Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Paniska

Pozdro z Paryża...

Jestem w małym szoku....podjechałem pod parking a chłop Zabrał mi klucze, auto powiedział ze bede miał dostep do auta 24h/d i wystawił taki kwitek

23372c5489b19586703f1742405f94df.jpg

Ciekawe ile fur by u nas zginęło...

P.s. Patrzcie tam na Allegro czy nikt jej nie wystawił...;)

Z Twoja facjata to uwazaj zeby Cie z tamtad do Syrii nie odesłali

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema Paniska

Pozdro z Paryża...

Jestem w małym szoku....podjechałem pod parking a chłop Zabrał mi klucze, auto powiedział ze bede miał dostep do auta 24h/d i wystawił taki kwitek

23372c5489b19586703f1742405f94df.jpg

Ciekawe ile fur by u nas zginęło...

P.s. Patrzcie tam na Allegro czy nikt jej nie wystawił...;)

Z Twoja facjata to uwazaj zeby Cie z tamtad do Syrii nie odesłali

Zaszpachlowales wkręty w Beemce??

Opublikowano

Siema Paniska

Pozdro z Paryża...

Jestem w małym szoku....podjechałem pod parking a chłop Zabrał mi klucze, auto powiedział ze bede miał dostep do auta 24h/d i wystawił taki kwitek

23372c5489b19586703f1742405f94df.jpg

Ciekawe ile fur by u nas zginęło...

P.s. Patrzcie tam na Allegro czy nikt jej nie wystawił...;)

Z Twoja facjata to uwazaj zeby Cie z tamtad do Syrii nie odesłali
Zaszpachlowales wkręty w Beemce??

Obciales zwoje w passerati?

Opublikowano

no i b8 ka pojechała w siną dal.....

dd3c1453ac44f02f534c4126c5680e5f.jpg

niech służy nowemu właścicielowi tak jak mnie służyła bezproblemowo

Opublikowano

CUBER specjalnie dla Ciebie....

....pamiętaj ze najlepsze kasztany sa na placu pigalle :)))

576656196f099349cc610bae80dc9d4e.jpg

Opublikowano

teee Kasztan....... co za B7 stoi u Ciebie SG.......... ;)

Opublikowano

no i b8 ka pojechała w siną dal.....

niech służy nowemu właścicielowi tak jak mnie służyła bezproblemowo

Co kupiłeś?

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano

siemanko :hi:

Opublikowano

powitać Kolegow

Gruszka Twoja stajnia robi wrazenie.... mozna nabawic sie bólu glowy....

Opublikowano
  • Autor

CUBER specjalnie dla Ciebie....

....pamiętaj ze najlepsze kasztany sa na placu pigalle :)))

576656196f099349cc610bae80dc9d4e.jpg

:P:P:P

ps. Siemka all :hi:

Opublikowano

Witojcie ;p

poszukuję jakiegoś sprawdzonego mechanika do dokładnego sprawdzenia układu wtrysku PD - kogoś strikte siedzącego w temacie wtrysków, pomp tandemowych itp

macie kogoś ?? tylko nie tel gruszki ;p

Opublikowano

teee Kasztan....... co za B7 stoi u Ciebie SG.......... ;)

Wszystko chciałbys wiedziec....

A co? Byłeś oglądać wkręty w Beemce Gruszki???;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

powitać Kolegow

Gruszka Twoja stajnia robi wrazenie.... mozna nabawic sie bólu glowy....

a pokazywał ci co ma głębiej ?

ma też

[emoji200] [emoji202] [emoji191] [emoji215] [emoji195] [emoji192] [emoji193] [emoji190] [emoji196]

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Jadziemy sobie w 3 auta.... Przelot ok 250km/h, a tu ktoś nadjezdza, mruga długimi i odjeżdża...objechał nas jak ja poloneza....sls amg...miazga dźwięk, jakby samolot odlatywał...

Taki mały nowy top speed...mysle ze jeszcze kilka deko by poszedł...

03ba22fa4953ed30d27f246beba4e151.jpg

Opublikowano

czy to w prawym gornym rogu FIS'a, ktore wyglada jak S5 to jest przelozenie skrzyni? :mysli:

Opublikowano

Tak

Opublikowano

i ten piaty bieg to jest najwyzszy?

Opublikowano

Nie, jest 6 biegów, to dsg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.