Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Panowie "komórkowcy" będziecie dziś na spocie?? Potrzebował bym kupić telefon z dual sim (aktywny), wyświetlacz min 5,2" (najlepiej 5,5"), 2gb ram do kwoty ok 1300zł, znajdzie się coś?? Może być chinczyk. Telefon potrzebuje dla ojca, który ostatnio miał jakiegoś chińczyka o podobnych parametrach i był z niego bardzo zadowolony tylko złamał go na pół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o tym telefonie, ale ma mały wyświetlacz a ojciec jest ślepy. Jak miał s3 LTE to oglądał wyświetlacz z lupą i się co chwile żalił, że nic na nim nie widzi dlatego s3 oddał mi a sobie kupił chińczyka z wyświetlczem 5,2'

Ojciec obecnie siedzi we Frankfurcie nad Menem i tam właśnie kupił sobie chińczyka w sklepie u ciapaków, ale mówi że go trzepie jak tam ma iść i chce kupić coś w Polsce. Mówi, że takiego syfu i smrodu w sklepie to nigdzie nie widział.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup mu tel CAT B15Q

ani to nie ma 5", ani 2gb ramu

Lukasz, zerknij na huawei p8 lite, 2gb ramu, 5" wyswietlacz, dual sim, 13mpx, 8-rdzeniowy procesor po 1.2ghz, android 5-tka, LTE, 16gb wbudowanej, bateria 2200mah, nowke kupisz na allegro za 800zl, uzywke po 600-700, w rtv euro agd, w media markcie itp sa po 849zl, bardzo dobra cena, w tej kasie nic lepszego raczej nie kupisz, a jeszcze jakbys wzial na fv to juz w ogole bajka ;)

Dodatkowo huawei ma bdb serwis :)

w przypadku HW P8 masz gwarancje na 3 lata i jesli w przeciagu pierwszych 3msc cos Ci sie uszkodzi to dostajesz nowy tel, nie dam sobie glowy uciac czy z P8 Lite tez tak jest, ale wydaje mi sie, ze tak.

chniola nie kupuj, bo w razie W bedziesz sie bujac z gwarancja, a czesci zamiennych nie ma.

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , czego objawem moze byc jak bardzo dynamicznie depne , i zmieniam bieg to czasami obroty leca dalej . Nie zawsze tak sie dzieje lecz sporadycznie , przy normalej jezdzie takiego efektu nie ma.

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm , myslalem ze podczas normalej jazdy gdy wcisne sprzeglo obroty tez by rosly lub cos .

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo najpierw tak jak u Ciebie, ze jak zmienialem bieg to tylko obroty lecialy do gory i po chwili spadaly, a z czasem zaczelo slizgac nawet przy depnieciu na gaz do podlogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uu to trzeba oszczedzac zeby zime przejechac i na wiosne robic , pewnie odrazu z dwumasem ?

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uu to trzeba oszczedzac zeby zime przejechac i na wiosne robic , pewnie odrazu z dwumasem ?

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

niekoniecznie, jeśli dwumas nie ma luzow,nie ma sensu go wymieniać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec na przyszlosc :-) dziekowac

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

:hi::kawa: dzięki za spota Panowie ;)

Uff bo już myślałem ;-) Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...