Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wlasnie to mnie zastanawialo. swoja droga - 255km/h na piatym biegu - grubo :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ale tem cls zlotal mnie, BMW 535d gt, rs7, merca e-klasę jak małe dziecko i to przy takiej prędkości

Nie do wiary

Opublikowano

no wlasnie to mnie zastanawialo. swoja droga - 255km/h na piatym biegu - grubo :)

on miał wymienianego mechatronica i ponoć na 6 300 pójdzie
Opublikowano

Karol zaraz ci rezerwa zaswieci

Opublikowano

Karol zaraz ci rezerwa zaswieci

6 raz podczas tej podróży wiec mnie juz to nie rusza :)))

Opublikowano

Karol zaraz ci rezerwa zaswieci

6 raz podczas tej podróży wiec mnie juz to nie rusza :)))

to moze zatankuj wiecej niz za 10€ :wink:

Opublikowano

Karol zaraz ci rezerwa zaswieci

6 raz podczas tej podróży wiec mnie juz to nie rusza :)))

to moze zatankuj wiecej niz za 10€ :wink:
Nie bo jak tankuje za 10E to mnie nie rusza ze litr jest po 1.56 :))

Dla porównania...11 minut wczesniej i jaki stan paliwa :)) Troche żre przy tych prędkościach...

d59759aa57c71e7263053a520e7f8349.jpg

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Rsem na 5tym af0c9911039280b619293470a61bdfba.jpg

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

Kerczi wkręty w bmce robią robotę a SG...... chcialem wrzucić na bęben ;)

Pany czy ktos mial do czynienia s silnikiem 1.4 tsi 122 km Cax, czy oprócz łańcucha rozrzadu ktory sie naciagal cos go jeszcze boli np... wypalone tłoki.....

Opublikowano

Kerczi wkręty w bmce robią robotę a SG...... chcialem wrzucić na bęben ;)

Pany czy ktos mial do czynienia s silnikiem 1.4 tsi 122 km Cax, czy oprócz łańcucha rozrzadu ktory sie naciagal cos go jeszcze boli np... wypalone tłoki.....

Nie, nie musisz przyjeżdżać... Lepiej posiedź sobie na forum :facepalm:

ABG

Opublikowano

cbc574bf333133e92f7429ea71239b23.jpg

Aquaauto rules

Opublikowano

Kerczi wkręty w bmce robią robotę a SG...... chcialem wrzucić na bęben ;)

Pany czy ktos mial do czynienia s silnikiem 1.4 tsi 122 km Cax, czy oprócz łańcucha rozrzadu ktory sie naciagal cos go jeszcze boli np... wypalone tłoki.....

Boseron co masz na oku?
Opublikowano

Kerczi wkręty w bmce robią robotę a SG...... chcialem wrzucić na bęben ;)

Pany czy ktos mial do czynienia s silnikiem 1.4 tsi 122 km Cax, czy oprócz łańcucha rozrzadu ktory sie naciagal cos go jeszcze boli np... wypalone tłoki.....

Boseron co masz na oku?

A co moze byc z takim silnikiem???

Melexa

BOSERON moge sprzedać Ci mojego CC

Opublikowano

Kerczi wkręty w bmce robią robotę a SG...... chcialem wrzucić na bęben ;)

Pany czy ktos mial do czynienia s silnikiem 1.4 tsi 122 km Cax, czy oprócz łańcucha rozrzadu ktory sie naciagal cos go jeszcze boli np... wypalone tłoki.....

Boseron co masz na oku?

Zaćmę

Opublikowano

Kerczi wkręty w bmce robią robotę a SG...... chcialem wrzucić na bęben ;)

Pany czy ktos mial do czynienia s silnikiem 1.4 tsi 122 km Cax, czy oprócz łańcucha rozrzadu ktory sie naciagal cos go jeszcze boli np... wypalone tłoki.....

Boseron co masz na oku?
Zaćmę
W szkole nie uczyli że nie wolno śmiać się z kolegów?
Opublikowano

Kerczi wkręty w bmce robią robotę a SG...... chcialem wrzucić na bęben ;)

Pany czy ktos mial do czynienia s silnikiem 1.4 tsi 122 km Cax, czy oprócz łańcucha rozrzadu ktory sie naciagal cos go jeszcze boli np... wypalone tłoki.....

Boseron co masz na oku?
Zaćmę
W szkole nie uczyli że nie wolno śmiać się z kolegów?

7 lat podstawówki nazywasz szkoła????? :)

Kerczi wkręty w bmce robią robotę a SG...... chcialem wrzucić na bęben ;)

Pany czy ktos mial do czynienia s silnikiem 1.4 tsi 122 km Cax, czy oprócz łańcucha rozrzadu ktory sie naciagal cos go jeszcze boli np... wypalone tłoki.....

Boseron co masz na oku?
Zaćmę
W szkole nie uczyli że nie wolno śmiać się z kolegów?
4 lata podstawówki nazywasz szkoła????? :)
Opublikowano

Kerczi wkręty w bmce robią robotę a SG...... chcialem wrzucić na bęben ;)

Pany czy ktos mial do czynienia s silnikiem 1.4 tsi 122 km Cax, czy oprócz łańcucha rozrzadu ktory sie naciagal cos go jeszcze boli np... wypalone tłoki.....

Boseron co masz na oku?
Zaćmę
W szkole nie uczyli że nie wolno śmiać się z kolegów?
7 lat podstawówki nazywasz szkoła????? :)
To nie było tematu
Opublikowano

Kerczi wkręty w bmce robią robotę a SG...... chcialem wrzucić na bęben ;)

Pany czy ktos mial do czynienia s silnikiem 1.4 tsi 122 km Cax, czy oprócz łańcucha rozrzadu ktory sie naciagal cos go jeszcze boli np... wypalone tłoki.....

Boseron co masz na oku?
Zaćmę
W szkole nie uczyli że nie wolno śmiać się z kolegów?
7 lat podstawówki nazywasz szkoła????? :)

Kerczi wkręty w bmce robią robotę a SG...... chcialem wrzucić na bęben ;)

Pany czy ktos mial do czynienia s silnikiem 1.4 tsi 122 km Cax, czy oprócz łańcucha rozrzadu ktory sie naciagal cos go jeszcze boli np... wypalone tłoki.....

Boseron co masz na oku?
Zaćmę
W szkole nie uczyli że nie wolno śmiać się z kolegów?
4 lata podstawówki nazywasz szkoła????? :)

A Ty jak zwykle myslisz ze mówimy o Tobie?

Opublikowano
Kerczi wkręty w bmce robią robotę a SG...... chcialem wrzucić na bęben ;)

Pany czy ktos mial do czynienia s silnikiem 1.4 tsi 122 km Cax, czy oprócz łańcucha rozrzadu ktory sie naciagal cos go jeszcze boli np... wypalone tłoki.....

Boseron co masz na oku?
Zaćmę
W szkole nie uczyli że nie wolno śmiać się z kolegów?
7 lat podstawówki nazywasz szkoła????? :)
Kerczi wkręty w bmce robią robotę a SG...... chcialem wrzucić na bęben ;)

Pany czy ktos mial do czynienia s silnikiem 1.4 tsi 122 km Cax, czy oprócz łańcucha rozrzadu ktory sie naciagal cos go jeszcze boli np... wypalone tłoki.....

Boseron co masz na oku?
Zaćmę
W szkole nie uczyli że nie wolno śmiać się z kolegów?
4 lata podstawówki nazywasz szkoła????? :)

A Ty jak zwykle myslisz ze mówimy o Tobie?

A to nie było tematu :)

Opublikowano

będzie skoda rapid

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.