Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie szukam garażu na wynajem. Najlepiej okolice Prądnika Białego ale niekoniecznie :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

....Jakie są najskrytsze marzenia mężczyzny?

Córka na okładce pisma "Twój Styl", syn na okładce "Przeglądu Sportowego", kochanka na okładce "Playboya", żona w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Opublikowano

....Jakie są najskrytsze marzenia mężczyzny?

Córka na okładce pisma "Twój Styl", syn na okładce "Przeglądu Sportowego", kochanka na okładce "Playboya", żona w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Zapomniałeś o teściowej ;-)

Opublikowano

a teściowa na 102 :wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Siema wszystkim :hi:

Opublikowano

Witam,

Panowie "komórkowcy" będziecie dziś na spocie?? Potrzebował bym kupić telefon z dual sim (aktywny), wyświetlacz min 5,2" (najlepiej 5,5"), 2gb ram do kwoty ok 1300zł, znajdzie się coś?? Może być chinczyk. Telefon potrzebuje dla ojca, który ostatnio miał jakiegoś chińczyka o podobnych parametrach i był z niego bardzo zadowolony tylko złamał go na pół :)

Opublikowano

Kup mu tel CAT B15Q

Opublikowano

myślałem o tym telefonie, ale ma mały wyświetlacz a ojciec jest ślepy. Jak miał s3 LTE to oglądał wyświetlacz z lupą i się co chwile żalił, że nic na nim nie widzi dlatego s3 oddał mi a sobie kupił chińczyka z wyświetlczem 5,2'

Ojciec obecnie siedzi we Frankfurcie nad Menem i tam właśnie kupił sobie chińczyka w sklepie u ciapaków, ale mówi że go trzepie jak tam ma iść i chce kupić coś w Polsce. Mówi, że takiego syfu i smrodu w sklepie to nigdzie nie widział.

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

Kup mu tel CAT B15Q

ani to nie ma 5", ani 2gb ramu

Lukasz, zerknij na huawei p8 lite, 2gb ramu, 5" wyswietlacz, dual sim, 13mpx, 8-rdzeniowy procesor po 1.2ghz, android 5-tka, LTE, 16gb wbudowanej, bateria 2200mah, nowke kupisz na allegro za 800zl, uzywke po 600-700, w rtv euro agd, w media markcie itp sa po 849zl, bardzo dobra cena, w tej kasie nic lepszego raczej nie kupisz, a jeszcze jakbys wzial na fv to juz w ogole bajka ;)

Dodatkowo huawei ma bdb serwis :)

w przypadku HW P8 masz gwarancje na 3 lata i jesli w przeciagu pierwszych 3msc cos Ci sie uszkodzi to dostajesz nowy tel, nie dam sobie glowy uciac czy z P8 Lite tez tak jest, ale wydaje mi sie, ze tak.

chniola nie kupuj, bo w razie W bedziesz sie bujac z gwarancja, a czesci zamiennych nie ma.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Guten Tag. Szukam zaufanego mechanika, chodzi o Opla Vectra C. Ktoś coś?

Opublikowano

Panowie , czego objawem moze byc jak bardzo dynamicznie depne , i zmieniam bieg to czasami obroty leca dalej . Nie zawsze tak sie dzieje lecz sporadycznie , przy normalej jezdzie takiego efektu nie ma.

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

slizgacjace sprzeglo?

Opublikowano

Hmm , myslalem ze podczas normalej jazdy gdy wcisne sprzeglo obroty tez by rosly lub cos .

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

u mnie bylo najpierw tak jak u Ciebie, ze jak zmienialem bieg to tylko obroty lecialy do gory i po chwili spadaly, a z czasem zaczelo slizgac nawet przy depnieciu na gaz do podlogi

Opublikowano

Uu to trzeba oszczedzac zeby zime przejechac i na wiosne robic , pewnie odrazu z dwumasem ?

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Uu to trzeba oszczedzac zeby zime przejechac i na wiosne robic , pewnie odrazu z dwumasem ?

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

niekoniecznie, jeśli dwumas nie ma luzow,nie ma sensu go wymieniać
Opublikowano

Dobrze wiedziec na przyszlosc :-) dziekowac

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

bry wieczor.....

Opublikowano

Spota nie było? :blink:

:hi:

Edytowane przez Arturoo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.