Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taaa, a mój Ojciec za 45 lat pracy ma dostawać 1300 emerytury. Wróć, odbierze 1300 zł emerytury które wpłacał przez 45 lat. Niczego nie dostanie za darmo.

Opublikowano
i co z tego że żądają pytanie ile dostaną realnie .......

Wystarczy ze juz dostają tyle za frajer

Opublikowano

Znając nasze nadstawianie d*py w UE to zgodzimy sie na wszystko, łącznie z tym że KE w ramach zatrzymania uchodźców u nas nakaże (oczywiście zgodnie z prawem UE) nam wypłacanie zasiłku podobnego do zasiłku np w DE i FR.

Opublikowano

Witam Panowie,

znacie może jakiś zakład naprawczy/detalingowy, który naprawi mi spękaną skórę na fotelu gdzieś w krk?

Opublikowano

Witam Panowie,

znacie może jakiś zakład naprawczy/detalingowy, który naprawi mi spękaną skórę na fotelu gdzieś w krk?

AutoSPA Głowacki

Opublikowano

Witam, szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Krakowie gdzie mogę zmienić opony i zostawić na przechowanie, co polecacie?

Opublikowano

Witam, szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Krakowie gdzie mogę zmienić opony i zostawić na przechowanie, co polecacie?

508380360 - prandoty 6 przy 29 listopada

Adam, powiedz ze dzwonisz od Karola Kołodzieja z forum A4

Opublikowano

i co z tego że żądają pytanie ile dostaną realnie .......

a te 2.5 koła, mieszkania i ubrania, ktore JUŻ dostali to malo?

a to dopiero poczatek

inny obywatel musi zadupcac przez caly miesiac i zarobi 1500zł i sie za to jeszcze musi utrzymac, a oni wbili sie tutaj na krzywy ryj i beda miec lepsze warunki do zycia niz nie jeden 'kowalski', ktory normalnie pracuje? no chyba tu kogos podupcyło

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

i co z tego że żądają pytanie ile dostaną realnie .......

a te 2.5 koła, mieszkania i ubrania, ktore JUŻ dostali to malo?

a to dopiero poczatek

inny obywatel musi zadupcac przez caly miesiac i zarobi 1500zł i sie za to jeszcze musi utrzymac, a oni wbili sie tutaj na krzywy ryj i beda miec lepsze warunki do zycia niz nie jeden 'kowalski', ktory normalnie pracuje? no chyba tu kogos podupcyło

Kto się godzi pracować za 1500 zł ?

Opublikowano
i co z tego że żądają pytanie ile dostaną realnie .......

a te 2.5 koła, mieszkania i ubrania, ktore JUŻ dostali to malo?

a to dopiero poczatek

inny obywatel musi zadupcac przez caly miesiac i zarobi 1500zł i sie za to jeszcze musi utrzymac, a oni wbili sie tutaj na krzywy ryj i beda miec lepsze warunki do zycia niz nie jeden 'kowalski', ktory normalnie pracuje? no chyba tu kogos podupcyło

Kto się godzi pracować za 1500 zł ?

A kto ma sie godzić? Takie stawki sa...

Opublikowano

Robert, w jakim Ty swiecie zyjesz?

myslisz, ze wszedzie dostaniesz umowe o prace i przynajmniej 2.5 klocka?

Opublikowano
i co z tego że żądają pytanie ile dostaną realnie .......

a te 2.5 koła, mieszkania i ubrania, ktore JUŻ dostali to malo?

a to dopiero poczatek

inny obywatel musi zadupcac przez caly miesiac i zarobi 1500zł i sie za to jeszcze musi utrzymac, a oni wbili sie tutaj na krzywy ryj i beda miec lepsze warunki do zycia niz nie jeden 'kowalski', ktory normalnie pracuje? no chyba tu kogos podupcyło

Kto się godzi pracować za 1500 zł ?

A kto ma sie godzić? Takie stawki sa...

No bez jaj,

Robert, w jakim Ty swiecie zyjesz?

myslisz, ze wszedzie dostaniesz umowe o prace i przynajmniej 2.5 klocka?

:facepalm:

Opublikowano

Oj Ogrze, Ogrze, obudz sie i przejrzyj sobie oferty pracy na pracuj.pl, praca.pl, gumtree, olx, itd itp ;)

gdyby sie ludzie nie godzili na 1500zl to nie mialbys chociazby po co do sklepu isc bo nie mialby Cie kto obsluzyc

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
  • Autor

hmmmm co gazeta pisze coś innego co portal to samo .....

jedni piszą ze dostają zasiłku 700 zł drudzy za 1400 a jeszcze inni że 3 tys euro :facepalm:

Każdy, kto przyjeżdża do naszego kraju i występuje o status uchodźcy, pierwszą pomoc otrzymuje od Urzędu ds. Cudzoziemców. Jeśli nie zdecyduje się zamieszkać w tzw. ośrodku recepcyjnym, otrzymuje ją w formie zapomogi pieniężnej. W przypadku czteroosobowej lub większej rodziny świadczenie wynosi 375 złotych miesięcznie na osobę. Za to trzeba wynająć mieszkanie i się utrzymać. Osoba, która nie przyjeżdża z rodziną, na zakwaterowanie poza ośrodkiem dostaje z kolei 750 złotych.

a czy będzie inaczej dla Nowych uchodzców się okaże i pytanie ile da UE na ten cel

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.