje B8 jest idealne technicznie ale co do stanu blacharsko-lakierniczego nie bede sie wypowiadał .....

Pije do tego ze po raz kolejny przed zakupem samochodu wszyscy z Krakowa będą poruszeni do każdego będziesz dzwonił o radę ale i tak zrobisz po Swojemu więc będzie wesoło.....

przykład : X3 , Trójka , B8................ :hi:

ps. no offence :)


szydercy..... b8 igla a ze lakier robiony.... Cuber..... nie kazdego stac na bezwypadkowe ;)

Jak mnie nie stać to nie kupuje OT tyle w temacie.....

Opublikowano

Łukasz co się spinasz ?

Być może Twoje B8 jest idealne technicznie ale co do stanu blacharsko-lakierniczego nie bede sie wypowiadał .....

Pije do tego ze po raz kolejny przed zakupem samochodu wszyscy z Krakowa będą poruszeni do każdego będziesz dzwonił o radę ale i tak zrobisz po Swojemu więc będzie wesoło.....

przykład : X3 , Trójka , B8................ :hi:

ps. no offence :)

szydercy..... b8 igla a ze lakier robiony.... Cuber..... nie kazdego stac na bezwypadkowe ;)

Jak mnie nie stać to nie kupuje OT tyle w temacie.....

Cuber nie kazdemu zalezy zeby nie miec zadnej ryski na masce i co chwile malowac w ASO tez moglbym sie przyczepic ze malowany ale mam to w d*pie, dla mnie stan techniczny jest o wiele wazniejszy niz elementy lakiernicze i o ile x3 i 3 byly pechowe to ta b8 nigdy mnie nie zawiodla i gdyby nie pewne kwestie rodzinne nigdy bym sie jej nie pozbywal tym bardziej po zrobionych rzeczach ktore w tym modelu byly wadliwe i najbardziej kosztowne. nie ukrywam ze samochod byl malowany bo i po co choc ja z nim w tej kwestii nic nie robilem, jak ktos chce jezdzic b8 za rozsądne pieniadze to nie mozesz mu tego zabronic, ja sie nie spinam tylko to juz nie pierwszy raz gdzie ktos oferuje do sprzedaży samochod a reszta obrabia mu dupe i komentarze typu.... przyspozysz pracy kolegom z forum... nie bardzo rozumiem.... kto nie chce nie kupuje..... a moze znajdzie sie ktos kogo nie stac na bezwypadkowe. Dante kupił bezwypadkowe i co..... historie znasz.... wiec wole byc pewny ze auto dojedzie a lakier..... zawsze mozna zmienic lub okleic....nie przywiązuje do tego wiekszej uwagi. zatem relax ;)

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Jeżeli wszystko ładnie zrobione to czemu nie. Mojego A4 mi prawie dookoła zarsyowali (kluczem czy czymś? i po lakierowaniu widać różnicę. Nie interesuje mnie to. Ważne żeby swoje zadanie spełnieniał.

Opublikowano

:hi::kawa:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano
  • Autor

była inna odpowiedz ale po co się stresować :) Napisze krótko :

Łukasz spinasz się strasznie bo ktoś z userów coś żartobliwie napisał..... widzisz jeden woli auto nie ruszane i w stanie bdb a drugi w stanie bdb i o 50 kg cięższe.....

Czy Ja komukolwiek coś zabraniam ? Czy gdzieś to napisałem ? Napisałem jedynie Swoją opinię że Jak mnie nie stać na Iphona to korzystam z Lumii :P

co do Dante nie wiesz nie wypowiadaj się ;)


Wakacje się skończyły to i mam nadzieje ze dziś nas ciut więcej będzie niż ostatnio na spocie ;)

Opublikowano

co do Dante wiem bo z Sebą rozmawialem ;) a Lumia... to dobry telefon :)

Muscel +1

koniec tematu, Wasze zdrowie

Opublikowano
  • Autor

To co kto się wybiera na Spota dzisiaj ?

ps. Boseronek mało jeszcze wiesz..... :wink:

Opublikowano

bede :)

trzeba fure przetestowac po nowych modach bo jeszcze nie mialem kiedy bo dopiero dzisiaj rano odebralem ;)

Opublikowano

bede :)

trzeba fure przetestowac po nowych modach bo jeszcze nie mialem kiedy bo dopiero dzisiaj rano odebralem ;)

Radku,co za mody przeprowadziłes ,bo nie w temacie jestem :)?
Opublikowano

Lista jest dluga :P

Z wazniejszych turbo awx, kolektor awx, dolot szerszy z nierdzewki, map sensor 3 barowy, wywalony egr i kat (kat juz wczesniej wyciety) korekta programu. Beda jeszcze w najblizszym czasie wtryski 216.

Opublikowano

Lista jest dluga [emoji14]

Z wazniejszych turbo awx, kolektor awx, dolot szerszy z nierdzewki, map sensor 3 barowy, wywalony egr i kat (kat juz wczesniej wyciety) korekta programu. Beda jeszcze w najblizszym czasie wtryski 216.

Ładnie klekota zbroisz :)
Opublikowano

Troche się spóźnie ale będę na spocie.

Opublikowano

ps. Boseronek mało jeszcze wiesz..... :wink:

nie no musiał.... bo by sie udusił ;) czy zawsze musisz miec ostatnie zdanie Cuberku elemelku

idze idze w kukurydze

Opublikowano

Lista jest dluga [emoji14]

Z wazniejszych turbo awx, kolektor awx, dolot szerszy z nierdzewki, map sensor 3 barowy, wywalony egr i kat (kat juz wczesniej wyciety) korekta programu. Beda jeszcze w najblizszym czasie wtryski 216.

Ładnie klekota zbroisz :)
Zapomnialem jeszcze ze przeciez doszly rozporki gora + dol :P
Opublikowano

Radek szalejesz ;)

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

ABG

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.